Veterinární Klinika Vítkovice, S.r.o.

Veterinář Více

Ostrava 1 adresa

Na Obvodu 1104/51, Ostrava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Přivezl jsem naprosto zdravou fenku ke kastraci.Po cca 2hod jsem odvezl mrtvolu.Stalo se to 21.6.2021,fenka de jmenovala Dája.O kvalitě veteriny
silně pochybuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Jen se déle čeká, jinak tam chodíme již 18 let. Přístupk ke zvířatům je velice vstřícný. Jsme spokojeni

Umístění: Ordinace Jiný

My jsme zde chodili celých patnáct let s naší milovanou fenkou. Zkusili jsme i jiné ordinace (byli jsme dvakrát na noční pohotovosti, kterou Vítkovice neposkytují) ale moc rádi jsme se vrátili zpět. Nevýhoda této kliniky je skutečně v tom, že se zde lékaři střídají a dokonce má každý z nich i jiné platební podmínky...Na druhou stránku díky tomu má klinika otevřeno prakticky celý den a může se pochlubit řadou specialistů. My jsme si ale mezi nimi našli tu "svou" paní doktorku, ke které jsme chodili a domlouvali se už jenom s ní. Byla naprosto úžasná. Empatická, trpělivá a fakt měla zájem zvíře vyléčit. Naše fenka se léčila dlouhodobě na vážný zdravotní problém a paní doktorka hledala všude možně, aby našla nejlepší řešení. Přemýšlela a uvažovala nad naší fenkou i když nemusela. Mohla prostě jen stanovit diagnozu, dát léky a hotovo. Ale ona se o zvíře fakt zajímá a hledá nejlepší možnosti. Alespoň taková je moje zkušenost. Taky se snaží být vždy citlivá ke zvířeti i k majiteli. Nebudu paní doktorku jmenovat, ale momentálně je na klinice vedoucí, takže si každý může zjistit :-)
Jinak klinika vypadá na první pohled poněkud zastarale (prý se má ale renovovat postupně), ale nemá to nic společného s profesionální péčí. Naopak je vidět, že peníze vráží do přístrojů atp. a ne do noblesního zevnějšku.

Velmi profesionální klinika, s naším 8 letým labradorem jsme přišli bohužel pozdě ,lékaři Fíka důkladně vyšetřili a vysvětlili s neskutečnou trpělivostí a empatií . Nabídli mi všechny možnosti, provedli potřebná předoperační vyšetření rychlost rakoviny však byla neúprosná ,jeho stav se i přes důkladnou péči rychle zhoršil a nebyl slučitelný s operací.RIP Fíku ...

Na tuhle veterinu jsem chodila 15 let s nasi fenkou. V roce 1999 byla klinika vyborna a suprovni personal ale po tech 15 let se zmenilo vse.
Lekari se neustale stridaji.
Ikdyz u jednoho lekare jsme byli radi protoze jsme mu rikali "reznik". Nase mala sla na vycisteni zubu a nebylo to prvni cisteni a kdyz jsme si pro ni prisli tak mela v puse nen 4 zuby.

Mela jsem dve oblibene doktorky a bohuzel jedna odesla a druha zustala diky bohu.
O mladych doktoru ani nemluvim. Chapu ze se clovek uci ale jeden to je proste extrem.
Sestricky jsou docela v pohode.
Kdyz je v cekarne min.5 lidi cekate hodinu a mozno i vic.
O cenach je tezko mluvit protoze se meni s dobou.
Bohuzel jsme o fenecky uz prisli kvuli starim ale kdybych si mela najit veterinu tak urcite nejdu tady.

Byli jsme zde s kocourkem, pan doktor i sestřička jsou skvělí-moc hodní a ceny jsou velmi příznivé :)

Pan doktor nám pomáhal s poroden naší fenky..Přirozenou cestou se nepodařil,proběhl císařský řez,celá péče..přístup..všechno..jsme naprosto spokojeni..!!

Těžko hodnotit. Dobře vybavená ordinace včetně rentgenu či oper. sálu. Ale veterináři se zde střídají jako housky v krámě. Jeden rok tam jsou dva lékaři a druhý rok zas uplně jiní. Někdy dobří, někdy aby jim člověk napovídal. Cenově vychází tato ordinace dobře.