Sam. ordinace PL pro dospělé
Kijevská 7, Svitavy

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K panu doktorovi sice osobně nechodím, chodí k němu ale má sestra, která u něj byla minulý týden na prohlídce potřebné k nastoupení na brigádu. Dle sestry sice pan doktor prohlídku neodbyl, ale to co mě velmi udivuje, je cena, kterou si za prohlídku vyžádal -550 KČ je podle mého názoru opravdu přemrštěná cena a to hodně!! Myslete si o mě, co chcete (lakomec, šetřílek, atd...), ale to, že pan doktor tvrdil, že se to letos zvýšilo, že je to jinak, mě teda pořádně namíchlo. Především kvůli tomu, že já jsem u svého lékaře ve stejném roce, ve stejném měsíci, platila za úplně stejnou prohlídku (naprosto stejné provedené úkony i přibližně stejná délka prohlídky), do úplně stejné firmy na úplně stejnou pozici brigádníka - 150 kč.
Ptám se proto, jak je toto možné???!!! Pochopila bych třeba rozdíl stokoruny, ale téměř čtyřnásobek za úplně stejnou věc?!
A upozorňuji, že v mém případě rozhodně nešlo o nějaké zvýhodnění, např. 1. prohlídka se slevou, nebo podobné argumenty, které by někdo mohl mít.
Dovolím si proto směle a neanonymně označit pana doktora za zloděje.

Kdo je bez viny, hoď první kamenem. Já jsem nad míru spokojen

Byl jsem vystaven velké životní zkušenosti s bolestí a lékařskou pomocí.29.12,2010 se mě zablokovala záda takovým způsobem,že nebylo v silách rodiny dostat mě do auta a odvézt do nemocnice.Pohotovost je zrušena.Voláme záchrannou službu.Operátor pardubické záchranky provedl dlouhodobý výslech o situaci pacienta.Po 15 minutách prohlásil,zavolejte si svého obvoďáka,je to zřejmě špatně léčeno.Obvoďák je za to placen a má za vás dost.Voláme nemocnici,ale ta nemá sanitu.V zoufalství voláme do ordinace doktora Vlčka.A pak se dějí věci.Okamžitě sehnal sanitu,nechal mě přivézt do své ordinace,omluvil se čekajícím pacientům za to,že mě ošetří přednostně.Vyšetřil,ošetřil,zajistil hospitalizaci,sehnal sanitu a nechal mě dopravit do nemocnice.Na Interně u primařky Kelnerové jsem byl očekáván.Byl jsem 14 dnů hospitalisován a dostalo se mě nejlepší péče. Tak tomu říkám lékařská péče. Jaromir L. Svitavy

Pan doktor je velmi hodný a vstřícný. Víte, když čtu některé komentáře, dělá se mi špatně. Lidé si jen stěžují. Všude a na všechno. Tak proč si neztěžovat na lékaře, že? To, že někdo anonymně kritizuje je slabošské. Ale to u nás teď hodně frčí. Pan doktor je přívětivý. Celá rodina k němu chodí. Nemáme žádné připomínky. Přišla kamarádka k panu doktorovi( chodí k jinému lékaři) a byla udivena nad jeho příjemným přístupem a vystupováním. Velice ho chválí.Chválím ho i já a přeji mu, aby se mu v práci dařilo.Jitka

pan doktor je mily a ochotny.To ze neni rychly zas sveci o tom ze je peclivy a ma vse rad v poradku.Ja s nim jsem spokojena.Kolikrat slicha clovek od znamych doktory typu ze uz ve dverich ma urcenou diagnozu.A ti co nejsou spokojeni tak proc k nemu jeste chodi???Akorat lidi jsou zlia neprjicni.Znam jake je to pracovat s lidmi a holt kolikrat to nejde po dobrem!!§Jsme jen lidi!!

po dnešní návštěvě opět musím říct,že pan doktor je úžasný,velmi ochotný a má naprosto bezvadný přístup!!nechápu ty špatné komentáře!takhle přívětivých lidí v práci moc neznám!
Radka K.

Co to je za lidi, kteří jsou jenom a jenom nespokojeni? Jsem šokována, jak se lidé vyjadřují! Proč se nepodepíší pod kritiku? Aspoň by pan doktor věděl. s kým má v ordinaci tu čest! Chodím k někomu, komu důvěřuji.Proč ho tedy kritizuji? Co je to za faleš? Já i moje rodina nemáme žádné problémy. Mám vypozorované, kdy je tam více lidí. Proč tedy chodí všichni ve stejnou dobu? U tolika lékařů se čeká a ještě déle. Když jedu do Brna, čekám tam od rána i do jedné hodiny. A nikomu nikam nepíšu. Já vám to řeknu, tyhle dotazníky jsou proto, aby si lidé ubližovali.Přeji panu doktorovi samé spokojené pacienty a aby se mu v jeho náročné práci dařilo. Velmi dobrý,doporučuji.Zd.L.

Osobně si nemuhu stěžovat,ani zbytek mé rodiny.Čekací doba je delší,ale na druhou stranu kde nečekáte 1,2 i 3 hodiny? Záleží kdy příjdete do čekárny a kolik je tam lidí.Když jdu s malým k lékaři čekám i 2hodiny než nás vezmou (dětský lékař,nikoli Vlček) a to není zdaleka jen u dětského lékaře.Jindy jen 30min.Je to různé a stejné jako u MUDr.Vlčka.Já osobně i zbytek mé rodiny doporučuji.Lékař mi vždy poradil a neponechává nic náhodě.

Nová ordinace je hrozná,přes dveře je slyšet vše,co pacient lékaři říká.Kde je nějaká diskrétnost?Čekání je mnohdy neúnosné,člověk jde pro léky a prosedí tam i 3 hodiny.Hledám možnost registrace u jiného lékaře.

S panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti, je milý, citlivý, příjemný a ochotný. Můžu jedině chválit. Nová ordinace je pěkná, s čekáním nemám problémy.