Vladimír Kvasnička, chirurg Nejdek

MUDr. Vladimír Kvasnička

Chirurg

Závodu míru 636, Nejdek
Privátní chirurgická praxe

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

2.5

Umístění: Privátní chirurgická praxe

K panu doktorovi chodím už dlouho s dětmi a mám a ním dobré skušenosti. Je to výborný chirurg a k nám i k dětem se vždy choval hezky. Jsme z Ostrova a vždy když potřebujeme na chirurgii tak jedeme za ním do Nejdku. Doporučuji...

Umístění: Privátní chirurgická praxe

Arogantni doktor, co nema kladny vztah k detem. Vysetril maleho a pri myti rukou si u umyvadla cosi zamumlal...kdy jsem jasne slysela, jak meho syna sproste urazi. Jakákoliv diskuze s nim neni mozna. Podle me uz by mel jit do duchodu, kdyz nema nervy na deti. Horsi chovani jsem nezazila...

Musim se pridat se svou recenzi k nespokojenym pacientum.Pan doktor je arogantni,rodice ponizuje a pristup k detem je naprosto bezcitny.Ve vzteku synovi diagnostikoval celkovou obrizku,objednal nas do nemocnice,kde nakonec provedl jen plastiku.Na kontrole po tydnu rval malemu predkozku pres stehy,maly brecel a doktor rval na nas na oba,ze jsme se zanedbali pooperacni peci a rekl,ze pujde na obrizku znova.Vyhledali jsme detskeho urologa z Plzne.Maximalni spokojenost.Dnes po 2mesicich maly stahuje bez problemu.

Byl jsem u pana doktora s nateklým kolenem a chtěl jsem po panu doktorovi aby mi vytáhnul vodu protože to hrozně bolelo a bylo mi řečeno že koleno je v naprostém pořádku a žádná voda v něm není.Poté jsem vyhledal pomoc v nemocnici ve varech kde mi vytáhly cca150 ml po několika týdnech byla udělána artroskopie.Nechápu jak někdo tady může napsat že je to odborník? Leda by si ty kladné komentáře psal sám!Podle mě je to arogantní břídil který si nezaslouží aby byl nazýván doktorem!

K tomuhle doktoru s dítětem jen přes mou mrtvolu. Kdysi jsem tam byla s dcerou (asi 10 let) podezření na slepák, natáhl si gumové rukavice a že jí udělá vyšetření přes konečník, chudák holka malá, zbledla a poplakávala a on na ní začal ječet, a že se na to může vykašlat a do papírů napsal, že přes hysterické projevy nešlo vyšetřit,..arogantní člověk, bez kouska citu !!

Arogantní člověk. Malému diagnostikoval zůžení předkožky a hydrokélu. Po půlroce se hydrokéla sama vstřebala a šli jsme znovu na kontrolu. Dovolili jsme si ale konzultovat věc i u jiného lékaře. Pan doktor se rozčílil a ihned se rozhodl pro celkovou obřízku. Choval se neprofesionálně, diagnóza vyplývala částečně ze vzteku. Způsob jeho jednání s rodičem pacienta byl povýšený, odmítal nám cokoliv vysvětlit a objasnit. S dítětem jsme navštívili jiného chirurga, který ihned nasadil kortikoidní mastičku a po 14 dnech se fimoza nádherně roztáhla. Kdyby pan Kvasnička operoval podle plánu, má malý zbytečně celkovou obřízku. Nikdy více tohoto "lékaře Boha". P.S. Známá k němu jde na druhou návštěvu a díky jeho jednání má z této návštěvy dopředu trauma.

Po zkušenosti kdy jsem musel navštívit pana doktora Kvasničku po chirurgickém zákroku ve FN Plzeň, mohu v hodnocení využít všech 5ti hvězdiček - velmi dobrý. Po operaci kontraktury na plastice ve FN Plzeň kde mne propustili s rozsáhlými nukrozámi a hnisavou retenci jsem měl malík napaden infekcí. MUDr.Kvasnička se mi pravidelně věnoval, kde po jeho zákrocích v průběhu 3 týdnů, byl malík zachráněn od amputace. CONGRATULATION pane doktrore. Jsem rád, že Vám mohu touto cestou poděkovat za Vaš profesionální přístup, včetně Vašich sester ve Vaši ordinaci.
Káčerek Pavel, Okružní 1176, Nejdek

Dobrý den všem, také jsem si četla názory lidí kteří chodí ke stejnému lékaři jako já a nechápu .Pan doktor Kvasnička je velmi hodný člověk a také otevřený.Nechápu lidi kteří píšou negativní věci je to člověk na správném místě.Sestřičky jsou milé a hodné,chápu že někomu nesedí ale je to fajn doktor a nebojte se k němu jít já se bála také po přečtení této stránky ale musela jsem se přesvědčit sama a dobře jsem udělala .Děkuji vám za vše pane doktore.

Mám špatnou zkušenost, nejenže byl pan Kvasnička arogantní a pokoušel se i eroticky vtipkovat, po 30 minutách ambulantního zákroku ( vyříznu tí lipomu) mě museli odvézt rychlou a následky mám dodnes :(

Dnes jsme byli s vnučkou na vyšetření. Pan doktor byl velmi milý a příjemný. Děkuji pane doktore!