Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Sukova 49/4, Brno-střed, Brno

Přijímám: děti jakéhokoliv věku

Nezávazná konzultace ohledně zakázky (zdarma, 30 min) • 1 Kč

Psychologické konzultace

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Aktuálně z důvodu pracovní neschopnosti nepřijímám nové klienty. Pokud máte zájem využít služeb poradny Theraplay, využijte prosím tento odkaz: https:...

• Diagnostika intelektu a nadání u dětí
  • Diagnostika neurovývových poruch (ADHD, autismus apod.)
  • Dětské psychosomatické a neurotické poruchy

• dětská psychologie

Nezávazná konzultace ohledně zakázky (zdarma, 30 min)

Sukova 49/4, Brno

1 Kč

Psychologické konzultace

Sukova 49/4, Brno

Umístění: Theraplay.cz psychologické konzultace

K paní Gondžové jsem se objednala se synem z důvodu podezření na diagnózu. Po předchozích zkušenostech jsme byli mile překvapeni profesionalitou, vstřícností, pečlivostí a otevřeností paní Gondžové. Po první konzultaci proběhly testy, které syna bavily, a také sezení se mnou a manželem. Jsem moc ráda, že jsme se sešli právě tady. Určitě doporučuji.

Umístění: Theraplay.cz

Paní magistra Gondžová je velmi příjemná a empatická. Díky ní teď se synem fungujeme v klidu. Ještě jednou děkujeme. Doporučujeme.

Umístění: jiné místo Podezreni na poruchu autistickeho spektra

S pani psycholozkou jsem byla opravdu nad míru spokojená. Profesionální přístup, práce se synem empaticka. A mě dokázala vše úžasné vysvětlit, poradit jak se synem pracovat. Opravdu moc děkujeme a budeme se těšit na další kontrolu u vás :) Tereza a Sebik

G
Umístění: Theraplay.cz

Za celou naší rodinu děkuji všem členům Theraplay za milá setkání, citlivé a přátelské vyšetření syna a následné informace, které nás velmi posunuly v porozumění chování našeho syna.

Umístění: Theraplay.cz

Děkujeme za velice příjemný a profesionalni přístup všech z týmu Theraplay, pečlivý, empatický, zkušený a ochotný. Určitě došlo na to, co jsme potřebovali. Otevřít dosud zavřené dveře, podívat se na problémy z jiného úhlu a udělat pár prospěšných velkých i malých změn. Určitě všem z Theraplay musíme moc poděkovat.

Umístění: Theraplay.cz Syn

Děkujeme celému týmu Theraplay. Velmi příjemní lidé, profesionálové každým coulem.Samotné vyšetření syna a pak následná komunikace s námi i s naší pedadogicko-psychologickou poradnou bylo opravdu na té nejvyšší úrovni. Synovi byl diagnostikován Aspergerův syndrom, což nám pomohlo k pochopení chování syna , změny přístupu nás samotných a pak i školy. Služby Theraplay ráda doporučím každému.Nejvíc s námi byla v kontaktu právě paní Magistra, lidský přístup,ochota, zájem, co víc si přát pokud hledáte pomocnou ruku.. Chválím..a rozhodně doporučuji!!! A děkuji...

Umístění: Theraplay.cz vyšetření nadání syna

Ráda bych moc poděkovala za pomoc paní magistře i dalším členům týmu Theraplay. Potřebovala jsem vyšetření syna pro přestup do třídy nadaných dětí. Vše proběhlo krásně v pohodě a rychle, jak domluva termínů, tak samotné testování i vyhodnocení výsledků. Vždy ve velmi příjemné a vstřícné atmosféře. Ještě jednou děkuji za pomoc a vřele doporučuji. Irena Ch.

Umístění: Theraplay.cz

Služby paní psycholožky jsme vyhledali pro zjištění nadání syna a konzultaci jeho ne/pozornosti. Přístup paní Gondžové byl velmi profesionální a zároveň lidsky vstřícný. Na úvodní schůzce (bez dítěte) mi bylo vše důkladně vysvětleno, otázky beze zbytku zodpovězeny. Samotné vyšetření syna, ač jsem nebyla přítomna, hodnotím také dle diskuze se synem velmi kladně. Celou dobu se bavil zajímavými úkoly a vůbec si nevšiml, že byl podrobně "zkoumán".
Ačkoliv jsme služby dětského psychologa využili poprvé, a nemám tedy srovnání, dle mého názoru by to mělo vypadat takto.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Hezký den, shodně s kolegyní bych doporučila navštívit klinického psychologa nebo dětského psychiatra. Projevy, které popisujete, by mohly být způsobeny poruchou autistického spektra nebo jinou neurovývojovou poruchou. Zcela jistě je na místě podstoupit se synkem komplexní psychologické vyšetření.

Přeji hodně sil,

Veronika Gondžová

Mgr. Veronika Gondžová

• Diagnostika intelektu a nadání u dětí
  • Diagnostika neurovývových poruch (ADHD, autismus apod.)
  • Dětské psychosomatické a neurotické poruchy

• dětská psychologie