Majerského 2034/13, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

k panu doktorovi Fialovi chodím už 3 roky a jsem velice spokojena

K panu doktorovi Fialovi chodím už řadu let a opravdu si nemohu stěžovat. Je vždy vstřícný, sděluje informace a nikdy jsem s ním neměla problém. Je pravda, že jsme naštěstí nemuseli podstupovat žádné závážné zásahy nebo operace, ale kdyby ano, určitě bych veterináře neměnila.

W

K panu doktorovi Fialovi chodíme s naší zvířenou už ca 7 let, přešli jsme k němu po velmi špatných zkušenostech ať už s předraženými a bohužel i často velmi neprofesionálními klinikami (Libuš, Zahradní město), ale i celou řadou soukromých veterinářů. Co na doktorovi Fialovi oceňuji nejvíc, je jeho skvělá diagnostika, že do zvířat zbytečně nerve prášky, neprodává předražené doplňky, které se dají běžně nahradit (např. na Zahradním městě nám při zažívacích problémech naší labradořice cpali "speciální stravu" za bambilióny. Až pan doktor Fiala nám řekl, že ve většině případů stačí den dva hladovka a poté kuře s rýží a Smectou). Taky je skvělé, že je objektivní, co se svých schopností týče. I když má v ordinaci rentgen, poslal nás na vyšetření nohou ke svému kolegovi, protože zkrátka není ortoped. Má skvělý přístup jak k majitelům chlupáčů, tak samozřejmě i ke zvířatům, což jistě ocení zvlášť majitelé jiných zvířat než psů - k našim kočkám se chová skvěle, což se naprosto nedalo říct třeba o příšerném veterináři z Budějovické, u kterého jsem si připadala, že přicházím se švábem místo domácího mazlíčka. A jako bonus na závěr jsou jeho víc než příznivé ceny a neúčtování za každou blbost. Moje recenze možná nevypadá úplně objektivně, protože je jenom pozitivní, ale chodím k němu už opravdu dlouho a s ničím negativním jsem se nesetkala. Dokonce bere svůj telefon i o víkendu, což je pro mě stále až neuvěřitelnné.

Jezdíme k MVDr. Fialovi s naším retrívrem a jsem moc spokojená, vždy pomohl a našel si čas pomoci i mimo orginační hodiny. Mohu doporučit.

Příjemný a kvalitní doktor