Na hrádku 8, Praha
Veterinární klinika Na hrádku

Zobrazit ostatní veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární klinika Na hrádku zápach z tlamičky

Nepoznali , že pejsek má nemocné ledviny, když syn s ním přišel do této ordinace. Důvodem zápachu z tlamičky, prý byl zkažený zub, který byl vytržen. Na jiné klinice o pár měsíců bylo zjištěno, že zápach je díky nemocným ledvinám. Pejsek umřel na nemocné ledviny.

Umístění: Veterinární klinika Na hrádku Luxace pately 4.st. & ruptura předního zkříženého kolenního vazu u psa

MVDr. Skala je vynikající ortoped a úžasný člověk. Nikdy mu nebudu moci dost poděkovat za to, co pro nás udělal. Neuvěřitelně nízké ceny dokonce i v porovnání s venkovskými veterináři, jež nemají ani třetinu jeho znalostí, zkušeností, profesionality a sebejistoty. Pět hvězd je v tomto případě málo!

Na Hrádek chodím se svými zvířaty přes dvacet let. MVDr. Skala je naprostá jednička. Má empatický a zároveň profesionální přístup ke všem zvířatům i k jejich páníčkům. V životě jsem u něj nezažila nějaké tahání peněz z lidí nebo zbytečné zákroky jako se to občas stává jinde. Naopak, jeho péči o náš malý zvěřinec si nemohu vynachválit. Pomohl nám za ta léta už mnohokrát. A to i s opravdu vážnými nemocemi. Je to jeden z nejlepších veterinářů, co jsem kdy poznala. Dále doporučuji i MVDr. Brunclíka, který má také naprosto fantastický přístup ke zvířatům a získal si mou důvěru. Profík s přehledem a s velmi citlivým přístupem ke zvířeti. A MVDr. Nečasová je zase naprosto bezkonkurenční v péči o papoušky, želvy, plazy.. :) Tuto veterinu mám jako svou domovskou a i když jsme se už dávno přestěhovali, nikde mě nepřesvědčili svou péčí o má zvířata natolik, jako právě Na Hrádku. Vřele je doporučuji!

Za mně taky MVDr. Skala na jedničku. Šli jsme k němu na doporučení a musím říct, že jako ostřílený útulkář, co má za sebou spoustu zkušeností s veterináři, jsem byla velmi příjemně překvapená jeho lidským přístupem (všechno před zákrokem i po zákroku srozumitelně vysvětlí, takže člověk celou dobu ví, co má čekat, odpovídá na otázky), je taky velmi "samostatný", pokud jde o manipulaci se psem, ne takový ten typ "psa si zvedněte sami, naštelujte si ho sami, držte si ho sami a já jen nakouknu" a ke psům má taky skvělý vztah. Odborně nemůžu zase tolik soudit, protože jsme u něho byli zatím jen biopsii, která tedy proběhla naprosto v pořádku, jiné zkušenosti nemám, ale soudě podle rozhovorů, je to doktor s velkým přehledem.

Je to vynikající lékař.Chodím k němu hlavně s pejskama již 20let,nikdy se nespletl v diagnoze,má překrásný vztah ke zvířatum.Je specialista ortoped,jezdí k němu lidé z celé republiky.Takových lékařu by mělo být víc.Jeto odborník na pravém místě.Mohu s čistým svědomím doporučit.Ivana

Pan doktor Skala je výborný veterinář. Profesionální a příjemný přístup. Vždy dobře poradí a vysvětlí postup léčby. Už k němu chodíme přes 10 let a léčili jsme u zvířat všechno možné. Skvělý odborník. Naprostá spokojenost.