Vítězslav Maláč, chirurg Krnov

MUDr. Vítězslav Maláč

Uložit

Chirurg Více

45 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Nám. Hrdinů 7, Krnov
Odborný lékař chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař chirurgie uraz

Moc dekuji p.dr.Malacovi za odbornou peci pri urazu me postizene dcery.Moc nam pomohl.
Take bych chtela podekovat jeho prijemne sestricce.

Ověřený profil

Jeden z nejlepších a nejsympatičtějších lékařů co znám. Lidský, šikovný. odbornost se ne vždy setkava s lidskostí. Diky Bohu za takové lékaře

Ověřený profil

Pan doktor Maláč je nejen vynikající chirurg, ale i člověk , který dovede poradi a povzbudit. Kdyby bylo
takových vice lékařů .Patři mu moje veliká poklona.

Ověřený profil

Vynikající,velmi přátelský přístup k pacientovy,profesionalita v jeho oboru,je to člověk na pravém místě,velký dík jemu i celému chirurgickému odd.v Bruntále.Několikrát Vám pane doktore děkuji.Slávek G.

P
Ověřený profil

Pan doktor Maláč není jen velmi dobrý, je vynikající !!! Neznám lepšího a vstřícnějšího lékaře. Jeho lidský přístup k pacientům nemá obdoby. Dokáže téměř nemožné. Pár slovy zbaví pacienta obav ze zákroku, strachu z jeho nemoci. Bolest druhých mu není cizí, je nejen vynikajícím chirurgem s velkým citem, mimo jiné, i pro estetiku, ale také psychologem, kterému není cizí trápení druhých a nejedná s lidmi všudypřítomným rutinním způsobem. Jsem vděčná za to, že mne operoval, zbavil mne bolestí a je mi líto, že jsem takových osobností zatím v životě nepoznala víc. Děkuji Vám PANE DOKTORE. S úctou Vaše pacientka

Ověřený profil

Ivan.K.
Je !! VYNIKAJÍCÍM !! odborníkem.
Chtěl bych tímto poděkovat, za veškerou odbornou péči, kterou mi věnoval.

K
Ověřený profil

Nemá konkurenci.Je to Pan CHIRURK.

M
Ověřený profil

Pan doktor je opravdový profesionál! Ať už jde o přístup k pacientům nebo samotnou léčbu, vše je na jedničku. Jsem mu vděčná za každý zákrok, nikdy nenastaly žádné komplikace. Doporučuji každému, kdo potřebuje odbornou pomoc.

D
Ověřený profil

V\ynikající lékař, Když naše obvoďačka nepoznala, z čeho máme škaredý vřed a poslala nás na řezání, dr.Maláčovi stačilo položit dvě šikovné otázky, kde zjistil, že jsme našli opuštěné kotě na ulici a vzali ho domů - a bylo to jasné. Dal nám antibiotika (kocourek musel jít na očkování proti parazitům) a bylo to vyřešeno. Chodíme k němu celé rodina - je naprosto spolehlivý, At už v určení diagnózy nebo chir.operací. Ani jednou neudělal chybu, ani jednou se nespletl. Kdyby byli všichni doktoři takoví, stačilo bych jich polovina.

Velmi slabý ve všech ohledech, měl jsem bolesti břicha, u dr. Maláče mi sestra nezměřila ani tlak, ani teplotu, neposlal mě ani na odběry krve. Proč ho to nezajímalo? V jeho "doporučení na další vyšetření na DALŠÍ chir. amb. " bylo tolik teček a čárek, že jsem si myslel, že je to psáno morseovkou! Doporučuji všem svým přátelům jít raději ROVNOU do nemocnice na chir. ambulanci, tam vám udělají od odběrů, ultrazvuku všechno a je to pod jednou střechou! A za tím si skutečně stojím.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti