Veterinární klinika Na hrádku
Na hrádku 8, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární klinika Na hrádku Jiný

Operace malého psa, luxace patel obě zadní nohy, Mvdr. Roman Skala, je specialista ve svém oboru, mohu zde potvrdit výborné hodnocení na jejímž základě jsem se rozhodovala, tak ted vracím a potvrzuji, že jsem moc ráda a rozhodla se pro tuto kliniku. Obávala jsem se pooperační péče a úplně zbytečně, vše se zvládlo lehce, od třetího dne byl pes hodně dobrý, až jsem byla překvapená a pak dalším každým dnem, byl hodně velký pokrok v zotavování. Musela jsem v parku i pejska krotit, aby mi moc brzo neběhal. Jsem štastná, že jsem do toho šla, fenečka má krásný rovný nožičky a s čistým svědomím mohu pana doktora jen doporučit, vše mi hezky názorně vysvětlil, poradil, personál velmi ochotný. Moc jim za vše ještě jednou děkuji

Umístění: Veterinární klinika Na hrádku Jiný

MVDr. Vít Brunclík Ph.D. nám po vyšetření kocourka oznámil, že se jedná o nevyléčitelné onemocnění srdce HCM s tím, že doživotní medikace je absolutní nutností. Kocour během následujících 9 měsíců léčby postupně chřadl, MVDr Brunclík to vždy řešil navýšením léků s tím, že je to těžký kardiak, a že to k tomu onemocnění patří a že vynechání léků na srdce by pro kocoura bylo smrtelné. Bohužel kocour už na smrt vypadal, behem 9 mesíců spadnul z 5.5Kg na 2.9Kg. Když už jsem se bála, že jeho konec je otázka dnů, ze zoufalství jsem zkusila zajít na jinou veterinu, kde kocourkovi hned pohmatem zjistili, že má v bříšku velký nádor, což potvrdila i následná biopsie, okamžitě nasazená chemoterapeutická léčba kocourovi zachránila život. Velkou šanci mu vzhledem k nízké váze a velikosti nádoru už nedávali, ale kocourek i my jsme bojovali a povedlo se. Zároveň nám řekli, že HCM není možné diagnostikovat bez sonografického vyšetření, udělali nové vyšetření srdce, z kterého vyšlo, že srdce je v pořádku. Tohle byl pro mě šok, nemohla jsem uvěřit, že jsme kocourka léčili celou dobu špatně. Obávála jsem se přestat dávat léky na srdce, tak jsme nechali srdce vyšetřit kontrolně ještě na další veterině. Tam potvrdili to samé - kocourek má srdce zcela v pořádku, a HCM není možné diagnostikovat bez sonografického vyšetření. To MVDr Brunclík nikdy neudělal (přepokládám, že proto, že sono v ordinaci neměl a z nějakého nevysvětlitelného důvodu nás nikam jinam na sono vyšetření neposlal). Bohužel jako laik jsem toto nevěděla, MVDr Brunclík působil příjemně a tak, že ví co dělá, a já si pak dlouho vyčítala, že mě žádná pochybnost nenapadla. Změna v jeho chování nastala, až když jsem si prišla pro zdravotní dokumentaci, s tím, že kocourka budeme léčit jinde. To byl velmi nepříjemný a neochotný, na kousek papírku napsal jméno posledního léku a žádný výpis z dokumentace mi nedal. Toto bylo zhruba před rokem, kocourka se na novém pracovišti podařilo během několika měsíců chemoterapie dostat do remise, teď je z něj zase spokojený kocour. Pokud by jsme s ním zůstali v péči MVDr Brunclíka, tak už byl dávno po smrti, a my by jsme byli navždy přesvědčení, že kocourek byl těžký kardiak a nešel zachránit. MVDr Bruncík nám říkal, že léky nesmíme vynechat ani na pár dní, teď už nemá léky na srdce přes rok a srdce je zcela v pořádku. Po pravdě pořád mi to hlava nebere, nevím jestli důvodem zcela špatné diagnostiky a léčby byla veterinářova neznalost nebo to byli důvody zištné, léčba nebyla levná. Dlouho jsem si vyčítala, že mě nenapadlo dřív zajít na kontrolní vyšetření jinam, doteď mě to mrzí, že jsme kocoura tak trápili. Bohužel jako laik jsem věřila veterinářově titulu a příjemnému chování a ani mě nenapadlo, že by mohl jednat takhle neeticky a neprofesionálně.

Umístění: Veterinární klinika Na hrádku zápach z tlamičky

Nepoznali , že pejsek má nemocné ledviny, když syn s ním přišel do této ordinace. Důvodem zápachu z tlamičky, prý byl zkažený zub, který byl vytržen. Na jiné klinice o pár měsíců bylo zjištěno, že zápach je díky nemocným ledvinám. Pejsek umřel na nemocné ledviny.

Umístění: Veterinární klinika Na hrádku Luxace pately 4.st. & ruptura předního zkříženého kolenního vazu u psa

MVDr. Skala je vynikající ortoped a úžasný člověk. Nikdy mu nebudu moci dost poděkovat za to, co pro nás udělal. Neuvěřitelně nízké ceny dokonce i v porovnání s venkovskými veterináři, jež nemají ani třetinu jeho znalostí, zkušeností, profesionality a sebejistoty. Pět hvězd je v tomto případě málo!

Na Hrádek chodím se svými zvířaty přes dvacet let. MVDr. Skala je naprostá jednička. Má empatický a zároveň profesionální přístup ke všem zvířatům i k jejich páníčkům. V životě jsem u něj nezažila nějaké tahání peněz z lidí nebo zbytečné zákroky jako se to občas stává jinde. Naopak, jeho péči o náš malý zvěřinec si nemohu vynachválit. Pomohl nám za ta léta už mnohokrát. A to i s opravdu vážnými nemocemi. Je to jeden z nejlepších veterinářů, co jsem kdy poznala. Dále doporučuji i MVDr. Brunclíka, který má také naprosto fantastický přístup ke zvířatům a získal si mou důvěru. Profík s přehledem a s velmi citlivým přístupem ke zvířeti. A MVDr. Nečasová je zase naprosto bezkonkurenční v péči o papoušky, želvy, plazy.. :) Tuto veterinu mám jako svou domovskou a i když jsme se už dávno přestěhovali, nikde mě nepřesvědčili svou péčí o má zvířata natolik, jako právě Na Hrádku. Vřele je doporučuji!

Za mně taky MVDr. Skala na jedničku. Šli jsme k němu na doporučení a musím říct, že jako ostřílený útulkář, co má za sebou spoustu zkušeností s veterináři, jsem byla velmi příjemně překvapená jeho lidským přístupem (všechno před zákrokem i po zákroku srozumitelně vysvětlí, takže člověk celou dobu ví, co má čekat, odpovídá na otázky), je taky velmi "samostatný", pokud jde o manipulaci se psem, ne takový ten typ "psa si zvedněte sami, naštelujte si ho sami, držte si ho sami a já jen nakouknu" a ke psům má taky skvělý vztah. Odborně nemůžu zase tolik soudit, protože jsme u něho byli zatím jen biopsii, která tedy proběhla naprosto v pořádku, jiné zkušenosti nemám, ale soudě podle rozhovorů, je to doktor s velkým přehledem.

Je to vynikající lékař.Chodím k němu hlavně s pejskama již 20let,nikdy se nespletl v diagnoze,má překrásný vztah ke zvířatum.Je specialista ortoped,jezdí k němu lidé z celé republiky.Takových lékařu by mělo být víc.Jeto odborník na pravém místě.Mohu s čistým svědomím doporučit.Ivana

Pan doktor Skala je výborný veterinář. Profesionální a příjemný přístup. Vždy dobře poradí a vysvětlí postup léčby. Už k němu chodíme přes 10 let a léčili jsme u zvířat všechno možné. Skvělý odborník. Naprostá spokojenost.