Adresa

Nemocnice Most
J.E.Purkyně 270, Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka mi naslouchala, poradila a řekla co a jak. Lepší jsem si najít nemohla. Žena na svém místě.

A
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je dochvilná, naslouchající a velmi lidská. Cítila jsem k ní důvěru a velkou snahu pomoci a porozumět mi. Mohu doporučit ostatním, co potřebují podporu.

Paní doktorka je strašně hodná, milá, a to vždy. Jsem s ní nesmírně spokojen. Umpí naslouchat a jemně ukázat správný směr mých myšlenek, když se toulají. Nikdy mi přímo neradí, jen mi pomůže, abych sám našel správnou cestu. To je neuvěřitelně těžké a ona to umí opravdu lehce a ještě s krásným úsměvem. Má o pacienty upřímný a nefalšovaný zájem. Všem doporučuji :)))
P.S. Moje kolegyně byla akutně v noci vyšetřena při její službě a přesto, že nevěděla, že i já znám paní doktorku, vychvalovala ji a ocenila kromě jiného i to, že přesto, že byla "probuzena", byla neskutečně milá a kolegyně neměla pocit, že by obtěžovala :)))


Je nejlepší. Ani jeden z těch ostatních co tam jsou včetně a hlavně primáře ji nesahají ani po kotníky. Ačkoliv nebyla mou ošetřující lékařkou vždy když měla službu mi vyšla vstříc.


M

Paní doktorka je skutečný anděl. Je neskutečně milá, lidská a uklidňující, hrozně moc obětavá, člověku se maximálně věnuje a každého obdarovává krásným úsměvem. Moc mi pomohla , dokonale mě prokoukla, má obrovský dar. Profesionál na nejvyšší úrovni.


Došlo k chybě, zkuste to znovu