K.Světlé 3632, Chomutov, Chomutov
urologická ambulance-Po,Út,Čt (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Červenohradecká 1559, Jirkov
urologická ambulance poliklinika Jirkov-Středa (mapa)

Neznám obětavější a ochotnější lékařku než je paní doktorka Hošková. V posledním čase jsem byl několikrát vyhledat její pomoc.Paní doktorka, ani sestřička nikdy neprojevily, že bych i když mimo objednanou dobu byl na obtíž a plně se mi věnovaly, za což jim velice děkuji. Garami Zoltán.

Vynikajici odbornik...vstricna a lidska p.doktorka...vdecim ji za pohotove jednani a naslednou operaci v Moste...vice takovychto lekaru...dekuji p.doktorko...Cizkova R.

S paní doktorkou jsem velice spokojená po stránce profesní i lidské. Paní doktorka je vždy příjemná, usměvavá. Pochválit musím i sestřičky za jejich trpělivost se spoustou pacientů. Vališová Jaroslava

Ta nejlepší lékařka, s velkým srdcem. Opravdový profesionál, který se umí vcítit do problémů pacienta, a rovněž se sestřičkou Kubešovou jsou prostě 100% tým. Děkuju za takový přístup a samozřejmě doporučujii !!

Dodatek 22.11: viz pan Bednařík..
Tedy pan Bednařík mě nadzvedl...úplně chápu rozhořčení pana Kubeše. Sestřička je naprosto úžasná, pracovitá a neuvěřitelně trpělivá. Bohužel pan B. nejspíše zanedbal svůj zdravotní stav, a domáhal se okamžitého ošetření, ale na to má pohotovost , nebo nemocnici. A protože sama pracuji jako zdrav. sestra a s nevděčnými lidmi typu tohoto pána jsem v kontaktu neustále, rozhodla jsem se alespoň tuhle špínu nenechat jen tak...Neznám totiž ve světě arogantních lékařů a nepříjemného personálu nikoho vstřícnějšího, a odpovědnějšího, než jsou právě dr. Hošková a s. Kubešová. Pracují často bez nároku na přestávku, a to právě proto, že neumějí odmítnout lidi a 100% se jim věnují. A proto můžu s klidným svědomím říct, že je všem 100% doporučuji, a to velmi ráda.
P.S. Věřím,že zmíněnému pánovi "neupad" , když má tolik síly psát tak nenávistná hodnocení !

Vážený pane Bednaříku,
jsem manželem Vámi kritizované sestřičky a rozhodně musím napsat vyjádření k Vašemu hodnocení. Jako pacient si také občas zanadávám na ne zrovna laskavý přístup sestřičky k pacientům. Ale vzhledem k tomu, že právě má žena je zdravotní sestra, si vždy rychle uvědomím, co všechno toto povolání obnáší. Jaký stres a vypětí. My, pacienti, si vždy myslíme, že sestra otevře dveře, zavolá pacienta a pošle k doktorovi. Bohužel, ale o tom to není. On ten pacient se i té sestře chce občas svěřit, sdělit své problémy atd. A pokud těch pacientů máte vzhledem k velmi kvalitní práci obou žen v ordinaci za den desítky, tak Vás i tyto věci neskutečně vyčerpávají. A nepřál bych Vám zažít takovou vyčerpanost, jakou má moje žena. Ono to není jen o kvalitní péči doktorky Hoškové, ale také k velkému nedostatku doktorů v tomto oboru.
Nedávno jsem požádal o objednání mého kamaráda, a i přesto, že to je můj kamarád, byl objednán až za tři měsíce, neboť nebylo prostě volno. A pokud byl Váš úterní problém tak akutní, proč jste nepřišel v dopoledních hodinách a dostavil jste se až ne 5 minut před zavíračkou, ale až po ordinačních hodinách. Málokdy píšu na nějaká fóra, ale na toto jsem byl nucen reagovat, neboť vím, že má žena je výborná sestra a hodný člověk.

Dobrý den,
omluvám se za svůj velmi špatný komentář, ale musím se podělit. Není to ohledně doktorky, ale ohledně sestričky. Volal jsem a chtěl jsem se zaregistrovat. Sestřička bohužel nepochopila co to slovo znamená a hned mě chtěla objednávat s čekací dobou tři měsíce. Zamyslel jsem se a říkal si, že za tři měsíce mi buď upadne a nebo se vylečím sám. Druhá zkušenost se sestřičkou byla druhý den, kdy mě za ní poslala má obvodní protože je hned vedle. Bohužel jsem přišel 5 min do zavíračky a sestřička mi oznámila, že budu muset jít druhý den na polikliniku, že mě už nevyšetří. A já se ptám, opravdu chcete pacienty ? Všude Vás budu chválit a doporučovat. Pochvalte sestřičku paní doktorko. Takovou opravdu nechci. A raději jdu k jiné doktorce.

Pan Bednařík !

Opravdu výborná doktorka. Přišla jsem s bolestmi, neměla jsem u ní kartu a nenechala mě čekat v čekárně, čehož si vážím. Každý doktor tohle neudělá. Byla moc milá, bývám ve stresu a nervózní při návštěvě lékařů, ale s ní jsem si promluvila jako s kamarádkou. Je moc milá, profesionální. Necítila jsem se jako "kus".
Sestřička také velmi hodná, milá, nabídla mi než jsem šla na řadu dokonce vodu. Moc děkuji za váš přístup !

S paní doktorkou Hoškovou jsem velice spokojen. Vždy se mi snaží co nejvíce pomoci, kdykoli ji zavolám nebo navštívím i bez objednání, nikdy mě neodmítne. Vřele doporučuji. Štefan

Paní doktorka Hošková je naprosto výborná. Má profesionální přístup, je empatická, vše vysvětlí, navíc je velmi pečlivá, což se bohužel u jiných doktorů moc nevidí. Důvěřuji jí a velmi mi pomáhá s mými urolog. problémy, které mě k ní (bohužel) přivedly. Nesmím zapomenout pochválit zdravotní sestřičku - paní Kubešovou. S takovým milým a lidským přístupem jsem se snad nikde nesetkala. Oběma velmi děkuji a samozřejmě doporučuji. Michaela V.

Vynikající lékařka. Člověk na svém místě. (na rozdíl od "Mudr". Dvořáka- urologa- tento ani nerozpozná urologický problém)

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už půl roku mám nového přítele a stále se mi vrací zánět močového měchýře, který jsem vždy přeléčila antibiotiky (konkrétně Biseptol a Cotrimoxazol). Do toho beru hormonální antikoncepci Velmari. Na urologii mi sdělili, že mám pít čaj z lichořeřišnice a brát každý den Blokurimu. Dle doktora je problémem, že si má mikroflóra nemůže zvyknout na nového přítele, tak bych se ráda zeptala, zda je problémem už samotný sex nebo jen zakončení? Bylo by možné vše vyřešit například kondomem? Případně je nějaký další způsob jak předcházet zánětu močového měchýře, který vzniká tímto způsobem?

Dobry den,vhodne je vysetreni u urologa,vytery z uretry na chlamydie,mykoplasmata,je zanet mocovoho mechyre spojen i s gynekologickym zanetem? V moči je stale stejna bakterie,nebo pokaždé jiná? Lze pouzit dlouhodobe profyl. 1 tab.atb po styku,imunizacni lečbu,režimová opatření...

MUDr. Veronika Hošková

• Dobrý večer. Od Soboty odpoledne pociťuji lehkou bolest na pravém varleti a večer jsem zjistil že je celkem zvětšené a je dost citlivé. Nějaká rada, ježí na akutní docházku na URL?

Ledovat,Brufen a co nejdrive vyhledat urologa nebo alespoň obvodního lekaře

MUDr. Veronika Hošková