Adresa

Samostatná ordinace ORL
Politických vězňů 576, Slaný

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Pan doktor mě zbavil častých angín. Odstranil mi mandle a od té doby již přes 2 roky jsem ani jednou neměla angínu. To před odstraněním jsem měla angínu každý měsíc. Doporučuji!

Š
Ověřený profil

Mudr. Čuba je opravdu "Pan Doktor", který to na víc umí s dětmi. Moje dcera (4 roky) se doktorů vždy bojí , ale s panem doktorem byla hned kamarádka. Seznámil jí se strašidelnými přístroji na vyšetření a trpělivě jí vysvětloval co jí bude dělat. Zvládli jsme vše v klidu a bez pláče. Moc a moc mu tím to děkuji za jeho nevšední a naprosto ojedinělí přístup a také jeho skvělé asistentce.

Lidský přístup, zachovává si svůj humor a to je fain, dobře vše vysvětlí, prostě doktor se vším všudy.


Je to nej ORL doktor na Kladensku


Co dodat. Hodný, laskavý a velmi lidský přístup k paicentovi. Profesionál s mnoha letými zkušenostmi. Kladenská star mezi lékaři. Hlavu vzhůru, jak rád říkáváte! Doporučuji!


Ať jsem měl v oboru othorinolaryngologie jakýkoliv problém tak nikdy nebyl ani náznakem povýšený nebo arogantní jak to bohužel někdy u kladenských ušařů bývá. Je to tip člověka kterého si vážím ne jen jako špičkového odborníka, ale také jako člověka. Kdykoliv jsem měl během vyšetření jakýkoliv dotaz k mému zdravotnímu stavu tak mi vždy vše vysvětlil a ne jako někteří jeho kolegové z oddělení kteří se na mě podívali stylem, že on je lékař on to ví, ale mě jako pacientovi je to k ničemu. V době mého pobytu na ORL v Kladně kde mi brali krční mandle byl ještě s jednou doktorkou jediný který se mnou byl ochoten mluvit a ne jen vlítnout ke mě na pokoj stylem: "vše v pořádku? Určitě ano! Tak nashle". V době kdy jsem měl největší bolesti byl jako jediný který mi od nich pomohl lékama a né větou, že po mém zákroku je to běžné. Chápu je to asi běžné, ale proč trpět když ty analgetika existujou, jde jen o to je napsat do Dekurzu. Jak příjdete k lékaři a on si pro Vás ještě sám příjde do čekárny a neposílá sestru (která je mimochodem také úžasná, milá a empatická) tak se Vám do ordinace jde mnohem lépe. Opravdu nejlepší specialista na ORL který v kladenském okrese je a né-li možná jeden z nejlepších v ČR.


P

Výborný doktor! Díky němu pro mě byly záněty středního ucha v dětství snesitelnější.


Z

Výborný lékař s vynikajícím přístupem k pacientovi!!! Jen tak dál, pane doktore! :-)


V

Je milý, hezký, a k tomu ještě šikovný :-)


O

Nesetala jsem se s lepším a větším odborníkem a hlavně s takovým lidským přístupem, jaký má pan doktor Čuba. Můj syn mu plně důvěřuje a já samozřejmě také, oba nás pan doktor již operoval.


Došlo k chybě, zkuste to znovu