Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kollárova 5, Hodonín
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Chodila jsem k ni už já jako dítě a teď chodím se synem..nemůžu si na p.doktorku stěžovat,vždy pomohla,poradila a hlavně opravdu vyléčí..

N
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nejhorší paní doktorka co jsem zažila . Když brala mému dítěti krev vzala si jehlu jak na koňa a ještě k tomu neuměla najít žilu . Chování k dětem uplně katastrofální takového doktora jsem dlouho nezažila . Jsme rádi že jsme odešli psichycky špatně jsem to snášela já i mé dítě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Příjemná lékařka, hodná a vždy pomůže.

~

Paní doktorka i sestřička jsou celkem milé, jen se mi nelíbil způsob, jakým podávají očkování na lžičku. Rychle do pusy, zacpat... Díky tomu mám velký problém podat dceři jakýkoli lék, byť je to sladký sirup. Přešly jsme k jiné paní doktorce a jsme spokojené.

U lékaře vždy hodnotím profesionální přístup, zodpovědnost a odbornost. Mám dvě děti, se kterými k paní doktorce Žídkové od narození, v případě nemoci přicházíme. Nemohu si v žádném případě ztěžovat na to, že bych s lékařskou péčí o děti byla nespokojená. Dnes už je dcera velká, ale nikdy nezapomenu, jak citlivě se k ní paní doktorka chovala, když jí každý den převazovala opařené nohy. Také jsme dostali doporučení k dalšímu potřebenému vyšetření u odborného lékaře, ale vidím v tom pouze profesionální zodpovědnost, za kterou děkuji. Mahdalová

M
Ověřeny pacient

Tak myslím že paní doktorka má taky své soukromí,má dítě a je s ním sama.A její zdraví má asi vliv na nějaké její nálady,samozřejmě by měla být příjemná,ale já s ní problémy nemám a jsem spokojená.Když budete příjemní Vy bude určitě i ona!A moje dcera ji má strašně ráda,takže já opravdu jsem spokojená,protože je důležité i to jak lékaře přijme dítě a ne my.A sestřička taky moc fajn.

B

Nechápu jak jste došli na ty bláboly! K doktorce Žídkové jsem chodil jako dítě já i má sestra a teď tam chodí i sestra se svým dítětem a nepamatuju si žádnou aroganci nebo odfláknutou práci. To že je lékař občas přísnější nebo se usměje když vidí přecitlivělost rodičů to se dá přejít, ale ani s tím jsem se u ní nikdy nesetkal Byl jsem s ní i její sestřičkou vždy spokojený! Myslím, že to sem píšou uražené maminky co rozmazlují své děti a když se k nim chová někdo normálně tak to nemůžou spolknout. Lahvička, Hodonín

B

K paní doktorce chodím 22 roku s trětím dítětem,je to dlouha doba abych zistila spokojenost,nebo naopak.Je občas náladová,ale řeknime si úpřimne kdo není?Já su spokojená ve všem a ty co nejsu majú možnost se přeregistrovat aj bez teho špinění!!!Sme národ závistlivcu,pomlúvaču a UBOŽAKU!!!!!!!!

Paní doktorka je hodná,poradí a pomůže.Jsem s ní spokojená.

G

S PANI DOKTORKOU MAME DOBRE ZKUSENOSTI.PRIJEMNA NA DETI HODNA.PO ODBORNE STRANCE JSME SPOKOJENI.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti