Adresa

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín
Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla jen jednou a musím říct, že mě překvapil. Ochotný, milý, sympatický, všechno vysvětlí. Za mě určitě 1*. Jen vyšetření bylo trošičku bolestivější než obvykle, ale to se dá vydržet. Hlavně mi řekl, co se bude dít, co mi bude dělat a povídal si. Což má gynekoložka nedělá a odcházím s tím, že nic nevím a když se ji zeptám, tak vypadá, že ji otravuji. Sestřička byla taky velice milá a hodná. :)
Za mě určitě velice pozitivní :)


M
Ověřeny pacient

Touto cestou bychom panu doktorovi rádi poděkovali. Chtěli bychom vyjádřit velkou vděčnost za naše obě děti Adélku a Ivoška. Velmi si vážíme jeho odbornosti i lidskosti, s kterou jsme se setkali jak při prvním komplikovaném porodu tak i při druhém plánovaném. Děkujeme mnohokrát. Monika a Ivo Špičákovi, Luleč.Ověřeny pacient

Lékař je dobrý, ale je pravda, že ty sestry jsou děsné. Neochotné, nepříjemné a hlavně velmi chytré. Přitom jsou to ženské, tak by se do nás ženských měly přizpůsobovat! Lepší výběr sester a bude vše na 1 *.


Nejlepší doktor,co jsme kdy zažili. Jeho přístup je fantastický. Díky jeho umu a přístupu se nám narodila dcera Klárka.
Všem ženám mohu pana dr.Kalista doporučit.Lenka Hynčicová


J

VELICE PŘÍJEMNÝ PAN DOKTOR NA TO JAK JE MLADÝ JE PROFÍK A VELMI PŘÍJEMNÝ,MILÝ,DOVEDE NASLOUCHAT A UMÍ,ONO NA TOMTO ODDĚLENÍ JSOU VŠICHNI PERFEKTNÍ OD PRIMÁŘE POČÍNAJE AŽ PO SESTŘIČKYMKTERÉ SE TAM O PACIENTKY STARAJÍ,JÁ OSOBNĚ JSEM BYLA U TOHOTO LÉKAŘE VELMI ,VELMI SPOKOJENÁ A PŘEJI MU DO DALŠÍ ČINNOSTI TAKOVÝ KLADNÝ PŘÍSTUP K TOMU SVÉMU POSLÁNÍMKTERÉ SI ZVOLIL,TÍMTO HO ZDRAVÍM A VZPOMÍNÁM Jitka H"odlová.


T

Jsem s ním velmi spokojená, snaží se, ty jeho sestřičky jsou fakt někdy komický. Akorát jeho vyšetření mě vždy velmi bolí, což se mi u jiných doktorů nestává. Jinak je to sympaťák. Doporučuji.


S

Je celkem ok, jen je to vysetreni od nej bolestivejsi nez sem doposud zazila...co je u nej v ordinaci hrozne, sou sestry, mysli si ze jsou chytrejsi nez doktor i pacientky a to mi tam trochu vadi.....


P

Snaží se, jen by se měl pozorněji dívat do karty, aby se každou návštěvu nemusel podivovat nad anamnézou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti