Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Senovážné nám. 1616, České Budějovice
Interní a gastroenterologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Interní a gastroenterologická ordinace Jiný

Pan doktor Compel' je jedním z nejlepších lékařů, se kterými jsem měl tu možnost se setkat. Empatický, lidský, vzdělaný člověk, který se opravdu snaží nalézt a vyřešit příčinu vašich problémů (případně i multidisciplinárně) a ne jen pouze léčit následky.

J
Ověřeny pacient

Profesionální přístup pana doktora i sestry, která objednávala mou maminku. Pan doktor je profesionál na svém místě. Po tom, co nás v nemocnici posílali z chirurgie na gastro, z gastra na urologii a tak pořád dokola, konečně on zjistit příčinu potíží, ihned ji rozeznal a i účinně vyléčil. Velmi děkujeme!

H

Pan doktor Compel je opravdu člověk na svém pravém místě.Je to odborník,který své povolání má i za své poslání!!!! Je milý dokáže vysvětlit co se s vámi děje a hlavně umí pokaždé pomoct.Je velká škoda,že takových lékařů není víc!!!! Pane doktore děkuji vám Hana Nečasová

Hodnocení změněno moderátorem na velmi dobrý.

G
Ověřeny pacient

Panu doktorovi věřím, oceňuji jeho profesionální přístup a celého kolektivu v ordinaci. Jednotlivé problémy se mnou vždy probere, podrobně mě informuje o mém stavu - prostě mě léčí. Mé hodnocení je : vynikající doktor!

Ověřeny pacient

Pan Dr. Compel je výborný lékař! Má velice lidský přístup k pacientovi, vše co se týká obtíží, které máte nebo nějakého vyšetření, vše dokonale vysvětlí. Že i laik, který vůbec neví do "čeho" jde, tzak snáze všechno pocopí a prováděná vyšetření jsou mu vysvětlena. Sestřičky v ordinaci jsou tyky moc hodné a laskavé! Skvělý tým lidí, jen více takových to ordinací!!!

Ověřeny pacient

Vrele doporucuji. Jiz radu let se pracovne pohybuji ve zdravotnictvi, ale takto komplexni, setrny, lidsky a hlavne empaticky pristup byste v mnoha zdravotnich zarizenich marne hledali. Po nekolika vysetrenich v ruznych gastro. ordinacich mohu ordinaci pana doktora Compely jen doporucit. Pratelske prostredi, informovanost pacienta a vysoka lekarska uroven je presne to, co zde muzete vzdy ocekavat.

M

Pan doktor je vybornym odbornikem a dokaze opravdu pomoct,poradit a v neposledni rade se k pacientum chova s lidkosti.Nemenila bych za jineho lekare-pri problemech vrele doporucuji.

D

Pana doktora můžu jen a jen doporučit. Je vynikající lékař a i sestřičky jsou fajn. Vynikající přístup a dokáže pomoci.

V

Rozhodně jeden z nejlepších které jsem poznal. Výborný přístup, citlivý při vyšetřovacích výkonech, dbá na informovanost pacienta, technicky na výši a navíc s dobrou organizací provozu - bez zbytečného čekání. Jeho stanovení diagnozy a následná léčba po patnácti letech potíží to byl dar deseti let života navíc - díky.

H

S panem doktorem jsem velice spokojená, je odborník se širokým rozhledem a vždy vidí potíže pacienta v souvislostech, ne pouze izolovaně v rámci svého oboru. Navíc je velice milý a i jinak nepřijemné vyšetření dokáže odlehčit. V každém případě tedy doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti