MUDr. Vladimír Peřina

Dětská neurologie
Matice školské 17, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

dětská neurologie, epileptologie, elektroencefalografie

Úžasný přístup, krásné jednání k malým pacientům, perfektní postup při vyšetřování. Dostala jsem na pana doktora tip od naší dětské obvodní, protože jsem nechtěla jít k neuroložce, která je u nás ve městě jediná specializovaná na dětskou neurologii - a musím uznat, že je fakt skvělý. Celé vyšetření probíhalo v klidu a náš malý ani nezaplakal.... Rozhodně pana doktora doporučuji !

Jsem ráda,že jsem se rozhodla pro tohoto lékaře ,pro mého syna. Je to úžasný člověk a sestřičky také! Oproti lékařce ,kam jsem měla docházet se to opravdu nedá srovnat.Vstřícné a milé jednání, vše vám vysvětlíe a krásný přístup k dětem.Mohu jen a jen DOPORUČIT!!!!!!!!

Ve svých 12. letech jsem měla stavy dezorientace,... - bylo mi to velmi nepříjemné a o to víc, že jsem nevěděla co mi je. Můj praktický lékař mi to bez vyšetření diagnostikoval jako vadu od páteře, tak jsem na krku nosila dost dlouhou dobu krunýř. No nebylo to nic příjemného. Bylo divné, že to bylo bez vyšetření, tak jsem přešla k jiné obvodní doktorce, a ta mě poslala právě za panem doktorem Peřinou. Ihned jsem šla na vyšetření a byla mi diagnostikována epilepsie. - byl to pro mě šok, ale aspoň jsem věděla, o co jde. Pan doktor mi vše vysvětlil a při jakémkoliv problému jsem mu mohla do ordinace zavolat. Jen díky němu teď postupně vysazuji prášky a záchvaty již nemám. Je to super. A velmi tohoto doktora ostatním doporučuji, protože je opravdu lidský a k pacientům má osobní přístupu. Vždy se ptá, jak se člověk má, co škola a podobně - je opravdu vidět, že své pacienty bere jako lidi, a ne jako stroje (jak je to u jiných lékařů). Nejenom, že je to skvělý lékař, je to také svělý člověk :-)

K panu doktorovi chodím se svým předčasně narozeným synem od miminka. Nyní je synovi 14 let, bydlíme přes půl republiky, ale doktora bych nezměnila ani za nic. Hlavně díky němu je syn v pořádku. Děkuji. Daniela Švarcová

Výborný specialista.Má lidský přístup a dokáže vyjít vstříc.Jen víc takových lékařů.Němcová

Byla jsem u pana doktora 2x a byla jsem moc spokojená!Není to lékař, se kterým proberete "život", ale je to profesionál na svém místě!!!

Od malička jsem k tomuto doktoru docházela a nikdy jsem neměla výhrady na léčbu pana doktora. Ba naopak to byl lékař ke kterému jsem se těšila a nikdy sem si nepřipadala nějak jiná či nemocná. K dětem přistupuje opravdu výborně. Nemohu tvrdit, že je nejlepší, protože nemám srovnání s jiným lékařem, ale jako pacientka ,,malá holka,, či ,,slečna,, doporučuji.

Jsem již řadu let sledována a léčena pro epilepsii. Nyní mám jednu zdravou holčičku, díky němu, jelikož mi při plánovaném těhotenství upravil léčbu a přidal určité důležité vitamíny, které mírní rizika poškození plodu. I když občas nemá náladu, nezoufejte, nikdo z nás není dokonalý, pouze on jako odborník!!! Vřele doporučuji!!! Hlavně jsou tam v bezpečí i děvčata, jelikož ví hodně i o těhotenství epileptiček a nemusím přecházet k dospělému!

Jsem ráda,že k panu doktorovi už nemusíme se synem chodit!!!Je fain,že v nemocnici je neuroložka paní doktorka Drábková,která má k pacientovi lepší přístup a její péče se s pečí pana doktora Peřiny nedá srovnávat!!!

Pana doktora Peřinu mohu doporučit. Jen díky němu a cvičení v Arpidě s paní Fenclovou je má dcera naprosto v pořádku. Dokázal eliminovat škody, které na naší malé napáchala jiná lékařka... Je to opravdový odborník.