Vítězslav Šarata, ortoped Mariánské Lázně

MUDr. Vítězslav Šarata

Uložit

Ortoped Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hlavní 282/144, Mariánské Lázně
Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

O mně

Vzdělání 1971 SVVS Mar.Lázně 1978 LF UK Plzeň promoce 1982 I.atestace z ortopedie 1990 II.atestace ,Praha -Bulovka Praxe 1978 - 1980 chirurgi...

Více

Léčené nemoci


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Hlavní 282/144, Mariánské Lázně

Ortopedická ambulanceHlavní 282/144, Mariánské Lázně

Ortopedická ambulance

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Pana doktora Šaratu jsem původně hodnotil negativně, ale po následném vysvětlení situace je nyní mé hodnocení neutrální.


V
Ověřeny pacient

Výborný lidský přístup, specialista na kolena.Vždy se snaží vyjít vstříc. Vřele doporučuji. J. Veselovský


VÝBORNÝ DIAGNOSTIK, LIDSKÝ PŘÍSTUP, PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ


je to opravdovy odbornik navic je mily k detem.


Ověřeny pacient

Některé názory chápu ale bylo by lepší je řešit přímo u lékaře v ambulanci a ne formou anonymní na těchto stránkách.
Ale asi i tady platí nelze se zavděčit lidem všem.

Klouda Antonín Studánka u Aše


E

Považuji ho za nejlepšího ortopeda.


Vynikající lékař, který jako jeden z mála dodržuje začátek ordinační doby. Navíc ordinujje i v sobotu, takže si nemusím brát na vyšetření volno. Lidský a pohodový přístup. A s tím vybíráním poplatků to nevidím tak zle. Vybírají je všichni a na rozdíl od dr. Šaraty i za úplné hlouposti.


M
Ověřeny pacient

Po přečtení několika názorů na pana doktora mi to nedá, abych se také nevyjádřila. Sice již několik let nebydlím v M.L., ale pokud jsem potřebovala vyřešit ortopedický problém, vždy jsem byla spokojena. Patřím ke starší generaci, ale díky skvěle provedeným dvěma operacím nohou dodnes mohu bez problému jako organizovaná turistka poznávat krásy naší vlasti. Tímto ještě jednou - i když po mnoha letech - díky , pane doktore.

E.Langerová


K
Ověřeny pacient

S panem doktorem mám velmi dobrý zkušenosti před lety mi zachránil koleno jinak bych skončil buď o holi nebo na vozíku proto pana doktora můžu doporučit. Kolář


V

chodím panu doktorovi už několik roků a moji rodiče také.Maminka u pana doktora absolvovala několik operací a nemůžeme si ho vynachválit.Přístup k pacientovi a naprosto nepovýšené chování.
Kdykoliv začnu mít nějaké problémy,nedělá mi potíže naplánovat si cestu do ML,protože doktoru Šaratovi důvěřuji a tímto děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore,
Nedříve bych popsala svůj problém, potom položím otázku.
V září jsem byla objednaná na operaci pro (podle MR) intrasubstanciální a parciální rupturu šlachy.., na pravé ruce, která byla již staršího data. Těsně před operací jsme dostala virozu, na kterou jsem brala třídenni antibiotika. Několik dní po tom se mi stalo (podle MR) v úrovni L4/5 dorzomediální a levostranná laterální protruze s přesahem 8mm kontaktu s levým kořenem L5, - vyskočila mi ploténka. Od lékaře jsem dostala dvě injekce, z toho jednu někde v okolí "kořenu",která byla aplikována tak rasantně, že jsem málem omdlela. Po té injekci jsem krátkou chvíli přestala chodit. Po půlhodině jsem se rozchodila a po cca 14 dnech jsem absolvovala 10 infuzí, které za nějakou dobu záda uvolnily, ale vzápětí se mi stalo to, že mne ve 3 ráno z ničeho nic vzbudila prudká bolest v pravém kyčli. Po ortopedickém vyšetření, kde vyšlo najevo, že v kyčli téměř žádná artróza není. Na neurologii mi bylo řečeno, že to není neurologická záležitost, ani v nemocnici na neurologii, kam mne odvezla sanitka pro velké boletsti v pravé kyčli se nic nezjistilo. I další ortoped po rtg pravého kyčle konstatoval, že kyčel je v pořádku. Nasadil mi antibiotika a surgam na bolest. Více jak polovinu antibiotik jsem vybrala, a pokud nevezmu tabletu na bolest, nemohu pro bolesti v noci vůbec spát.
Závěr: mám silné bolesti v pravém kyčli ve dne i v noci.
Dotaz: co ještě dalšího může být příčinnou mých bolestí?
Jaké by bylo možné řešení, abych tolik netrpěla

Dobrý den, příčin bolestí v kyčli může být celá řada- od infektu bakteriálního a virového,revmatismu, dnu,páteřních afekcí, atd,je to v podstatě o komplexním vyšetření od rtg přes evtl mri,laboratoř , reevmatologické vyšetření atd.pak dle výsledků další adekvátní postup.

MUDr. Vítězslav Šarata

Dobrý den , pane doktore chtěla bych se zeptat 11.9.2017 jsem absolvovala operaci pravého kolene na jednodenní chirurgii kvůli výrůstku do špičky který mi způsoboval hrozné bolesti. Po operaci jsem měla jěště větší bolesti a nemohla jsem z ohnout koleno , tak přibližně přes měsíc, jízda v autě nepřicházela v úvahu nebo slézt a vyjít schody. Po vyndání stehů mi můj pan doktor řekl , že jsem měla totálně rožšmelcovaný koleno výrůstek , který byl do špičky byl zaoblený pohrál si i meniskem a mám prý jen třetinu chrupavky. Po dvou měsících neustálých bolestí a oteklosti jsem si musela koupit injekci Suplasyn , která mi byla aplikována 23.11.2017 i přesto , že jsem měla koleno stále nateklé ,ale už ohebné. Pan doktor mi řekl že tím lépe že se mu to tam líp píchne .Cítila jsem jen výplň kolene , ale bolesti a oteklost je stále. Můžete mi poradit ? Jestli to chce čas , aby se to srovnalo?

Dobrý den,méte zřejmě koleno dost opotřebované, doporučuji ještě vyčkatefektu injekce do kolena a při potížích evtl.uvažovat o jiných způsovbech léčby např.zvažovat umělý kloub, je-li to koleno k tomu již opotřebované dr šarata

MUDr. Vítězslav Šarata

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Vzdělání 1971 SVVS Mar.Lázně 1978 LF UK Plzeň promoce 1982 I.atestace z ortopedie 1990 II.atestace ,Praha -Bulovka Praxe 1978 - 1980 chirurgi...

Více

Léčené nemoci