Veronika Kristýnová, psychiatr Most

MUDr. Veronika Kristýnová

Psychiatr Více

3 názory

Uložit


Adresa

J.E.Purkyně 270, Most
Nemocnice Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
3 názory

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.

Paní doktorka je strašně hodná, milá, a to vždy. Jsem s ní nesmírně spokojen. Umpí naslouchat a jemně ukázat správný směr mých myšlenek, když se toulají. Nikdy mi přímo neradí, jen mi pomůže, abych sám našel správnou cestu. To je neuvěřitelně těžké a ona to umí opravdu lehce a ještě s krásným úsměvem. Má o pacienty upřímný a nefalšovaný zájem. Všem doporučuji :)))
P.S. Moje kolegyně byla akutně v noci vyšetřena při její službě a přesto, že nevěděla, že i já znám paní doktorku, vychvalovala ji a ocenila kromě jiného i to, že přesto, že byla "probuzena", byla neskutečně milá a kolegyně neměla pocit, že by obtěžovala :)))


Je nejlepší. Ani jeden z těch ostatních co tam jsou včetně a hlavně primáře ji nesahají ani po kotníky. Ačkoliv nebyla mou ošetřující lékařkou vždy když měla službu mi vyšla vstříc.


M

Paní doktorka je skutečný anděl. Je neskutečně milá, lidská a uklidňující, hrozně moc obětavá, člověku se maximálně věnuje a každého obdarovává krásným úsměvem. Moc mi pomohla , dokonale mě prokoukla, má obrovský dar. Profesionál na nejvyšší úrovni.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti