Hynaisova 12, Ostrava
Veterinární Klinika Raška

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární Klinika Raška Ošetření psa

Začalo to již před nějakou dobou kdy naše fenečka měla problémy s kůží. Dostala antibiotika, které jsme i dávali cca měsíc. Konečně se nám srst spravila a šli jsme na kontrolu, ovšem při kontrole jsme se zmínili o problému s uchem. Pan doktor byl velmi ochotný domluva super dozvěděli jsme se, že s největší pravděpodobností je to následek užívání antibiotik a že ji do ucha máme kapat a bude to v pořádku. Druhé ucho bylo bez problémů. Po necelých dnech jsme šli na kontrolu, vzala nás paní doktorka, no úplná hrůza. Obě uši úplně špatně , pomalu jako kdybychom ji na ně od malička nešáhli s čištěním, přitom pan doktor nám oznámil že v pořádku. Nakonec jsme odcházeli s kupou léků a už asi tým šamponem co nám napsali. Po příchodu domů jsem si uvědomila že kapat do uší x denně není reálné protože chodíme všichni do práce. Volala jsem na zpět paní doktorce, která mi oznámila že je to můj problém a měla jsem si vzpomenou již u ní a mohla mi napsat přípravek který se dává jen jednou denně. Tak jsem ji teda poděkovala v podstatě za nic a rozloučila se slovy na shledanou na což mi paní doktorka ani neodpověděla. Musím uznat že s lidmi jednám pravidelně a, že by někdo ani neodpověděl slušnou frází jsem se nesetkala. Takže konečná bilance : 2 měsíce chození na veterinu, cca 10 000 kč v háji doma 150 produktů, které už ani nevím na co jsou a nakonec Vám neodpoví ani na normální na shledanou.

Umístění: Veterinární Klinika Raška Vyšetření a následná operace

Moje zkušenost je z konce roku 2018,kdy mi byl pan Raška doporučen na klinice v Brušperku. Vyšetření proběhlo velmi pečlive, následná operace psa výborně. Ještě pokračujeme v léčbě a věřím že vše bude v pořádku.Z vlastní zkušenosti můžu říct, že pan Raška má skvělý přístup a personál je taky v pohodě. Je pravda, že si musíte vysedět frontu a počkat si na řadu, ale jsem rád, že jsem k panu Raškovi šel.

Dobrý den, chtěla bych tím to poděkovat panu MVDR. Raškovi a kolektivu za precizní provedení operace a příkladnou následnou pooperační péči naší kočičky Marušky, která měla brániční kýlu.Kliniku pana MVDR. Rašky doporučuji všem, mají velice krásný přístup jak ke zvířeti, tak i k hysterickým páníčkům :-) Ještě jednou moc děkuji Tereza a Jaromír Tkočovi

Chtěli bychom zde reagovat na negativní názory. My máme totiž s klinikou MVDr. Rašky úplně opačnou zkušenost. Měli jsme boxera, který byl od štěněte hodně nemocný. Celý svůj život byl alergik, měl ve 4 měsících zánět páteře, pak nemocný žaludek, nemocné srdce a na konec mu od páteře přestaly sloužit zadní nohy. Jen díky správným diagnózám a kvalitní péči MVDr. Rašky a MVDr. Boštíkové se náš pes dožil 7 let, i když to zpočátku vypadalo, že ho budeme muset utratit už v šesti měsících. Přestože jsme z Orlové, raději jsme jezdili na tuto kliniku do Ostravy, neboť s takovou péči, odborností a ochotou jsme se nikde jinde nesetkali. Arogantní chování sestřiček jsme po celou dobu nezaznamenali, a to jsme absolvovali opravdu spoustu návštěv u tohoto lékaře. Závěrem bychom chtěli zdůraznit, že z přístupu ke zvířatům i lidem, celého kolektivu MVDr. Rašky, by se měli poučit nejen jiní veterináři, ale i lékaři a sestřičky v nemocnicích, neboť jejich chování je často velmi arogantní. Ještě jednou tímto děkujeme klinice MVDr. Rašky.

nedoporučuji!! neodborný přístup a i když pan Raška byl v ordinaci (přišel asi 5 min po vyšetření papouška)zatím co paní studovala jaké antibiotikum a jaký množství. spíš řešil co si zajde nakoupit do Tesca ... když papoušek zemřel byl jsem u dalších 2 veterinářů a nad výběrem anti. kroutili hlavou... měl těžký zápal plic (šlo slyšet) a paní se mě ptala jesli máme doma teflonové pánve místo toho aby dali anti které hned učinkuje , tak dostal anti které působý za 2-3 dny a cena 1600kč neudělejte chybu jako já a těmto amatérům se vyhněte obloukem

mohu potvrdit neskutečně neprofesionální, lajdackou pooperační péči a arogantní sestry. Stejně jako mohu srovnat i přístup a celkový postup s jinou veterinou, kde jsem se svou kočkou byla minulý rok. Jedná se o akutní stav porodu, který již začal, ale naše kočka prostě nemůže díky srůstům či jiným komplikacím koťátka vytlačit. Minulý rok jsme je přivezli na veterinu, Okamžitě jako akutní případ jsme byli přijati,Udělali sono vyšetření aby se vědělo kolik jich je a IHNED šla na sál na císaře a i s košíkem jsme ji tam nechali. Dostali jsme pokyn, abychom si pro ni za dvě hodiny přijeli. Celý vrh se podařilo zachránit - celkem 6 koťat. Máma po našem příjezdu byla v teplé "krabici" s kyslíkem, kde se probouzela z narkózy, pod ní i pod koťaty byla sterilní čistá deka, kočka byla umytá od očistků a celkově v rámci možnosti fit. Dostali jsme s sebou podrobné pokyny, bylo nám řečeno že asi kvůli pooperačním bolestem nebude chtít kojit a tak nám přibalili umělou výživu a booster - vitamíny, které nabudí vitalitu jak u mámy tak u koťať. ...Po roce ta samá situace v ordinaci pana Rašky : po telefonickém ohlášení jsme přijeli do plné ordinace s asi 7mi psy. I když jsme se nahlásili, byli jsme k prvnímu vyšetření přizvání až po půl hodině. Raška dal kočičce urychlovače porodů a neohrabaně ji vyšetřoval v genitálech, což ji neskutečně bolelo. Pak nás vystrčili do plné ordinace abychom prý počkali, až se rozrodí. Po hodině a půl mezi psy, vystresovanou ji znova zkontroloval genitál, kdy ji to bolelo více než minule, znova ji píchnul další urychlovač porodu a zas nás poslal do čekárny. Od 17.00 do 21.00 jsem seděla vedle moji kočky na kachličkách v alespoň malém soukromí chodbičky, která vedla na zádchod. Kočka i já jsme byly ve stresu, ona neschopná odrodit, vyčerpaná, já neschopná ji pomoct. Po 21.00 hodině ji konečně vzal na sál k císaři. Řekl, abych v čekárně nachystala pelech, že mi koťata bude nosit ( ven do čekárny ! ) Po 3/4 hodině mi sestra přinesla 3 koťata a tvrdila, že jich víc nebylo. Od počátku co jsme přišli na mé vyslovné dotazy aby udělal sono vyšetření, reagoval, že nikdo není schopen v tomto stadiu těhotenství zjistit, kolik jich tam je a proto sono dělat nebude. Od začátku si kryl záda! Po necelých dvou minutách vyšla sestra a mámu i skoťaty jsem s ní stěhovala na zem pod infuzi. přitom jsem si všimla, že jedno ko´tátko má bublinu u nosu. Řekla jsem jí to ale ona ho vzala do rukou a přiložila k cecíkům mámy, kdy se ale nepřisálo. Vstala a odešla. Já myslela že pro něco jde. Ani ne za minutu, kdy jsem se mezitím bavila s raškou a ptala jsem se ho na umělou výživu - mi řekl že ni žádnou nemají...je divné že mě sám neupozornil, že máma bude po operaci protivná a nebude chtít kojit...Po těchto dvou minutách jsem se otočila na koťata a to co mělo bublinu u nosu zemřelo - protože se udusilo. Nebylo správně pročištěno po porodu. Ta arogance, kdy to nakonec dávali mně za vinu, že jsem si toho nevšimla...ani se nerozepisuju - prostě HNUS...Odcházeli jsme v 23.00. Ve výsledku máme z celého vrhu 7mi potvrzených plodů pouze dvě ko´tata, a to ještě uvidíme, jak na tom bude máma, protože nedostala antibiotikouvou injekci a v noci hodně krvácela. Laxní přístup, neprofesionalita, arogance a nezodpovědnost - i já vím, že od začátku porodu musí ko´tata ven maximálně do 4 hodin, jinak se udusí a ne po šesti hodinách je pozdě... To jsem ještě slyšela jak do telefonu mluví a říká , že jde řezat kočku (ne rodit kočku) a že ta moje kočka ( to už řekl přímo mě opovržlivým tónem) určitě není na chov dobrá....Nejhorší však jeho otřesný personál a arogantní sestra...Jděte jinam - opravdu, pokud máte svého miláčka rádi, ani k Raškovi nechoďte - já stejnou chybu už podruhé rozhodně neudělám !!!!

Velice schopný odborník, mohu doporučit všem, operoval naši fenku Betynku - jezevčík, měla vyhřezlou plotýnku a už byla napůl ochrnutá. Betynka má 11 roků, je 14 dnů po operaci a chodí!!!!!! Péče byla úplně skvělá, stále nás informovali o zdravotním stavu Betynky, jsem maximálně spokojená.

Nevím, jaký je pan doktor, ale jeho personál( některé doktorky), ošetřují všechny choroby stejně. Mě na této klinice uhynulo 4 měsíční štěně. Bylo to během noci - byla hospitalizovaná - mám pochybnosti, jestli ji hlídali.

Profesionální přístup, evidentně kladný vztah ke zvířatům (náš pejsek si při konzultaci zdravotního stavu lehl k jeho nohám:-) ) Operace páteře proběhla díky zkušenostem, znalostem a pečlivosti pana doktora bez komplikací. Náš mazlík před operací špatně chodil, měl bolesti, nejdl ani nepil, a hrozilo mu ochrnutí. Nyní běhá jako dříve, je šťastný, spokojený a má takovou chuť k jídlu, že kdybychom jej nehlídali, byla by z něj kulička:-)
Oba (já i Teddy) moc děkujeme! DOPORUČUJI!

tak to tady čtu a nevím co na to říct.p.MVDR.Raška operoval meho psa,kastrace a gastropekce a to vše najednou a šetrne laparoskopicky.Je to jeho nová studije.Fenka měla pouze male dirky a par stehů.Pooperační péče super a kontrolována.Akorát p.doktor řek ze zaplatím pouze pulku proto že jsem nechal fenku zařadit do teto studije a pooperační kontroli jdou na jejich učet.No asi jsem to špatně pochopil ale každou kontrolu jsem platil.Podotýkám že kontroli dělali již jiní Mvdr.v teto ordinaci.No uvidím jak to pujde dál,ješte mame před sebou pár kontrol.Ale jinak nemohu říct španý názor,až ty ceny ale to se musí počítat.Dosud jsem byl velice spokojen.PS Fenka je v poho a řádí jako dřív

Host