Ord. praktického lékaře pro dospělé
Komenského alej 304, Žatec

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Paní doktorka je vždy vstřícná a profesionální. Nikdy mě neodbyla, vždy poradí,vyslechne a pomůže. Takových doktorů by mělo být víc.

Vynikající lékařka. Pečlivá a velmi ochotná. V Žatci naprosto bezkonkurenční. Jsem velmi šťastný, že je mou praktickou lékařkou.

nejlepší

Pani doktorka je milá a pozorná a pečlivá. Mám k ní velkou důvěru.

Super lékařka!!!

Velmi dobrá lékařka,vždy ochotná.Všem doporučuji.

jsem moc spokojena s pani doktorkou,vzdi mi pomohla,jsem rada ze jsem nasla takovou osobu ktera se stara o me zdravy,a jestly mohu doporucit nakeho doktora tak to bude jedine ona.

Paní doktorka je velmi příjemná a sympatická. Bohužel si myslím, že v některých případech přesahuje svoji odbornost v dlouhodobém podávání psychiatrických léků pacientům. Možná si tím trochu zlehčuje práci, je to asi jednoduší než svého pacienta motivovat k návštěvě odborníka. S paní doktorkou jsem celkem spokojená, ale zatím jsem neměla žádný větší zdravotní problém. Trošku nevhodné mi přijde i umístění ordinace. Člověk se zápalem plic a horečkou asi není zrovna nadšen sáhodlouhým výstupem do schodů.

Je to nejlepší lékařka,co znám!!Předčila všechny lékaře se kterými jsem přišla do styku.Odborné,praktické.Vlastně je lepší i než má doktorka dětská :-D.Mám ji moc ráda,pomohla mi dobrým slovem,když jsem byla na dně.Léčí pečlivě,odborně,přesně.Když k ní musím(teď už ne tak často),říkám familiárně ,že jdu za Verunkou.Gabriela Sovová

Ochota, zdvořilost, pečlivost. Jsem opravdu velmi spokojená.