Legionářská 39, Znojmo

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Byla jsem u paní logopedky na praxi a musím říct, že mě velice mile překvapilo, že jsem konečně poznala logopedku, která svou práci má skutečně ráda a dětem se patřičně věnuje. To se o spoustě "nejmenovaných" logopedek říci rozhodně nedá (nemám na mysli jen Znojemsko). Sice si za péči zaplatíte, ale bude to skutečně stát za to !

ráda bych tímto způsobem požádala slečnu Janu, zda by nebyla tak laskavá a nevložila sem kontakt na paní magistru, jelikož tel. číslo uvedené na netu nefunguje a my nutně musíme změnit logopeda, protože u našeho současného jsme za rok s "r" a "ř" neudělali žádný pokrok. Paní magistru mi pro našeho 7mi letého doporučila známá, která také chodila se synem, ale bohužel již nemá kontakt. Jen předestírám, že se žádným způsobem nevměšuji do diskuze níže. Velmi děkuji za ochotu A. K.

Dobrý den!
Dnes jsem vyhledávala lekáře na tomto internetovém odkazu. A velmi mě překvapily komentáře, které jsou zde psány. Jsem dcera Jana:)a nikdy jsem sem žádné hodnocení na svou maminku nepsala - nezastávala se jí. Její pověst ji předchází, netřeba vychvalovat... (Jaké proboha noční směny?:) )
Dcera Jana Váňová

Výborná logopedka, naučila mého syna hned během dvou týdnů R.

chodila jsem s dcerou k několika logopedům,ale pomohla nám jedině paní Váňová.Moc Vám děkuji i když je to již delší doba.Ondroušková.

Kateřino, hodnocení píšete v zaměstnání? Ty ty ty!!!(zřejmě podotknete, že je to v rámci vaší profese...), hodnocení v zaměstnání píšete večer téměř ve 21hod.?(ano, čas se taky zobrazuje jako IP, podotýkám-hned po uložení ne po cenzuře). Jistě ale budete mít opět nějakou lživou urážející odpověď. Tímto diskuzi ukončuji. Mrzí mě, že kazíte učitelkám dobrou pověst a jejich dobrý průměr IQ, možná ale ani učitelka nejste...Netuším ,zda má p.logopedka dceru Janu, ale věřím, že se brzy ozvou maminky, které měly svoje děti u p. logopedky v péči a napíší svůj názor. Tímto se také omlouvám rodině paní Váňové, že jsem podlehla této anonymní frašce.

oprava: zdraví, :-)

Paní "Aleno" alias Kateřino, všiměte si, prosím, IP:vlevo nahoře DE,DFA,FC,DBC. úsměvné, že? Zřejmě vám paní magistra opravdu hodně leží v žaludku. Je to od vás nefér, zamyslete se nad sebou, takhle vám Ježíšek nic nepřinese:-)!!!!!!!! Přeji paní logopedce krásné Vánoce a v novém roce hodně zraví!

Dobrý den, musím taky připojit hodnocení na paní Váňovou, se kterou jsme bohužel spokojení nebyli.Při napravování řeči u našeho syna nám nakonec pomohla jiná logopedka.

Paní(nebo slečno) Kateřino, kde se ve vás bere tolik zloby a záště? Je mi vás upřímně líto...jestli se tahle neomaleně vyjadřujete i mezi dětmi, tak je to smutné a co se týče paní magistry- tak pokud jste si pozorně přečetla můj příspěvek, nehodnotila jsem obličej, ale výsledky, které jsem schopna hodnotit a za pověstnou profesionalitou p.logopedky si stojím, protože pracuji ve stejném oboru jako vy. Hezké Vánoce a vemte si určitě dovolenou :-)