Sexuologická ambulance
Kobližná 7, Brno

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Paní doktorce děkuji spíše za snahu (angažovat se), jinak se nedostavil pocit autentické profesionality z ní, kterou v terapii potřebuji..Připadalo mi, že spíš využívá při terapii pozice silnějšího před slabším. I tím zřejmě chtěla docílit, aby k ní člověk chodil častěji, nevím..Ovšem nepotřebuji si platit dalšího rodiče, mám doma své:-).. S "diagnózou" souhlasím. Nicméně neustále opakovala to samé dokola..Za 1/4 roku sezení se nedostavilo z mé str.svěření se se vším, což v terapii asi nastat nemá, resp.nemá tam co dělat nedůvěra..Možná jsou pro pacienta lepší směry (a hlavně terapeuti), kteří moc nevsouvají svou osobu do pacienta. Protože tím pak hůř pro něj, pro pacienta..

Paní doktorka mi vlastně s ničím nepomohla, opakovala stále dokola to samé, ale nenabízela řešení, ani mě k ničemu nevedla. Jen mi bezmyšlenkovitě předepisovala léky, aniž by určila jakoukoli diagnózu, upozornila na vedlejší účinky, následky vysazení a tak dále. Takže co jsem si nezjistila, to jsem nevěděla. Po několika měsících jsem se s ní rozloučila a budu hledat někoho, kdo se bude snažit mi pomoct.

pul roku mame spolu psychoterapiihodne mi pomohla a pomaha mila prijemna odbornik na svem miste dala memu zivotu smysl dekuji vam

Vynikající sexuoložka a psychiatrička. Dokáže postavit i mokrý špagát.

Je prostě nejlepší.

Ma zajem o pacienta jako o cloveka a nikoliv jen jako o dalsi zarez na pzbe pracovniho dne.

Velice svědomitá a pečlivá lékařka-sexuoložka, která se vždy snaží zjistit příčinu potíží

Po zkušenosti s jinými psichiatry (4) mi tento zachránil život.

Po letité zkušenosti

Vynikající odborník a velmi empatický člověk.