MUDr. Vladimíra Bílá

Pediatr Více

Česká Třebová 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Lhotka 205, Česká Třebová

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Zprvu jsem byla s p. dr. spokojená, dceři pomáhala homeopatie a je vcelku zdravé a silné dítě. To druhé nemá takové štěstí a u p. doktorky jsme si tak dlouho (a marně) stěžovali na veliké bolení bříška u kojence, až jsme skončili v jeho 7 měsících na JIP FN v Hradci s velkým zánětem střev a tenkým střevem nasoukaným do tlustého (alergie, intolerance, zjištěno zpětně). Nyní v jeho 7 letech měl už podruhé boreliózu, podruhé měla zůstat bez léčby ATB i přes velikou skvrnu na stehně (prý "podzimní ekzém") a velkou únavu. Až na výslovné přání nás poslala na infekční do Pardubic, kde bylo seznáno, že je to úplně typická učebnicová borelióza, která měla být dávno přeléčena a byla nám doporučena změna lékaře. Léčba se nám ve finále zbytečně o skoro tři týdny protáhla a perličkou bylo, když mi paní doktorka odmítla pomoci s vystavením nové hlídačenky, abych nebyla doma zadarmo (díky ní).
Pominu-li nálady sestry, která je někdy velmi milá a někdy vám je schopna bouchnout dveřmi před obličejem s vyštěknutými slovy např. "Příště zavolat", musím říci, že jsem ztratila důvěru v to, že paní doktorka vhodně diagnostikuje a včas vyléčí vážnější problém: odešli jsme jinam.

Dne 8.4.2011 jsem navštívila MUDr Bílou,která měla pohotovost v nemocnici Ustí nad Orlicí se svým synem,který měl vysoké teploty 39,5 st.celsia.Po velmi mizerném vyšetření stavu mého syna ,který užíval antibiotika od 6.4.2012 a teplota neklesala mu doporučila studenou sprchu a obklad,ibalgin a paralen.Dne 9.4.2012 byl syn přijat na hospitalizaci do výše jmenované nemocnice s ppříušnicemi a slabým zánětem mozkových blan.Mohu všen vřele doporučit,aby se této takzvané MUDr pokud jim jde o zdraví dítěte zdaleka vyhýbali. Novotná

S touto doktorkou nejsem vůbec spokojena. Nikdy mi kloudně neporadila a když se aspon pokusila, tak s výrazem hrozně obtěžovaného člověka. Když jsem byla často nemocná, vždycky mi akorát nasadila antibiotika a vůbec jí nevadilo, že je mám 3x do měsíce. Kdybych se nedovolala toho, že chci doporučení na imunologii, nikdy bych tam nešla a nezlepšilo by se to do teď. Zkrátka o co si člověk neřekl to neměl. Navíc v čekárně spousta lidí a čekala jsem tak kolikrát nemocná třeba 3h.

tuto lekarku vrele nedoporucuji!!do ordinace chodi zaroven kojenci,tak nemocné deti,cili nemá poradnu zvlast,uz to bylo dosti odrazující.Ale ze mému 5 mesicnímu synkoj na mé naléhaní,ze ma stale kasel a chrčí udelala ster az po 2 mesicich,s tim,ze ona tam nic neslysi,kdyz sem volala o vysledek,rekla,ze ho nekam zahrabala a na dalsi prohlidce,kde ji zastupovala jinna lekarka mi doktorka oznamila,jestli dostal antibiotika na streptokoka,ktereho mu nasli-to,co pani doktorka ztratila!!je vylozene alarmující!!ani po teto chybe mu neudelali tser novy aby zjistili,zda se streptokok uz pryc,nebo ho stale ma a hned mu dali 2 ockování!!!ani nemluve o tom,ze jsem sestricku musela napomínat,kolikáte,ze ockování vubec má!!

RÁDA BYCH ZDE PODĚKOVALA PANÍ DOKTORCE BÍLÉ-CHODÍM K NÍ LÉTA, MÁM DVĚ DĚTI, VŽDY JSEM VELICE SPOKOJENÁ S PŘÍSTUPEM K DĚTEM, LÉČBOU I S RADOU.. S PANÍ DOKTORKOU SE DÁ MLUVIT O VŠEM, JE VELMI HODNÁ A MILÁ, PROFESIONÁLNÍ, RADÍM SE I O VÝŽIVĚ, PREVENCI A KOSMETICE PRO SVÉ DĚTI.. NEMĚNILA BYCH A KDYBY ZMĚNILA SÍDLO, JSEM OCHOTNÁ DOJŽDĚT (JEN DOUFÁM, ŽE SE TAK NESTANE..) :) MOJE DCERA SE VŽDY TĚŠILA DO ORDINACE A NADŠENĚ NOSÍ OBRÁZKY A VÝROBKY PRO RADOST... JEŠTĚ MUSÍM POCHVÁLIT PANÍ SESTŘIČKU, JE VELMI VLÍDNÁ A LASKAVÁ K DĚTEM.. DĚKUJI. LENKA KYNCLOVÁ

Jsem chlap a jsem na matersky se svym synem.
S pani doktorkou jsem spokojen mozna je to tim
ze mam 130KG a 195CM a tak mi nic nevytyka

Když jsem k ní chodil, naprosto bez problémů. Příjemná paní doktorka