Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace
Masarykova 315, Napajedla

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi pana doktora doporučuji. Má velmi lidský a chápající přístup. Je velmi laskavý, trpělivý, ochotný, klidný, snaží se pacienta povzbudit a podpořit. Přestože jsem svou bolest nezvládala, byl moc hodný a chápající. Vše velmi srozumiteoně vysvětlí. Je to profesionál ve všech směrech. Dík patří také sestříčce, je milá a hodná.

M
Ověřený profil

Poprvé ve svém životě píši hodnotící názor. Doufám jen, že naše velmi špatná zkušenost s panem doktorem Vondrákem pomůže dalším pacientům.
V srpnu 2012 odstranil pan doktor mému tchánovi výrustek po otlaku u malíčku na noze. Rána po zákroku se špatně hojila. Tchán nemá cukrovku, ale vzhledem k věku se nějaké komplikace daly očekávat. Po přeléčení antibiotiky došlo k určitému zlepšení, ale k zacelní rány bylo daleko. Následovaly ustavičné převazy 2x týdně a aplikace dvou druhů mastí bez valného výsledku. Převazy a mastičky pokračovaly 2x týdně až do poloviny dubna 2013 (tzn. více než 8 měsíců) !!! Po osmdesáti návštěvách a převazech byl stav velmi špatný. Poněvadž pan doktor žádné jiné možnosti léčby nenavrhoval, odvezl jsem tchána do ambulance v Otrokovicích. Odborný přístup k pacientovi byl markatně odlišný. Okamžite jsme šli na rentgen a po zjištění vážného poškození kosti v okolí rány nás objednali na chirurgický zákrok a plastiku rány. Ptám se sám sebe: "Proč doktor nenabídl jinou možnost léčení již daleko dříve a místo toho jen používal mastičky a vybíral nesčetně 30korunových poplatků?.." Za mým hodnocením si pevně stojím a myslím si, že by svůj postup k pacientovi těžko obhajoval u lékařské komise...
Miloslav Skácel

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Už nikdy více!! Dva roky po odstranění znamínka mám trvalé následky - 1,5 cm kulatou jizvu, která je hodně vidět a stále je citlivá. Po konzultaci s jinými lékaři je to špatně odvedená práce. Pan doktor si při práci rád popovídá, dochvilnost žádná, ... lituju, že jsem k němu někdy šel.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Skvělý lékař s lidským přístupem.


2
Ověřený profil

Chirurg sice v jednání příjemný ale v léčbě málo kopetentní. Žel v letech 2007 až 9 jsem opakovaně spoléhal na jeho léčení a vždy zanechalo trvalé následky na mém těle - kdyby to poslední nenapravil zodpovědnější chirurg v Otrokovicích, obávám se velmi tragických následků. Na pitevně by snad škody na pacientech nedělal.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu