Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.
Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. Jiný

Arogantní, necitlivý, neempatický, hrozná zkušenost.

Umístění: Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. Jiný

Nejhorší lékař. Probodává dětem nos bez umrtvení.

Umístění: Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. Jiný

Byla jsem nedávno na operaci s hlasivkami a tento pan doktor byl jeden z nejlepších. Při vizitě a taky týden po operaci na kontrole příjemné vystupování, vše se snažil srozumitelně vysvětlit a byl moc hodný, trpělivý. Jestli budu ještě někdy muset jít do ordinace ORL, tak doufám, že narazím na něj.

Umístění: Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. Jiný

dne 14.10.2022 proběhla operace mého 7letého syna Davida, v nemocnici Friedek Mistek jsem byla velmi spokojená jak s doktorem Vladimírem Galdunem, tak se všemi sestrami. Jsem fascinován jejich službou, Bůh jim žehnej všem, kteří se tak pilně starají o pacienty, Doporučuji MDU. Vladimir Galdun DEKUEME.

Na rozdíl proti předchozím názorůr je moje zkušenost s panem doktorem Galdunem výborná.
Díky ředění krve u mě propuklo těžké krvácení z nosu.To mi ošetřil na pohotovosti ORL jeden
kolega pana doktora.I přes veškerou snahu ošetření udělat dokonale mi za 14 dní silné krvácení
opět propuklo.Tentokrát byl na pohotovosti pan doktor Galdun.Už jsem věděla,že zákrok není
moc příjemný.Pan doktor mi sliznici v nose znecitlivěl a snažil se krvácení zastavit.Bylo to vzhledem k ředění krve těžké,ale panu doktorovi se to přesto podařilo.Jsem panu doktorovi moc vděčná.Pane doktore děkuji Vám,nedejte se odradit.

S panem doktore Galdunem jsem byl velice spokojen mou diagnózu měl hotovou za 3 minuty. Na rozdíl od paní doktorky Rosypalové která na to nepřišla ani po 4 měsících a ještě jsem musel kvůli ní docházet 6 měsíců na alergologii...... Pan doktor mi našel v nose polyp který mi do 3 týdnů odoperovali.... byl velice podiven že na to paní doktorka Rosypalová nepřišla po 4 měsících..... a to mi strčil jenom sondu do nosu a měl diagnózu hotovou. Teď jsem 3 týdny po operaci a bez problému. Přístup všech doktorů i sestřiček z ORL v nemocnici byl naprosto profesionální včetně primáře Klečky který operaci prováděl. DOPORUČUJU!

Po hodně nepříjemné zkušenosti s MUDr. Klečkou jsme byli nuceni během dvou dnů vyhledat již podruhé ORL pohotovost v nemocnici ve Frýdku, když 4 letého syna bolela obě ouška. Když jsem v ordinaci viděla poměrně mladého lékaře, proběhlo mi hlavou, že jeho přístup snad bude citlivější. Šeredně jsme se spletla. MUDr. Galdun se podíval synovi do oušek, a po prohlédnutí toho ucha, kde byl píchaný bubínek prohlásil, že je teda dost špinavé a musí ho vyčistit (zvenčí bylo čisté, dovnitř jsem neviděla a bála se zasahovat). Řekl to ovšem takovým způsobem, že jsem si připadala jako špindíra matka, jejíž syn má zanedbané uši. Reagovala jsem na to tak, že jsme byli primářem, resp. sestrou při předchozím píchání poučeni, že máme povrchově otírat odtékající sekret a že jsem se bála ho čistit nějak hloubkově. Sestra na to pokývala hlavou, lékař neřekl nic. Později při psaní zprávy jsme se k tomu vrátili a lékař to otočil, že mě přece nenařkl, že bych byla nějaká špindíra, že to je normální. Ovšem při tom čištění se tak netvářil. Při čištění začal v oušku synovi šťourat nějakým kartáčkem a to se syn už začal bránit, protože to bylo jistě hodně nepříjemné. Žádná slova útěchy malému dítěti... Dále synovi prohlédl krk (oproti MUDr. Klečkovi pokrok), jenomže syn byl už rozrušený ze samotného prohlížení a čištění oušek a s nějakým kovovým předmětem na jazyku, kdy mu lékař řekl, ať otevře pusu, se rozkašlal. Lékař ho nutil znovu pusinku otevřít, aniž by počkal až se uklidní, poměrně drsným způsobem mu řekl ať otevře pusu a ne kašle...Na to mu manžel, který měl syna na klíně řekl, že by očekával trošku lidštější přístup a shrnul zkušenost s primářem. Chvíli spolu debatovali, lékař prohlásil, že manžel do toho nemá přece co mluvit, když tomu nerozumí, což se s ním nikdo nepřel, protože skutečně nejsme lékaři, ale vadil nám ten hrozný přístup. Lékař byl nervózní, protože ho volali asi na příjem, syn začal hysterčit...lékař teda přistoupil k píchán, syn neslyšel ani slovo uklidnění, pouze samé neřvi neřvi...Musím podotknout, že syn není žádné bolístko, očkování, odběr krve, cévkování...vše zvládl vždy bez slziček, ovšem dvojí zákrok na ORL mu způsobil celkem slušné trauma. Jsem zvědavá, jak zvládneme zítřejší kontrolu v ambulanci ORL...Dostali jsme předepsaná antibiotika, ovšem ani jeden z lékařů nevzal vzorek sekretu...navíc jsme byli pokárání, že jsme přišli před 20. hodinou, když lékárny se zavírají ve 20 hod. a nestihneme si vyzvednout recept. Před 20. hod. jsme přišli proto, že před 19 hod. jsme byli ještě na dětské pohotovosti, protože syn měl nejen 3 dny horečky a bolest uší, ale také zvracel a stěžoval si na bolest bříška, chtěli jsme i vyšetření pediatra (paní doktorka Chudíková byla skvělá a velice citlivá) a poté jsme byli odesláni na ORL. MUDr. Galduna jsme ujistili, že pro nás není problém zajet do pohotovostní lékárny do Ostravy a syn své léky samozřejmě dostane...Osobně si lékařů vážím, není to jednoduché povolání, ale bez lidského přístupu a toho, že toto povolání je zejména posláním, to nemůže fungovat.

Byli jsem v noci na pohotovosti ve Frýdecké nemocnici, zrovna sloužil pan doktor Galdun. Náš malý trpí na ušička, už několikrát jsem s tímto byli u lékaře kde mu ušičko píchli a malého ho to v momentě přestalo bolet a netrápil se. Jenže pan doktor Galdun mi tvrdil že mu to píchat nebude, že prý není třeba, i přesto že jsem mu to říkala jestli mu to píchne...To by mi nevadilo, nejsem doktor, takže nevím jestli to je třeba nebo ne.Ale vadí mi že do zprávy si klidně pan doktor napíše že zákrok byl proveden a ještě k tomu se souhlasem rodičů...tak je toto normální A navíc se choval jako hulvát....chápu že jsme ho vzbudili, ale chovat se ke 3letému dítěti takto a říkat mu neřvi neřvi když ho to bolí a pláče, tak to mi přijde neprofesionální. Ráno jsme stejně museli na ušní a tam mu to pan doktor ( jiný pan doktor, ne Galdun) píchnul a divil se sám tomu když četl tu zprávu od pana dr. Galduna... Takže jestli toto pane doktore čtete tak by kste se měl trošku nad sebou zamyslet...a uvědomit si proč jste si vlastně toto povolání vybral.... PS. Já jsem jen matka ne doktor ale poznám když lékař mému synovi pícha ucho, a navíc sedí tatínkovi na klíně...Takže si myslím, že tentokrát vám to asi nevyšlo....nepřišla bych na to, že je to v té vaší zprávě napsané...ale upozornil nás na to pan doktor který mu ráno už ušičko opravdu píchal...Takže jestli máte jiný názor pane doktore tak mi můžete zavolat ...moje číslo psala sestra při příjmu anebo pokud píšete více takových falešných lékařských zpráv tak v tom případě beru na vědomí že si už nemůžete vzpomenout komu jste to napsal... Určitě vás nedoporučuji jako ošetřujícího lékáře a to z duvodu vašeho chování pacientům...