Sukova 49/4, Brno-střed, Brno

Viz kalendář
Přijímám: děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod
604 54.....

Psychoterapie dětí a mladistvých (od 500 kč)

Úvodní konzultace (domluvíme se co pro vás ne/můžeme udělat, 30min, nezávazně, zdarma, i přes skype) (od 1 kč)

Dětská diagnostika (od 2 500 kč)

Jsem dětský psycholog s klinickou praxí, specializuji se na diagnostiku školní zralosti, nadání, ADHD, autismu a dalších neurovývojových poruch. Kladu...

• Diagnostika intelektu a nadání u dětí
  • Diagnostika neurovývových poruch (ADHD, autismus apod.)
  • Dětské psychosomatické a neurotické poruchy

Ukončené školy

• Masarykova Univerzita, Filozofická fakulta, jednooborová psychologie (2013)

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Francouzština

Umístění: Theraplay.cz

Děkujeme za velice příjemný a profesionalni přístup všech z týmu Theraplay, pečlivý, empatický, zkušený a ochotný. Určitě došlo na to, co jsme potřebovali. Otevřít dosud zavřené dveře, podívat se na problémy z jiného úhlu a udělat pár prospěšných velkých i malých změn. Určitě všem z Theraplay musíme moc poděkovat.

Umístění: Theraplay.cz Syn

Děkujeme celému týmu Theraplay. Velmi příjemní lidé, profesionálové každým coulem.Samotné vyšetření syna a pak následná komunikace s námi i s naší pedadogicko-psychologickou poradnou bylo opravdu na té nejvyšší úrovni. Synovi byl diagnostikován Aspergerův syndrom, což nám pomohlo k pochopení chování syna , změny přístupu nás samotných a pak i školy. Služby Theraplay ráda doporučím každému.Nejvíc s námi byla v kontaktu právě paní Magistra, lidský přístup,ochota, zájem, co víc si přát pokud hledáte pomocnou ruku.. Chválím..a rozhodně doporučuji!!! A děkuji...

Umístění: Theraplay.cz vyšetření nadání syna

Ráda bych moc poděkovala za pomoc paní magistře i dalším členům týmu Theraplay. Potřebovala jsem vyšetření syna pro přestup do třídy nadaných dětí. Vše proběhlo krásně v pohodě a rychle, jak domluva termínů, tak samotné testování i vyhodnocení výsledků. Vždy ve velmi příjemné a vstřícné atmosféře. Ještě jednou děkuji za pomoc a vřele doporučuji. Irena Ch.

Umístění: Theraplay.cz

Služby paní psycholožky jsme vyhledali pro zjištění nadání syna a konzultaci jeho ne/pozornosti. Přístup paní Gondžové byl velmi profesionální a zároveň lidsky vstřícný. Na úvodní schůzce (bez dítěte) mi bylo vše důkladně vysvětleno, otázky beze zbytku zodpovězeny. Samotné vyšetření syna, ač jsem nebyla přítomna, hodnotím také dle diskuze se synem velmi kladně. Celou dobu se bavil zajímavými úkoly a vůbec si nevšiml, že byl podrobně "zkoumán".
Ačkoliv jsme služby dětského psychologa využili poprvé, a nemám tedy srovnání, dle mého názoru by to mělo vypadat takto.

od 1 kč

od 500 kč

Umístění: Theraplay.cz Syn

Umístění: Theraplay.cz vyšetření nadání syna

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Hezký den, shodně s kolegyní bych doporučila navštívit klinického psychologa nebo dětského psychiatra. Projevy, které popisujete, by mohly být způsobeny poruchou autistického spektra nebo jinou neurovývojovou poruchou. Zcela jistě je na místě podstoupit se synkem komplexní psychologické vyšetření.

Přeji hodně sil,

Veronika Gondžová

Mgr. Veronika Gondžová

• Diagnostika intelektu a nadání u dětí
  • Diagnostika neurovývových poruch (ADHD, autismus apod.)
  • Dětské psychosomatické a neurotické poruchy

Ukončené školy

• Masarykova Univerzita, Filozofická fakulta, jednooborová psychologie (2013)

• dětská psychologie

Znalost jazyků