Senovážné nám. 1616, České Budějovice
Interní a gastroenterologická ordinace

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Profesionální přístup pana doktora i sestry, která objednávala mou maminku. Pan doktor je profesionál na svém místě. Po tom, co nás v nemocnici posílali z chirurgie na gastro, z gastra na urologii a tak pořád dokola, konečně on zjistit příčinu potíží, ihned ji rozeznal a i účinně vyléčil. Velmi děkujeme!

Pan doktor Compel je opravdu člověk na svém pravém místě.Je to odborník,který své povolání má i za své poslání!!!! Je milý dokáže vysvětlit co se s vámi děje a hlavně umí pokaždé pomoct.Je velká škoda,že takových lékařů není víc!!!! Pane doktore děkuji vám Hana Nečasová

Hodnocení změněno moderátorem na velmi dobrý.

G

Panu doktorovi věřím, oceňuji jeho profesionální přístup a celého kolektivu v ordinaci. Jednotlivé problémy se mnou vždy probere, podrobně mě informuje o mém stavu - prostě mě léčí. Mé hodnocení je : vynikající doktor!

Pan Dr. Compel je výborný lékař! Má velice lidský přístup k pacientovi, vše co se týká obtíží, které máte nebo nějakého vyšetření, vše dokonale vysvětlí. Že i laik, který vůbec neví do "čeho" jde, tzak snáze všechno pocopí a prováděná vyšetření jsou mu vysvětlena. Sestřičky v ordinaci jsou tyky moc hodné a laskavé! Skvělý tým lidí, jen více takových to ordinací!!!

Vrele doporucuji. Jiz radu let se pracovne pohybuji ve zdravotnictvi, ale takto komplexni, setrny, lidsky a hlavne empaticky pristup byste v mnoha zdravotnich zarizenich marne hledali. Po nekolika vysetrenich v ruznych gastro. ordinacich mohu ordinaci pana doktora Compely jen doporucit. Pratelske prostredi, informovanost pacienta a vysoka lekarska uroven je presne to, co zde muzete vzdy ocekavat.

Pan doktor je vybornym odbornikem a dokaze opravdu pomoct,poradit a v neposledni rade se k pacientum chova s lidkosti.Nemenila bych za jineho lekare-pri problemech vrele doporucuji.

Pana doktora můžu jen a jen doporučit. Je vynikající lékař a i sestřičky jsou fajn. Vynikající přístup a dokáže pomoci.

Rozhodně jeden z nejlepších které jsem poznal. Výborný přístup, citlivý při vyšetřovacích výkonech, dbá na informovanost pacienta, technicky na výši a navíc s dobrou organizací provozu - bez zbytečného čekání. Jeho stanovení diagnozy a následná léčba po patnácti letech potíží to byl dar deseti let života navíc - díky.

S panem doktorem jsem velice spokojená, je odborník se širokým rozhledem a vždy vidí potíže pacienta v souvislostech, ne pouze izolovaně v rámci svého oboru. Navíc je velice milý a i jinak nepřijemné vyšetření dokáže odlehčit. V každém případě tedy doporučuji.

Mám Crohnovu nemoc. Po špatné zkušenosti s předchozí lékařkou jsem přešla k panu doktorovi Compel`ovi a nemůžu si ho vynachválit. Přemrštěné množství léku zredukoval na účinné minimum, čímž se můj stav stabilizoval a zklidnil. Případné zhoršení neřeší velkým přidáváním dávek, ale spíše léčbu upraví. Jsem naprosto spokojená. Vychází vstříc, je to velmi sympatický doktor a hlavně rozumí svému oboru. Vybavení ordinace je také na vysoké úrovni. Stejně tak je příjemné, že ordinaci sdílí s panem doktorem Procházkou. V případě, že tedy má dovolenou nebo je někde na konsiliu, je zde adekvátní zástupce. Mohu jeho ordinaci jedině doporučit! D.