Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Dvořáková 13, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Hotovost

Konzultace online • od 600 kč

První sezení • od 600 kč

Psychologické konzultace • od 900 kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

První sezení • 600 Kč

Psychoterapie • 900 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Bankovní převod, Hotovost

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Ocitli jste se v náročné životní situaci? Trápí Vás problémy, se kterými už si sami nevíte rady? Nemusíte na to být sami. Poskytuji psychologické konz...

• Seberozvoj
  • Vztahové problémy
  • Psychické zdraví (závislosti, deprese, úzkosti, jiné)

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 600 kč

Ostatní služby

od 600 kč

600 Kč

od 900 kč

900 Kč

Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka psychologické konzultace

Paní Soldánová je skvělá, její způsob naslouchání a snaha pomoci je opravdu obdivuhodná! Mockrát jí děkuji!

Pani psychologička je naozaj skvelá. Veľmi mi pomohla v období, keď som nevedela ako a kam sa pohnúť. Vždy som z jej strany cítila pochopenie a skutočný záujem a vždy som odchádzala s čistejšou hlavou a plánom na ďalšie dni.

Moje první zkušenost s psychoterapií. A musím říct, že mile předčila má očekávání a odbourala moje obavy a předsudky.
Za paní Vierou jsem přicházela s těžkou hlavou, připadala jsem si ztracená.. Po pár sezeních, která byla velmi milá a vždycky jsem si z nich něco odnesla, jsem se cítila naprosto skvěle. Po dlouhé době zase hlava čistá a nezatěžuji se tolik maličkostmi.
Tímto děkuji a určitě doporučuji.
Pokud s návštěvou váháte, určitě to zkuste, hlavu Vám neukousne! :))

Umístění: první sezení

Po čtyřech sezeních mohu opravdu doporučit. Nejlepší psychoterapeutka, kterou jsem kdy měla. Pochopí, dává praktická doporučení, nad čím se zamyslet, je velmi sympatická.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka první sezení

Byl jsem zatím jen na úvodním sezení, ale paní psycholožka mě vyslechla, aktivně se doptávala a na závěr navrhla i pár věcí, které můžu pro začátek zkusit. Působila na mě mile, důvěryhodně a otevřeně. Rozhodně z toho mám zatím dobrý pocit.

Paní psycholožka je člověk na svém místě a návštěvu u ní mohu vřele doporučit. Velice mi pomohla s úzkostmi, které mě trápily. Po každém sezení jsem se cítila lépe a měla víc jasno v tom, kam se můj život ubírá. Velice jí děkuji za laskavost a pochopení, se kterým se ke každému mému problému stavěla.

Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

Paní Viera je člověk na pravém místě! Díky ní se mi změnil život, pomohla mi začít se na věci dívat jinak, udělat si pořádek sama v sobě a skoncovat se závislostí, které mě sužovala několik let. Jsem jí nesmírně vděčná a vřele jí doporučuji každému, kdo stejně jako já neví, jak se vymanit z objetí samoty, nepříjemných pocitů a zdánlivě neřešitelných trápení.

Vierka je skvělá. Krásný příklad člověka, který dělá dobře svoji práci. Zrovna když máte pocit, že se hovor stáčí do míst, ze kterých nemůže nic plodného vzejít, z vás vytáhne věc, která z vás nikdy předtím nevypadla. Po schůzkách s ní vám to bude v hlavě šrotovat ještě celý večer. A někdy ještě další den. Doporučuji všemi deseti.

Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

Paní psycholožka má skvělý přístup a moc jí děkuji za pochopení. Pomohla mi s vyřešením mé životní situace s naprostou profesionalitou, mohu vřele doporučit

Paní psycholožku mohu vřele doporučit. Je to člověk na správném místě - empatický a chápavý. Měla jsem pocit, že paní psycholožka vždy rozumí tomu, o čem mluví a svými otázkami mě vždy dovedla k odpovědi. Poradila mi i různé techniky, jak se vypořádat s různými situacemi. Moc mi pomohla a jsem ji za to velice vděčná.

• Seberozvoj
  • Vztahové problémy
  • Psychické zdraví (závislosti, deprese, úzkosti, jiné)

• psychoterapie