Nem.Fifejdy
Nemocniční898/20A, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Nikdy jsem nezažila tak neempatické jednání a arogantní přístup. Jeho vyšetření bylo povrchní. Při první návštěvě sice navrhl přijatelný způsob léčby, s kterým jsem souhlasila,u dalšího termínu
však odmítl léčbu provést, protože je údajně nadbytečná,když si problém
pouze představuji ve své hlavě. Než by přiznal, že si neví rady,raději mi řekl, že jsem simulant. Ačkoli měl k dispozici předchozí vyšetření, kdy z dokumentace byl problém diagnostikován a já jen hledala odborníka, který by zákrok provedl. Musela jsem tak vyhledat jinou odbornou ordinaci,kde mi zákrok provedli.
Ztratila jsem důvěru v tohoto člověka, jeho jednání bylo pro mě zbytečně stresující a nepříjemné.
NEDOPORUČUJI

Umístění: Nem.Fifejdy Abdominoplastika

Jsem více než spokojena výsledkem a kvalitně odvedenou prací plastického chirurga doktora Vladislava Netočného. Precizní empatický lékař který poradí a pacient se u něj cítí dobře. Moc si jej vážím a vřele doporučuji ostatním, svěření do jeho luxusní péče. Děkuji vážený pane doktore. Cieslarová