Veterinární Klinika Vítkovice, S.r.o., veterinář Ostrava

Veterinární Klinika Vítkovice, S.r.o.

Veterinář

Na Obvodu 1104/51, Ostrava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Velmi profesionální klinika, s naším 8 letým labradorem jsme přišli bohužel pozdě ,lékaři Fíka důkladně vyšetřili a vysvětlili s neskutečnou trpělivostí a empatií . Nabídli mi všechny možnosti, provedli potřebná předoperační vyšetření rychlost rakoviny však byla neúprosná ,jeho stav se i přes důkladnou péči rychle zhoršil a nebyl slučitelný s operací.RIP Fíku ...

Na tuhle veterinu jsem chodila 15 let s nasi fenkou. V roce 1999 byla klinika vyborna a suprovni personal ale po tech 15 let se zmenilo vse.
Lekari se neustale stridaji.
Ikdyz u jednoho lekare jsme byli radi protoze jsme mu rikali "reznik". Nase mala sla na vycisteni zubu a nebylo to prvni cisteni a kdyz jsme si pro ni prisli tak mela v puse nen 4 zuby.

Mela jsem dve oblibene doktorky a bohuzel jedna odesla a druha zustala diky bohu.
O mladych doktoru ani nemluvim. Chapu ze se clovek uci ale jeden to je proste extrem.
Sestricky jsou docela v pohode.
Kdyz je v cekarne min.5 lidi cekate hodinu a mozno i vic.
O cenach je tezko mluvit protoze se meni s dobou.
Bohuzel jsme o fenecky uz prisli kvuli starim ale kdybych si mela najit veterinu tak urcite nejdu tady.

Byli jsme zde s kocourkem, pan doktor i sestřička jsou skvělí-moc hodní a ceny jsou velmi příznivé :)

Pan doktor nám pomáhal s poroden naší fenky..Přirozenou cestou se nepodařil,proběhl císařský řez,celá péče..přístup..všechno..jsme naprosto spokojeni..!!

Těžko hodnotit. Dobře vybavená ordinace včetně rentgenu či oper. sálu. Ale veterináři se zde střídají jako housky v krámě. Jeden rok tam jsou dva lékaři a druhý rok zas uplně jiní. Někdy dobří, někdy aby jim člověk napovídal. Cenově vychází tato ordinace dobře.