Veronika Gondžová, dětský psycholog Brno

Mgr. Veronika Gondžová

Dětský psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Sukova 49/4, Brno-střed, Brno

Přijímám: děti jakéhokoliv věku

Nezávazná konzultace ohledně zakázky (zdarma, 30 min) • 1 Kč

Psychologické konzultace

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Jsem dětský psycholog s klinickou praxí, specializuji se na diagnostiku neurovývojových poruch (autismus, ADHD, poruchy řeči), dále se zabývám problem...

• Diagnostika intelektu a nadání u dětí
  • Diagnostika neurovývových poruch (ADHD, autismus apod.)
  • Dětské psychosomatické a neurotické poruchy

• dětská psychologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Sukova 49/4, Brno

1 Kč

Sukova 49/4, Brno

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

Naprostá spokojenost! Pečlivý, empatický a důkladný a profesionální přístup. Od prvotní schůze, přes pečlivě stanovenou diagnózu až po závěrečné doporučení. Děkujeme :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

Profesionální přístup, nezlehčila potíže a trpělivě poslouchala, vysvětlila, uklidnila, pojmenovala problém a zařídila vyšetření v dětské nemocnici, kde se potvrdila šikana mého syna. Prostě pomohla, děkuji

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

S přístupem paní Gondžové a celého týmu Theraplay jsme byli moc spokojeni. Oceňujeme profesionální ale zároveň empatický a lidský přístup. Dále také skvělý přístup k dětem, syn se dokonce na další návštěvu k paní Gondžové těšil :) V závěru jsme obdrželi podrobně zpracovanou zprávu a vše nám bylo citlivě a srozumitelně vysvětleno. Určitě doporučujeme!

O
Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

Paní magistru Gondžovou mohou jenom doporučit. Profesionální a vstřícný přístup k dětem. Diagnostika proběhla v pořádku a tak, jak jsme očekávali. Domluva schůzky a objednání také bylo rychlé a bez průtahů.

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

Paní Gondžová má moc hezký přístup k dětem, dcera s ní hezky spolupracovala a vyšetření proběhlo v pořádku. Dostala jsem podrobnou, pečlivě zpracovanou a dobře srozumitelnou závěrečnou zprávu. Zjistila jsem vše, co jsem potřebovala vědět, i další informace navíc. Určitě doporučuji.

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

K paní Gondžové jsem se objednala se synem z důvodu podezření na diagnózu. Po předchozích zkušenostech jsme byli mile překvapeni profesionalitou, vstřícností, pečlivostí a otevřeností paní Gondžové. Po první konzultaci proběhly testy, které syna bavily, a také sezení se mnou a manželem. Jsem moc ráda, že jsme se sešli právě tady. Určitě doporučuji.

Umístění: Theraplay.cz

Paní magistra Gondžová je velmi příjemná a empatická. Díky ní teď se synem fungujeme v klidu. Ještě jednou děkujeme. Doporučujeme.

Umístění: jiné místo Podezreni na poruchu autistickeho spektra

S pani psycholozkou jsem byla opravdu nad míru spokojená. Profesionální přístup, práce se synem empaticka. A mě dokázala vše úžasné vysvětlit, poradit jak se synem pracovat. Opravdu moc děkujeme a budeme se těšit na další kontrolu u vás :) Tereza a Sebik

G
Umístění: Theraplay.cz

Za celou naší rodinu děkuji všem členům Theraplay za milá setkání, citlivé a přátelské vyšetření syna a následné informace, které nás velmi posunuly v porozumění chování našeho syna.

Umístění: Theraplay.cz

Děkujeme za velice příjemný a profesionalni přístup všech z týmu Theraplay, pečlivý, empatický, zkušený a ochotný. Určitě došlo na to, co jsme potřebovali. Otevřít dosud zavřené dveře, podívat se na problémy z jiného úhlu a udělat pár prospěšných velkých i malých změn. Určitě všem z Theraplay musíme moc poděkovat.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Hezký den, shodně s kolegyní bych doporučila navštívit klinického psychologa nebo dětského psychiatra. Projevy, které popisujete, by mohly být způsobeny poruchou autistického spektra nebo jinou neurovývojovou poruchou. Zcela jistě je na místě podstoupit se synkem komplexní psychologické vyšetření.

Přeji hodně sil,

Veronika Gondžová

Mgr. Veronika Gondžová

• Diagnostika intelektu a nadání u dětí
  • Diagnostika neurovývových poruch (ADHD, autismus apod.)
  • Dětské psychosomatické a neurotické poruchy

• dětská psychologie