Vladimíra Štětková, praktický lékař Veverská Bítýška

Hvozdecká 737, Veverská Bítýška
Praktická lékařka

Názory

Umístění: Praktická lékařka

Paní doktorka Štetková je bezvadná,byla jediná,která mě před lety donutila jít do nemocnice na vyšetření,kde se odhalila moje těžká Crohnova nemoc,velmi mi pomohla.Je empatická,vstřícná,má pro nemocného pochopení,až se bojím,že toho spousta místních drben zneužívá,tím,že má praxi z nemocnice ví velice dobře co a jak,zajímá se o člověka,já i moje rodina jsme velice spokojení,více takových lékařů.

Naprostá spokojenost s paní doktorkou i sestřičkou. A jak tu bylo již několikrát zmíněno . . . Pomůže, poradí, vyhoví. Neměnil bych !

každý lékař má svůj styl a schopnosti léčit a nechci psát uzdravovat.jelikož žiji v této lokalitě súdivem jsem si přečetl názory pacicientů na výše uvedenou lékařku.Vhodnocení až příliž zavání náboženské přesvědčení a vyznání obou stran,které se promítají do celkového hodnocení a nemají s lékařskou etikou nic společného.A tak vyznívá Vaše hodnocení paní Jano,kde deptáte zmíněnou zdravotní sestru u paní doktorky a na nebesa chválíte výše uvedenou lékařku.Dokonce zacházíte do minulého režimu,kde jste sama chodila do školky.Příště do hodnocení lékaře nezatahujte osobní věci.Děkuji

Jsem s paní doktorkou maximálně spokojená.Vždy mi pomůže, pošle mě kam je potřeba (na různá vyšetření).Mohu jen doporučit.

pani doktorka je opravdu skvěla lekařka je lidska a skvěly odbornik
sestra je na vysoke odborne urovni přijemna a mila .
pracuji take ve zdravotnictvi takže vim jake to je pracovat s lidmi.ne každemu se mužete zavděčit a zvlašte potižistum

S radostí a nesmírnou poctou jsem ráda,že zde mohu říci svůj názor,poznatek pocit a sdílet ho s Vámi ostatními.Absolutně nejlepší lékařka jakou jsem,kdy zažila je vážená paní doktorka Štětková.A věřte mi,že jsem již zažila spoustu lékařů,díky svým onemocněním.Tato osobitá dáma plná lásky a pochopení vůči svým pacientům,musí okouzlit svým jednáním naprosto každičkého.To jak Vás chápe,jak Vám pomáhá,jak Vám rozumí,není dostatek slov,které by postačily na vyslovení mých neskonalých díků a vděčnosti za to,že ji mám.Žádná doba změn a proměn ve zdravotnictví v našem neštastném státě ji neovlivnila v negativním slova smyslu.Naopak má to největší srdce jaké znám.Je laskavá,usměvavá,důvěřuje svým pacientům bez rozdílu věku at jste mlád anebo starý tato úžasná žena dělá vše proto,aby Vám pomohla,aby usnadnila bolesti,trápení a útrapy,které sebou nemoc přináší.Tolik lidskosti,osobytosti a neskonalé dobroty a mnohem víc než mohou popsat pouhá slova,tolik v sobě skrývá tato milá,hodná paní doktorka,která už jen svoji přítomností a řečí uzdravuje.Děkuji Vám z celého srdce za vše co pro mě děláte za Vaši trpělivost,důvěru,ochotu,vstřícnost,vlídnou tvář a cit lidskosti,který mně stejně jakož i jiným věnujete.S úctou Vaěe věrná a hrdá pacientka Jana Slechanová

Velmi milá, vysoce odborná lékařka. Umí povzbudit i v době, kdy pacient trpí mnohdy těžkou nemocí. Neznám lepší lékařku a proto jsem i s celou rodinou,i přesto, že musíme dojíždět, přešel z Brna k paní doktorce do Bítýšky. Rovněž sestra v ordinanci je milá a vždy nám vyjde ihned vstříc. Proto nemohu souhlasit s předchozím hodnocením sestry paní doktorky.
Vřele doporučuji tuto ordinanci.

I kdyz jsem si jista, ze empatie neni vsechno, myslim si, ze pani doktorka je clovekem na svem miste. Je mnoho psychosomatickym onemocneni, kdy sam pristup lekare hraje velkou roli. Bohuzel, jsou i taci (takove), pro ktere neni lecba dostatecna, pokud nevycerpaji vsechna vysetreni, nedostanou tabletky (ktere pak vyhodi, nebot se po nich osypou) - kdysi se jim rikalo hypochondri. Vetsinou jsou to zastupne problemy psychicke.
Pani doktorka je mirna, laskava a cestna zena a vyborny odbornik. Ona je tim filtrem, ktery resi zakladni nemoci a vetsi problemy posila k odbornikum. A podle meho nazoru to ma tak byt. Doktor by si nemel hrat na Boha.

Paní doktorka Štětková je vzácným člověkem. Ve své praxi snoubí hluboké porozumnění s nebývale vysokou odborností. Neznám jiného lékaře s takovými kvalitami.

Velmi hodná a příjemná. Má "pochopení..". S pacienty probere veškeré podrobnosti o nemoci a o způsobu následné léčby. :-)) prostě super..