VS Medic s.r.o.
Jezuitská 8/4, Litoměřice

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: VS Medic s.r.o. Jiný

Paní doktorka a sestřičky jsou mooc hodne a přístup velice lidský a profesionálove ve svém oboru. Moc děkuji pěkně za vyšetření a perfektní přístup

Umístění: VS Medic s.r.o. Jiný

Paní doktorka je úžasná ! Od dnešního dne se vyšetření u ní nebojím.

Umístění: VS Medic s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. A jsem ráda, že při mých problémech můžu být v její péči.
Jak fibro, tak kolonoskopie, vše vždy s péčí a v pořádku.

Umístění: VS Medic s.r.o. Jiný

Dnes ojedinělým fenoménem je lékařka, která krom odbornosti nezapomíná, že je sama člověkem a chová se k pacientovi přátelsky. Totéž platí i pro sestřičku. Profesně kvalitní od diagnostiky po cílenou léčbu. Všem doporučuji. Aleš Šťastný

Dnes jsem podstoupila kolonoskopii u paní doktorky Slejškové a musím říct, že přístup obou dam, paní doktorky i paní sestřičky, byl velice příjemný :-) Z celého zákroku pro mě byla nejhorší připrava :-D Vypít ten "lektvar", který vás pěkně prožene :-D, mi dalo docela zabrat, ale zvládnout se to dá :-) ... Před zákrokem jsem dostala injekci, po které jsem si přišla jak po 1 až 2 lahvích vína, ale neusla jsem, takže jsem měla možnost, vidět své střevo na obrazovce. Samotný zákrok nebolel, jen ze začátku jsem cítila takový tlak, který se ale dal v pohodě vydržet, později už nic :-) Vím, že je to u každého individuální, ale já za sebe se svými 57kg na 171cm můžu říct, že zákrok mě nebolel, tak se zbytečně neděste dopředu, jako jsem se děsila, zbytečně, já :-) A na závěr ještě jednou podotýkám, že přístup sestřičky a paní doktorky je velice příjemný :-)

Dnes jsem poprvé podstoupil kolonoskopii. Všechny recenze na paní doktorku a sestřičku jsou pravdivé. Měl jsem docela strach jak bude vyšetření probíhat. Vyšetření proběhlo bezbolestně. Obě dvě jsou prostě super a tímto jim ještě jednou moc děkuji. M. Zubatý

Vše už tu bylo řečeno jen slova chvály na paní doktorku a sestřičku potvrzuji. Jsem jejich dlouholetý pacient tak že mé hvězdičky a hodnocení je otázka dlouholeté zkušenosti. Mezi mnou a paní doktorkou byl postupem času vystavěn vztah na vzájemné důvěře a to právě díky její profesionalitě a přístupu. Toto vyšetření u pacientů je velmi obávané ale um a šikovnost tohoto lékaře Vás těchto obav zbaví. Závěrem jen chci dodat že tohoto lékaře opravdu doporučuji a paní doktorce a sestřičce jen poděkovat V. Suchý.

veliké díky za opravdu přátelské a profesionální chování paní doktorky i sestřičky. Vše proběhlo mnohem lépe, než jsem s obavami očekával. Ještě jednou mockrát děkuji. Život je hned mnohem hezčí. Přeji Vám ,abyste byly pořád stejné.
J.Tinek

Byla jsem u paní doktroky jak na vyšetření kolonoskopie tak i gastru. Než jsem šla na vyšetření tak jsem byla naprosto bez obav. V ordinaci ale strach přišel. Díky sestřičce a paní doktroce ze mě vše spadlo. Spokojenost veliká. Velmi profesionální přístup jak paní doktroky tak sestřičky. Obě byly velmi příjemné, paní doktorka po vyšetření vše vysvětlila včetně poučení jak pokračovat dále. Obě vyšetření bylo bezbolestivé. Gastro bylo nepříjemné ale dá se to vydržet. Pro slabší povahy sestřička nabídne sedativa. Moc jim děkuji za tento přístup. Veronika Blínová

Nebudu psát, to co již bylo napsáno, prostě špičkové vyšetření a ohleduplné chování celého personálu...to se jen tak nevidí...mohu jen doporučit.