Vítězslav Raška, veterinář Ostrava

MVDr. Vítězslav Raška

Veterinář

Hynaisova 12, Ostrava
Veterinární Klinika Raška

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární Klinika Raška Jiný

Urcite nedoporucuji!!!dr.Raška nam byl doporucen, ohl.naseho leguana.O ktereho jsem se staral jak nejvice jsem mohl s laskou od miminka do 3 let.Krasny, zdravy, ruzni veterinari i chovatele vzdy koukali jak je krasny. Avsak Leguanek mel zničehonic zacpu, tyden jsem to resil s dr.Raskou, krev,sono,rtg vzdy v poradku.Nasadil dietu a leky, ktere nezabraly. Museli jsme chodit na kontrolu,co 3-5 dnů.Opet vzdy krev sono rtg vporadku.V cekarne vzdy s leguankem cekal minim.2-3 hodiny,zabaleny v dece.Zviratko ma byt v teple,neni zvykly na nase podminky zde..Byla zima,chladno a dr. Raska trval at chodi casto na kontroly,ze sam nevi,co ta zacpa proc je a nechal nas vzdy i na dalsich kontr.cekat 2-3 hodiny v cekarne.Navic si leguanka doktori prehazovali.Misto,aby se staral pouze jeden.Po tydnu se leguanek zhorsil.Nejspis nachlazeni.Opet krev sono rtg vporadku,ale tim ze zacala ryma,spatne se dychalo,doktori kteri si ho mezi sebou opet prehazovali nevedeli co se deje,tak zkusili pichli injekci na dehydrataci, pak zase antib..nic noveho, nic co by pomohlo, nevedela jsem uz prestyden,co vlastne je leguankovi jen ze pichaji ruzne injekce,zkousi neco a musi chodit v takovem pocasi denne do ordinace.Ubehlo 14 dni a leguanek zemrel.Ten,ktery sel se zacpou,odesel v bolestech nemohouci poradne dychat. Doma bylo o nej starano se vsi laskou,nikdy nebyl nemocny,nikdy nebylo potreba vyhledat lekare, a pak se prijde zde a poradne se nezjistili pricinu nic.Jen si uctovali injekci a vysetreni.Nechapu jak mohli tohle dopustit!pouze 14 dni "lecby" ktera nebyla účinná.Leguanek se denne zhorsoval a oni si nevedeli rady!Nakonec zemrel v bolestech.Nedoporucuji!!Strasny pristup!!Nerozumi takovym zviratum!!Kdyby byla poradna lecba,ale to se porad zkouselo,co asi...Byl to krasny zdravy pres metr a 3kg mazlivy milacek rodiny, ktery se spravnou vychovou, pristupem sžil.Neodbornost!!Takova bolest...Ta beznaděj...

Umístění: Veterinární Klinika Raška Jiný

Na vet.,kam běžně chodíme byl našemu 12 letému pejskovi zjištěn na sonu obrovský žlučník. Naše paní doktorka si na tuto operaci, která byla docela akutní (hrozilo prasknutí), netroufala, stejně jako další i mnohem zkušenější veterináři. Všichni nám doporučili právě MVDr.Rašku. Ten pejska ještě v pondělí přijal v noci operoval. Předem nás ale upozornil, že operace je skutečně velmi riziková, že přežití pejska je 50/50 a že po skončení operace nás bude informovat. Volal sám po 23 hodině, že vše dopadlo dobře. Díky tomu, ženy pooperační stav našeho Fredíka byl velmi dobrý, mohli jsme si ho druhý den k večeru odvézt domů. Pan doktor nám vše podrobně vysvětlil, ukázal fotodokumentaci z operace. Teď už jen čekáme na výsledky histologie a vytažení stehů. Přístup obou doktorů i všech sestřiček k nám i našemu prckovi byl velmi empatický, příjemný a velmi vstřícný. Takže panu doktoru Raškovi děkuji za záchranu našeho řiditele vesmíru a všem sestřičkám i doktoru Sovovi za následnou péči o něj.

Umístění: Veterinární Klinika Raška Jiný

Velmi milý přístup k mému pejskovi i ke mně samotné. Vřele doporučuji a děkuji za ošetření svého pejska.Pan doktor se svým týmem odvedli skvělou práci.Velmi doporučuji.

Umístění: Veterinární Klinika Raška Jiný

Nechala jsem svého pejska u pana MVDr. Rašky operovat dvakrát, protože měla mediální luxaci pately na obou zadních nohách. Pan doktor a tým odvedl skvělou práci a můj pejsek může běhat :-)

Umístění: Veterinární Klinika Raška Jiný

Velice milí a vstřícní doktoři i sestřičky. Ke zvířátkům mají lidský přístup :-) Náš Teddy (havanský psík) má 14 let a musel podstoupit 2 operace najednou. Zvládnuto na výbornou! Nyní se zotavuje a vypadá to, že s námi ještě několik let bude. Velice děkujeme!

Umístění: Veterinární Klinika Raška Ošetření psa

Začalo to již před nějakou dobou kdy naše fenečka měla problémy s kůží. Dostala antibiotika, které jsme i dávali cca měsíc. Konečně se nám srst spravila a šli jsme na kontrolu, ovšem při kontrole jsme se zmínili o problému s uchem. Pan doktor byl velmi ochotný domluva super dozvěděli jsme se, že s největší pravděpodobností je to následek užívání antibiotik a že ji do ucha máme kapat a bude to v pořádku. Druhé ucho bylo bez problémů. Po necelých dnech jsme šli na kontrolu, vzala nás paní doktorka, no úplná hrůza. Obě uši úplně špatně , pomalu jako kdybychom ji na ně od malička nešáhli s čištěním, přitom pan doktor nám oznámil že v pořádku. Nakonec jsme odcházeli s kupou léků a už asi tým šamponem co nám napsali. Po příchodu domů jsem si uvědomila že kapat do uší x denně není reálné protože chodíme všichni do práce. Volala jsem na zpět paní doktorce, která mi oznámila že je to můj problém a měla jsem si vzpomenou již u ní a mohla mi napsat přípravek který se dává jen jednou denně. Tak jsem ji teda poděkovala v podstatě za nic a rozloučila se slovy na shledanou na což mi paní doktorka ani neodpověděla. Musím uznat že s lidmi jednám pravidelně a, že by někdo ani neodpověděl slušnou frází jsem se nesetkala. Takže konečná bilance : 2 měsíce chození na veterinu, cca 10 000 kč v háji doma 150 produktů, které už ani nevím na co jsou a nakonec Vám neodpoví ani na normální na shledanou.

Umístění: Veterinární Klinika Raška Vyšetření a následná operace

Moje zkušenost je z konce roku 2018,kdy mi byl pan Raška doporučen na klinice v Brušperku. Vyšetření proběhlo velmi pečlive, následná operace psa výborně. Ještě pokračujeme v léčbě a věřím že vše bude v pořádku.Z vlastní zkušenosti můžu říct, že pan Raška má skvělý přístup a personál je taky v pohodě. Je pravda, že si musíte vysedět frontu a počkat si na řadu, ale jsem rád, že jsem k panu Raškovi šel.

Dobrý den, chtěla bych tím to poděkovat panu MVDR. Raškovi a kolektivu za precizní provedení operace a příkladnou následnou pooperační péči naší kočičky Marušky, která měla brániční kýlu.Kliniku pana MVDR. Rašky doporučuji všem, mají velice krásný přístup jak ke zvířeti, tak i k hysterickým páníčkům :-) Ještě jednou moc děkuji Tereza a Jaromír Tkočovi

Chtěli bychom zde reagovat na negativní názory. My máme totiž s klinikou MVDr. Rašky úplně opačnou zkušenost. Měli jsme boxera, který byl od štěněte hodně nemocný. Celý svůj život byl alergik, měl ve 4 měsících zánět páteře, pak nemocný žaludek, nemocné srdce a na konec mu od páteře přestaly sloužit zadní nohy. Jen díky správným diagnózám a kvalitní péči MVDr. Rašky a MVDr. Boštíkové se náš pes dožil 7 let, i když to zpočátku vypadalo, že ho budeme muset utratit už v šesti měsících. Přestože jsme z Orlové, raději jsme jezdili na tuto kliniku do Ostravy, neboť s takovou péči, odborností a ochotou jsme se nikde jinde nesetkali. Arogantní chování sestřiček jsme po celou dobu nezaznamenali, a to jsme absolvovali opravdu spoustu návštěv u tohoto lékaře. Závěrem bychom chtěli zdůraznit, že z přístupu ke zvířatům i lidem, celého kolektivu MVDr. Rašky, by se měli poučit nejen jiní veterináři, ale i lékaři a sestřičky v nemocnicích, neboť jejich chování je často velmi arogantní. Ještě jednou tímto děkujeme klinice MVDr. Rašky.

nedoporučuji!! neodborný přístup a i když pan Raška byl v ordinaci (přišel asi 5 min po vyšetření papouška)zatím co paní studovala jaké antibiotikum a jaký množství. spíš řešil co si zajde nakoupit do Tesca ... když papoušek zemřel byl jsem u dalších 2 veterinářů a nad výběrem anti. kroutili hlavou... měl těžký zápal plic (šlo slyšet) a paní se mě ptala jesli máme doma teflonové pánve místo toho aby dali anti které hned učinkuje , tak dostal anti které působý za 2-3 dny a cena 1600kč neudělejte chybu jako já a těmto amatérům se vyhněte obloukem