Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Josefa Jungmanna 1575, Nový Bydžov
Privátní gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Jde těhotná a prestehovala jsem se do Hradce Králové, ale doktora měnit nebudu. Jsem s ním i se sestřičkou velmi spokojená. Nikdy se ke mě ani jeden nechovali špatně. Ani ve špatné náladě jsem je prozatím nezastihla. Ale každý má právo na to mít své nálady. Jsem ráda že mohu chodit k panu doktorovi Kulichovi. Dekuji!


L
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím témeř 15 let, prestoze jsem se před par lety odstěhovala do HK, jsem s nim velmi spokojena, i když nemám srovnání jiného gynekologa jsem neměla. Vždy se ke mne chovají velice prijemne a neměla jsem s nimi nikdy žádný problém.


B
Ověřeny pacient

Nevim dami přala bych Vam co kritizujete mudr Kulicha zažit jine lekaře jak ja řikam veterInaře!Nemam problem s mudr Kulichem ochotny přijemny!Sestřička občas nema naladu ale kdo ji ma stale dobrou!Ani se sestřičkou Liduškou neni žadny problem ochotna stejně jako její manžel!Občas jdu do ordinace se synem jelikož nemam hlidani sestřička vždy malého ochotně pohlida než mě pan doktor vyšetří!děkuji jen tak dal


R

Na pana doktora si vůbec nemůžu stěžovat, chodím k němu řadu let a vždy jsem byla spokojena. Sestřička je trošku náladovější, ale jinak taky velmi starostlivá a ochotná.


H

Jako lékaře mám pana doktora celkem ráda. Sestra se chová dle nálady a umí být dost nepříjemná. Nepochopila jsem vyhazování nastávajících tatínků a partnerů z čekárny!!! Copak jsme ve středověku? Před 15ti lety, když jsem chodila do ordinace v porodnici, tak s tím nebyl žádný problém...


B

Od tohoto "lékaře" jsem odešla v době těhotenství. Každou návštěvu jsem od pobytu v čekárně až do prohlídky s nervy protrpěla a nakonec jsem odmítla snášet nálady jeho i jeho manželky. Děs a hrůza. Divím se, že má ještě nějaké pacientky.


Ze začátku jsem s ním též neměla žádný problém, ale když jsem pak později chtěla v lecčem poradit doporučit atd. vždy neochotný... Ani nedokázal pochopit, že léky které mi předepsal mi prostě nesedí a je mi po nich zle. Dokonce ho to snad i urazilo a dál už se pak se mnou bavil jen s odstupem. V ordinaci jsem též často zažila dost "dusné" prostředí. Radši jsem změnila lékaře, když to vypadalo, že ordinování je panu Kulichovi na obtíž.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K tomuto lékaři jsem chodila na střední škole a byla jsem velice spokojena jak s jeho péčí, tak i s péči sestry-jeho manželky. Ze zdravotních problémů mi pomohl výborně a ani to zrovna nebyla nejdražší cesta, jak někdy lékaři podnikají, že předepíší ty nejdražší léky. Nyní jsem se odstěhovala o pár km dále a přešla k jiné gyn a jsem zhrozena, takže se přikloním zpět a radši budu x km dojíždět k němu.


Je to veľmi príjemný pán "doktor" ,vysvetlí , poradí.Som rada,že možem navštevovať takého lekára ako je pán doktor Kulich.
Sestrička je tiež veľmi príjemná paní. A ak niekoho vyhodila z čakárni tak to určite nebolo bezdovodne.
Dibdiaková


Ověřeny pacient

Mrzí mě že není tolik kvalitní a zodpovědných lékařu jako je pan doktor Kulich!!! Já mu děkuji za vše Nápravníková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti