MUDr. Vladimír Štědrý

Ušní, nosní, krční ambulance
Rozkošská 2322, Havlíčkův Brod

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Velice arogantní a nepříjemný lékař, bohužel.

Máme s panem primářem velmi špatné zkušenosti. Neumí jednat s dětmi, je nepříjemný a arogantní. Zanedbal léčbu dcery natolik, že ji museli dávat dohromady v jiné nemocnici. Proto never more !!!

Otřesná zkušenost při píchání uší u pětileté dcery, Arogantní hulvát, který nadává sestře, rodičům i dítěti. Pokud chcete své dítě uchránit hodně nepříjemnému zážitku, tak si před návštěvou Havlíčkobrodské nemocnice zjistěte, zda náhodou neslouží tento člověk. Uši nám píchali i jinde, ale z přístupu tohoto pána jsme byli otřeseni a vzpamatovávali jsme se z tohoto zážitku několik měsíců.

Tento doktor mi zachránil sluch a nebýt jeho tak jsem od svých 25 hluchý, věnoval se mi od mých 6-ti měsíců (tenkrát ještě na Bulovce) a dnes mi bude 30 a slyším na obě uši lépe než leckteří moji vrstevníci. Tedy děkuji pane doktore! Michal

Tento pan "primář" by měl mít zakázanou jakoukoliv péči o děti, arogantní hulvát, který se nebojí řvát na vyděšeného čtyřletého kluka, aby nejančil když mu píchá ucho.Třeba si zde pan "primář" můj vzkaz přečte.
Pane primáři dětem stačí vysvětlit co přijde, být na ně milý a oni Vám rády uvěří a nevyvádí...díky Vám se syn dnes bojí každého bílého pláště, který vidí a to není a nikdy nebyl žádnej cíťa, jak málo stačí....narazit na pohotovosti na Vás a je vše jinak!!!!

Jako primář, lékař, i osobnost absolutně selhal. V našem případě absolutně dlouhodobě zanedbával péči malého dítěte-málem to skončilo tragicky nebýt lékařů v jiné nemocnici. Při kontrolách byl zlý, arogantní a když jsem se ptala co bude dál, tak absolutně nepříčetný. Ve finále mi zdělil, že si mám malého léčit sama, když už nevěděl kudy dál. Stačilo nás jen řádně ošetřovat, udělat třeba rentgen aby věděl co tam je- takový to člověk ve zdravotnictví nemá co dělat!!!

Nejlepší lékař,kterého si můžete přát ,pokud máte problémy.
Vstřícný,milý a perfektní ve svém oboru.
Prostě jednička