MUDr. Vladimíra Štětková

Veverská Bítýška 1 adresa

Praktická lékařka
Hvozdecká 737, Veverská Bítýška

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Jsem vděčná, že mám tak skvělou paní doktorku. Mám štěstí! Její vysoká profesionalita, odbornost, empatie, a ++….jsou pro mě, a věřím že pro většinu jejich pacientů, tou nejvyšší zárukou . Vidím na ní ale v poslední době vysoké vyčerpání. Proto bych jí chtěla moc moc popřát, aby o Vánocích nabrala hodně sil, vše dobré do nového roku ve zdraví a teším se, že bude i nadále pro nás, její pacienty, tak obětavou lékařkou jako doposud

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Nejlepší paní doktorka, kterou jsem kdy potkala, poprvé mi diagnostikovala a vysvětlila spoustu mých problémů, nejednou mě vzala i když jsem nebyla přímo v její péči, navíc je opravdu rychlá a šikovná, víc takových lékařů a naše zdravotnictví by bylo zachráněno

Umístění: Praktická lékařka Jiný

U paní doktorky jsem již x let i přesto, že jsem se přestěhovala do Brna! Je skvělá a vždy mi pomůže! Vůbec nechápu ty negativní komentáře tady... Škoda že takových hodných a empatických doktorů není více...

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní dokorka je hrozná, nepochopím jak k ní může někdo chodit, v nemoci s horečkou vysetruje pres okno aby se nahodou nenakazila, a kdyz posle na vysezreni na ktere jdete, a nejdete k lekari ke kterymu by ona chtela, tak vam rekne at si to resite jak chcete a prakticky vas vyhodi z ordinace. Nedoporucuji v zadnem pripade takovou doktorku ktere je jedno jak pacientovi je a nechce mu pomoci

Umístění: Praktická lékařka

Paní doktorka Štetková je bezvadná,byla jediná,která mě před lety donutila jít do nemocnice na vyšetření,kde se odhalila moje těžká Crohnova nemoc,velmi mi pomohla.Je empatická,vstřícná,má pro nemocného pochopení,až se bojím,že toho spousta místních drben zneužívá,tím,že má praxi z nemocnice ví velice dobře co a jak,zajímá se o člověka,já i moje rodina jsme velice spokojení,více takových lékařů.

Naprostá spokojenost s paní doktorkou i sestřičkou. A jak tu bylo již několikrát zmíněno . . . Pomůže, poradí, vyhoví. Neměnil bych !

každý lékař má svůj styl a schopnosti léčit a nechci psát uzdravovat.jelikož žiji v této lokalitě súdivem jsem si přečetl názory pacicientů na výše uvedenou lékařku.Vhodnocení až příliž zavání náboženské přesvědčení a vyznání obou stran,které se promítají do celkového hodnocení a nemají s lékařskou etikou nic společného.A tak vyznívá Vaše hodnocení paní Jano,kde deptáte zmíněnou zdravotní sestru u paní doktorky a na nebesa chválíte výše uvedenou lékařku.Dokonce zacházíte do minulého režimu,kde jste sama chodila do školky.Příště do hodnocení lékaře nezatahujte osobní věci.Děkuji

Jsem s paní doktorkou maximálně spokojená.Vždy mi pomůže, pošle mě kam je potřeba (na různá vyšetření).Mohu jen doporučit.

pani doktorka je opravdu skvěla lekařka je lidska a skvěly odbornik
sestra je na vysoke odborne urovni přijemna a mila .
pracuji take ve zdravotnictvi takže vim jake to je pracovat s lidmi.ne každemu se mužete zavděčit a zvlašte potižistum

S radostí a nesmírnou poctou jsem ráda,že zde mohu říci svůj názor,poznatek pocit a sdílet ho s Vámi ostatními.Absolutně nejlepší lékařka jakou jsem,kdy zažila je vážená paní doktorka Štětková.A věřte mi,že jsem již zažila spoustu lékařů,díky svým onemocněním.Tato osobitá dáma plná lásky a pochopení vůči svým pacientům,musí okouzlit svým jednáním naprosto každičkého.To jak Vás chápe,jak Vám pomáhá,jak Vám rozumí,není dostatek slov,které by postačily na vyslovení mých neskonalých díků a vděčnosti za to,že ji mám.Žádná doba změn a proměn ve zdravotnictví v našem neštastném státě ji neovlivnila v negativním slova smyslu.Naopak má to největší srdce jaké znám.Je laskavá,usměvavá,důvěřuje svým pacientům bez rozdílu věku at jste mlád anebo starý tato úžasná žena dělá vše proto,aby Vám pomohla,aby usnadnila bolesti,trápení a útrapy,které sebou nemoc přináší.Tolik lidskosti,osobytosti a neskonalé dobroty a mnohem víc než mohou popsat pouhá slova,tolik v sobě skrývá tato milá,hodná paní doktorka,která už jen svoji přítomností a řečí uzdravuje.Děkuji Vám z celého srdce za vše co pro mě děláte za Vaši trpělivost,důvěru,ochotu,vstřícnost,vlídnou tvář a cit lidskosti,který mně stejně jakož i jiným věnujete.S úctou Vaěe věrná a hrdá pacientka Jana Slechanová