Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Vynikající odborník s nesmírně vlidnym a trpělivým přístupem, dostalo se mi okamžité úlevy díky léku, s příznivým výhledem do budoucna provázeno. Patří k lékařům, kteří dělají opravdovou čest své profesi.

Špičkový odborník - specialista na svém místě. Jsem jeho dlouholetý pacient a nesmírně si jeho kvalitní práce vážím.Plné absolutorium má i jeho sestra.

Nova sestricka je super hodna, ochotna a vzdy dobre naladena.Pan doktor je specialista na svém místě, jsem velice spokojena fandím jim..

pane doktore a sestricko,chtela bych vam obema moc podekovat za vas vysoce profesialni,mily,vzdy ochotny a lidsky pristup.jste ti nejlepsi,ktere jsem poznala.dekuji za vynikajici lecbu-jsem bez bolesti kloubu.dekuji,ze jsem pro vas pacient,pro ktereho mate vzdy cas a pochopeni.do vasi ordinace se vzdy tesim.pro vas neni nic problem.mnoho vasich kolegu by k vam melo jit do uceni!!!!!!!za vse ze srdce a uprime dekuje vase velmi spokojena pacientka.olga malikova

Doktor ano, ale sestra by už toho měla nechat.

Pan doktor je velmi vzdelany, vzdy poradi, vysvetli, pomuze. Sestricka je prijemna a vzdy vyjde vstric. Doporucuji.

Je velmi dobrý a starý praktik, ale kazí si nedodržování času objednávek. Tím strácí podnikatele a zůstávají mu jen důchodci.Asi je to jeho strategie?

Pan doktor je specialista na svém místě, jsem velice spokojen.

Specialista, vyhledávaný a opravdu kvalitní doktor, co tomu rozumí, fandím mu, je vážně třída!!!