Odborný lékař pro ortopedii
Voldušská 750/II, Rokycany

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař pro ortopedii Jiný

Chtěl bych velice poděkovat za celkový přístup, mohu Vás všude jen doporučit. Dělal jste mi artrosopii a plastiku LCA a jsem velice spokojen.

Vynikajíci doktor, profesionální chování, příjemný ochotný a velice šikovný lékař.Moc děkuji za operaci kolene.Šebová Lenka

Jsem velice nespokojená,už tam NIKDY nevkročím.Jeho přístup je velmi arogantní a nevysvětluje postup léčby.Když se ho na něco zeptám,odpoví jednoslabičně,aniž by se zabýval mými pocity z léčby.Hraje si na lékařskou kapacitu.Nechtěl by rovnou dělat ředitele?Na mé děti byl ještě protivnější,než na mne.Nemá tam co dělat.

Odvádí precizní práci

Nejvyšší spokojenost! Místní chirurg mi trošičku po....vypadlé koleno a pan Vlk byl úžasný a vše srovnal. Zaťukat - od doby plastiky vazu bez problémů!!

Vynikající orthoped. Upřímný a čestný člověk.

Plastika křížového vazu, vše vysvětlil, ukázal, po operaci se večer přišel podívat a zeptat jestli je vše OK. Působí možná jako morous, ale na jakýkoliv dotaz odpověď na rovinu.

Spokojenost

Konečně ortoped, co dokázal vyléčit jak moji dceru, tak družku a mě také ! Jen tak dál, Pane doktore !

Chci poděkovat MUDr. Vlkovi za skvělou péči a perfektně provedenou operaci kolena. Díky