Vladislava Bulvasová, pediatr Hodonín

MUDr. Vladislava Bulvasová

Pediatr

Kollárova 3852/7, Hodonín
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i sestřička , jsou vždy velmi milé a ochotné pomoci a poradit . Můj syn je autista , po špatné zkušenosti z Hodonínské nemocnice ,se doktorů bojí,jen naší paní doktorky Bulvasové se nebojí ????.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Klient

Máme neuvěřitelné štěsti, že Adam, můj syn, má takovou lékařku. Má neobyčejně pozitivní, vlídný, ochotný a empatický přístup. Vyléčí,doporučí , pomůže, pochopí.
Adam ji mám moc rád. I sestřičku. Paní doktorka nemá v okrese Hodonín a troufám si i rici, ze v Jihomoravském kraji,ze stránky odbornosti a znalostí ze "současné" medicíny včetně lidského přístupu, konkurenci.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je naprosto úžasná
Ochotná, milá, vždy nás větě na čas
S dětmi to umí i sestřička je báječná
Můžeme jen doporučit

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je úžasná. Děti ji mají rádi, má lidský přístup a vždy nám pomohla. Stejně tak sestřička. Jsme velmi spokojeni. Mráková

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorku mohu vřele doporučit. Velice vstřícná k rodičům,má ráda deti. V případě objednání vždy bere na čas. I se sestřičkou jsou dobrý tým pro péči o mě dítě. Ježová

G

Nejlepsi detska doktorka, jakou jsem zazila. Nikdy necekam, respektuje me moznosti, snazi se vyjit vstric. Je informovana o nejnovejsich teoriich, ale ridi se zdravym rozumem. Nekritizuje, zato hodne chvali.