Praktický lékař pro děti a dorost
Tylova 920/II, Sušice

skvělá lékařka a homeopatka,mám k ní naprostou důvěru a do její ordinace se mé děti velmi těší díky příjemnému prostředí a vlídnému přístupu,sestřička vždy vyjde a povídá kdopak se to k nám dobývá a to můj Honzík se domáhá vstupu do ordinace.Včera jsme byli na očkování a zvládli jsme to na výbornou

Výborná lékařka. Profesionální přístup, ochotná, příjemná, vždy ráda poradí. Příjemné prostředí, kde se dítě necítí jako u lékaře. Vždy je nápomocna radou. Dobrá nálada je u ní a sestřičky vždy samozřejmostí. Pokud je třeba antibiotika nasadí. Čekám druhé dítě a je samozřejmostí, že opět budeme chodit k téhle paní doktorce.

skvělá lékařka hlavně díky svému alternativnímu přístupu k malým pacientům,milá ochotná,usměvavá,čekárna a ordinace příjemná útulně zařízená,
je to doktorka,která vyhovuje hlavně maminkám,které hned nechcou dítěti cpát antibiotika
boužel v naší společnosti jdeme za lékařem,mám problém chci prášek který to vyřeší,přitom psát na virozu hned antibiotika je fakt nesmysl,
nemohu říct,že by něco u nás zanedbala malému je 7 měsíců a bl nedonošený

Pani doktorka je sice velmi prijemna,ale lecit neumi,rekne at si date cajicek a lehnete si do postele,vy pak musite jet jeste k jiny doktorce aby se vam vubec udelalo dobre..podcenuje a bude podcenovat vasi diagnozu.

Jsem velmi ráda,že mi známá doporučila paní doktorku Vlkovou. U nás sice fungují dva pediatři,ale co slyším od maminek,katastrofa!! Vše se léčí chemií,bylinky a jiná alternativa jsou jim neznámé,jednají direkltivně s rodiči! To tady se nám dostává veškeré péče! A info po telefonu mě osobně moc vyhovuje! Nejsem nucena s každou maličkostí běžet do ordinace. Ochotně poradí i sestřička. S dětmi to obě moooooc umí. A nejhlavnější je to,že náš malej k nim jde spíš jako na návštěvu než k lékaři. Tomu napomáhá i milé prostředí čekárny a ordinace. Díky za péči :-)

slušná a dobrá lékařka, není pravda, že byla vyhozena z jedné nemocnice - asi jste si jí s někým spletl(a), protože od nepaměti pracuje ve stejné lokalitě.

super doktorka a je sní sranda a to pisu ja jako jeji pacient a ne nekdo ktery keca samy tady kraviny a pritom on sam neni nemocny to musi rict to dite samo jak se citi jak u doktora tak zdravotne a ne rodic ktere mu neni blbe

Já vřele doporučuji. Je ochotná, usměvavá a má ráda děti. Krásně to s nimi umí. A o sestřičce ani nemluvím-ta je super. Nejvíc mi vyhovuje, že jí můžu kdykoli zavolat (i na mobil) je vždy ochotná - být nápomocna radou. Opravdu perfektní doktorka. A homeopatika? Proč ne? Lepší než při každé viróze nasazovat antibiotika. Když jsem byla s malou v nemocnici, dokonce mi volala jak se máme. Měla opravdu zájem.A to není naše známá. Byly jsme pro ní úplně cizí. Malý byl totiž teprve měsíc.

Jsem už léta maximálně spokojená, nejsem příznivcem zbytečných antibiotik, ale vyplatilo se mi nejdříve zkoušet "domácí" rady... nejsou tak jednoduché jako polknutí prášku, ale na dětech se mi to mnohonásobně vyplatilo. Včetně homeopatik. Děkuji Paní doktorko, co jsme u Vás, nevím už téměř 15 let co jsou to antibiotika!!!! a že jsme si jich před tím něco užili!
S lítostí zjišťuji, že už brzy budu mít děti plnoleté a nenapadá mě, kdo by Vás dokázal v okolí nahradit :-(
Jste skvělá, děkujeme.

skvělá doktorka