Viera Gutová, psychiatr Česká Lípa

MUDr. Viera Gutová

Psychiatr

Ronovská 846, Česká Lípa
Psychiatrická ambulance

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pí Dr.Gutová mi pomohla, má pochopení pro pacienty, ale někdy by bylo třeba více léčit slovem a ne jen předepisovat léky,ono to slovo dělá divy.

U paní doktorky jsem byla poprvé a cítila jsem se v její přítomnosti v bezpečí a v klidu.Chápe co asi člověk pociťuje,co vnímá apod.Ikdyž to na člověku nemusí být očima znát,že má potíže,vnímá každé slovo,které pacient vysloví.Děkuji za její podporu.Monika

Dnes jsem byl u pani doktorky poprve velmi mi pomohla.Dva dni předtim jsem chtel spachat sebevraždu ted už ne,děkuji

jsem velice spokojena.dr.gutova moc děkuji a to jsem s te náštěvy měla strach

U paní doktorky se léčím od 1995, jsem spokojená a vím, že mi rozumí a chápe moje pocity a problémy, za ty roky vím, že tato nemoc nejde vyléčit jako chřipka, chce to čas. Ji děkuji za to, že jsem si nevzala život. Můj život je jako na houpačce jednou dobře a pak několik dní špatně, to dáme s paní doktorkou dopořádku a zase bude na nějakou dobu klid.

Tato lékařka je velice hodná, pomáhají mi nejen léky, ale i její názory. Bylo by ovšem dobré, kdyby občas použila nejen metodu cukru, ale i biče.

nepříjemná

doktorka gutová je dobrá

Dceru odvezla sanita přímo ze školy po zuřivém záchvatu k paní doktorce Gutové. Volala jsem co se děje s tím, že jestli bude nutná hospitalizace, nepřeju si, aby byla převezena do Liberecké léčebny, z které máme příšerné zkušenosti- dcera se totiž léčí s psychiatrickým onemocněním již delší dobu. Do telefonu jsem byla stručná a slušná. Doktorka Gutová mi žádné info co s dcerou je a kam jí posílá nedala, sprostě na mě vyštěkla, ať si počkám a položila mi telefon. Zírala jsem na něj jak opařená, takováto osoba nemá vůbec co dělat ve zdravotnictví. Jestliže už vystudovala medicínu, ať jde pracovat na patologii, tam neublíží ani pacientům, ani jejich rodinám- kteří potřebují hlavně pochopení a lidskost!!!

Odešel jsem k panu doktorovi od Mudr.Stehlika z Jablonce ani vam nebudu popisovat jak jedna s pacienty patri do blazince z 19.stoleti tam by se tento stary pan doktor vice vyjimal.Doktor Valek to uz je jina kapacita na me problemy mi predepsal leky ktere mi sedli.Ma vynikajici pristup k pacientum a prijemnou sestricku.Je to moderni psychiatr ktery se stale vzdelava a takovych by bylo potreba vice.S pozdravem Š.