Adresa

Oblastní zdravotnické zařízení Hradec Králové, ZZMV
Kollárova 2070/22, Svitavy

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

36 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Neznám lepšího lékaře-široko daleko- dojíždím k němu 30km- nelituji toho. Vždy mi pomohl-nikdy neodmítl. Každý z nás má právo na výběr svého lékaře- komu nevyhovuje-nemusí k němu.
s pozdravem pacientka z Letovic

B
Ověřený profil

Jako doktor dobrý ,přístup k pacientovi katastrofa doporučují navstivit novy psychiatricky pavilon nebo kurz asertivniho chování.pacient.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

Není ve Svitavách lepší lékař, je opravdovým Doktorem s velkým D. Po druhé návštěvě mi pomohl od bolestivého zánětu šlachy na zápěstí pravé ruky. Naordinoval mi takovou medikamentozní léčbu, že druhý den od její nasazení o ruce téměř nevím. Bravo pane doktore !!!!!!!!!!! Vzhledem k tomu, že tuto ordinaci navštěvuji mnoho roků, vím o čem mluvím, vždy svým svérázným způsobem dokázal odhalit i tu nejzapeklitější chorobu, se kterou jsem ho kdy navštívila Díky Otčenášková


E
Ověřený profil

Nejlepšííííííííííííííííí!!!!!!!! Mohu jen doporučit! Moc mi pomohl a jeho svéráznost je perfektní a vždy z jeho ordinace odcházím vysmátá jako nikdy! :-D


E
Ověřený profil

Nejlepšííííííííííííííííí!!!!!!!! Mohu jen doporučit! Moc mi pomohl a jeho svéráznost je imponující! :-D


P
Ověřený profil

když jdu k panu doktorovi, tak je to jak na houpačce, jednou je na mě příjemnej, podruhé je ke mě drzý a příjdu mu jak na obtíž, je to různé..ale je pravda, že zatím co mi předepsal, nebo na jaké vyšetření mě poslal, tak to mi pomohlo..ale je pravda, že já bych byla spokojená, kdyby byl pan doktor príjemný a já měla z jeho vyšetření dobrý pocit i po duševní stránce..


V
Ověřený profil

Doporučuji všem nespokojeným polointeligentům,aby chodili k jinému lékaři,který bude mít zajisté více jim vyhovující chování. Mě u lěkaře jde o odbornost.


M

Výborný lékař a odborník. V 18-ti letech mi zřejmě zachránil život, protože jsem dostala ledvinovou koliku, můj původní lékař, kterému jsem řekla, že se od narození léčím s ledvinami, mě poslal na rentgen plic. Večer mi maminka musela zavolat pohotovost a naštěstí měl službu MUDr. Podivínský, který si mě ihned převzal do své péče a já jsem mu za to vděčná. S jeho léčbou jsem nadmíru spokojená.


P
Ověřený profil

Žádný úlisný patolízal. Navíc mi imponuje jeho vztah k admistrativě. U mě má 100%.


Je to lékař s lidským, i když svérazným přístupem.Má úžasný přehled a naše rodina je ráda že můžeme být pod lékařským dozorem takového člověka.Díky.Benda


Došlo k chybě, zkuste to znovu