Havlíčkova 2034, Havlíčkův Brod
Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Pani doktorku uznavám, praxe, zkušenosti a selsky rozum z ni dělají skvělou pediatričku!! Pokud má důvod být na rodiče nepříjemná tak jedině dobře,protože hysterie rodičů a neukázněnost ješte žádné dítě nevyléčila!!!
Já i můj syn jsme spokojeni, já ji vděčím za to že mám páteř v pořádku a o mého syna je v jejích rukou vždy dobře postaráno....Binova Barbora

Bydlela jsem v Havlíčkově Brodě a nechala registrovat svou dceru Kateřinu u Paní doktorky Ryvolové.Byla jsem s ní velmi spokojená.Dobře léčí,skvělá péče o dětské pacienty.Mohu jí Doporučit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka si kolikrát neví rady a člověk jí sám musí říct co dál s dítětem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka arogantní, příjemná zřejmě jen na někoho. Připadala jsem jako naprostý tupec. Moje zkušenost velmi špatná. Vřele nedoporučuji.

Paní doktorkou jsem byla léčená já i můj bratr, nikdy jsme s ní neměli problémy. Atb nedává při každém nachlazení jak jiné odbornice v Havlíčkově Brodě. Vidím tu názory, že je lékařka nepříjemná a rázná- jsme jen lidi jako zdravotník mohu potvrdit, že některá neochota a drzost pacientů překračují meze... Já mám dobré zkušenosti a hodlám k ní přihlásit i svoje budoucí dítko. Takže vše OK!!

S paní doktorkou jsme spokojeni velmi. Žádný problém, se kterým k ní jdeme, nezanedbá. Raději nás pošle na odborné vyšetření než aby něco nezanedbala. Je sice svérázná, má svůj názor, ale je to odbornice. Sestřička je velmi milá a příjemná.

Jsem spokojena a mohu doporučit

Velmi dobrá dětská lékařka.Chodíme k ní s oběma dětma a vždy nás vyslechne,poradí,své práci rozumí.K dětem má velmi vlídný přístup,je milá a ochotná.Sestřička také skvělá.Neznám lepší lékařku.V případě potíží ihned odkáže na specialistu,nemám s ní problém-ba naopak,vždy odcházím spokojená.Dokáže vše vysvětlit, komunikuje jak s rodiči,tak s dětmi,profesionální přístup a mohu jen doporučit.Určitě člověk hned nevyleze zachvíli z ordinace typu šup šup,ale pacientovi se věnuje!!!

Po deseti měsících péče od této lékařky odcházíme. Za prvé mi vadí organizační neschopnost - i přes objednání na čas už jsme čekali i hodinu a půl (bez vysvětlení, bez omluvy). Za druhé jsem se za těch deset měsíců dozvěděla tolik bludů o kojení a atopickém ekzému, že tím budu kožaře a laktační poradkyně bavit ještě napřesrok. Volba medikamentů nebo úroveň informací o výživě atopika byla zoufalá. Lékařka přes můj nesouhlas provedla dítěti zbytečný a v tomto věku neindikovaný vyšetřovací výkon, při kterém mu opakovaně ublížila (nic závažného, ale přesto). Navíc mě častovala řečmi typu "vy jste nervózní, to pak není divu, že vám to kojení nejde", "vy jste tak úzkostná, s váma to úplně cloumá", "vy ho moc uklidňujete a on potom takhle vyvádí, není divu, že taky špatně spí", případně "no konečně jste se uklidnila". Mám za to, že tento styl už je dvacet let přežitý, a lidskou i odbornou stránku této lékařky hodnotím jako katastrofální.

Vynikající lékařka !!!
Své práci rozumí a jsem ráda, že jsme k ní přesoupili na rady odborníků v okresní nemocnici. Je to nejlepší pediatr na okrese a líbí se mi na ni, že nenasadí antibiotika, každému kdo jenom zakašle, nebo má zvýšenou teplotu..
(možná proto se mnohým z vás jeví jako špatná lékařka). Ale to už je asi o něčem nebo někým jiným !!!