Adresa

Rehabilitace - Věra Smékalová, s.r.o.
Palackého 96, Smiřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřený profil

Dobrý den všem, co zrovna přemýšlíte, kam chodit na rehabilitace.Jsem po operaci hlezna a nedávno jsem stál před stejným problémem, protože jsem nic nechtěl zanedbat a hlavně jsem už chtěl opět začít chodit. Dostal jsem pár doporučení na rhb. v okolí bydliště, ale jeden to chválil a naopak druhý moc ne, tak jsem se dál ptal všude možně až to přišlo. Hned několik lidí po sobě se shodlo, že chodili do Smiřic a že kdyby znovu potřebovali, tak by se tam určitě vrátili, protože byli spokojeni a hlavně jim tam pomohli. BYLO ROZHODNUTO A URČITĚ TOHO NELITUJI A TĚM, KDO CHTĚJÍ PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP ODBORNÍKŮ VŘELE DOPORUČUJI

A
Ověřený profil

Dobrý den. Po jedné zkušenosti s paní doktorkou mohu potvrdit její kvality i přístup k pacientovi. A věřím že umí opravdu pomoci. Problém v této ordinaci však nevidím v lékaři, ale v systému obslužnosti pacientů. Chaos který v čekárně panuje je chvílemi opravdu k pláči. Věřím a chápu, když chodí postarší lidé, kteří nemají náročné zaměstnání, tak ač objednáni na konkrétní hodinu, přijdou si dříve a také jdou na řadu dřív. Pokud ale pracujete, jste zaměstnáni, a máte opravdu určený čas na lékaře, pak objednací čas je zbytečný a je pro vás tato čekárna velkou překážkou. Mrzí mě, že kvůli administrativě jsem nucen změnit i jinak velmi dobrého lékaře.

Četla jsem jeden zlý názor na paní Smékalovou..takže..jsme jen lidé...a ta nemocná paní může jít jinam...tato práce je dřina...a paní Smékalová umí zázraky...a od toho tam je a dává do toho všechno!!!! a pomluvy jsou milá pisatelko hnusná věc!!

J

Po bohatých zkušenostech s mnoha fyzioterapeuty musím napsat,že paní Smékalová je bezesporu profesně i lidsky hodně hodně dobrá....a jelikož příště jen k ní tak je vlastně nejlepší....bude-li nějaké příště,protože ta prostě zbavuje potíží a uzdravuje...vřele doporučuji!!!!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti