Kožní oddělení, Oblastní nemocnice Kolín
Žižkova 146, Kolín

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní oddělení, Oblastní nemocnice Kolín Jiný

Paní primářka se chovala arogantně, velmi neprofesionálně až zle. Pochybení jí podřízených lékařů, kteří mi předepsali lék bez předchozího testu krve, si vybila jednoduše na mě. Absolutní neochota používat email nebo eRecept, aby mi ušetřila opakované cesty do nemocnice (odběry, zbytné návštěvy ordinace). Dlouho jsem nezažila takovou aroganci bílého pláště.

Umístění: Kožní oddělení, Oblastní nemocnice Kolín Jiný

Horšího lékaře jsem nepotkala. Naprostý nezájem o pacienta (devítiměsíčního), arogance, neochota konzultace po telefonu, dlouhé (a zbytečné) čekání v čekárně. Navštívili jsme 2x a na druhé (a poslední) návštěvě jsme dostali protichůdné informace oproti návštěvě první.

Umístění: Kožní oddělení, Oblastní nemocnice Kolín Jiný

Musím napsat velkou chválu a poděkování celému týmu na kožním oddělení v nemocnici v Kolíně, kde je paní Věra Plechatá primářkou. Toto je můj příběh:
Objevil se mi akutní problém, kde se v celé "kráse" projevila neschopnost českého zdravotnictví, kde mi žádný z několika navštívených lékařů nebyl schopen diagnostikovat co mi je, můj kožní lékař mi předepsal mastičku a poslal domů. Byla jsem skutečně zoufalá protože jsem cítila že můj problém je vážnější a mastička ho nevyřeší. Obvolávala jsem lékaře v celém kraji a všichni mě odmítali s tím, že akutní případy neberou a musím se objednat na bůhvíkdy. Ani neporadili, kam se mám obrátit.
Až teprve kožní ambulance v Kolínské nemocnici mě přijala hned, okamžitě rozpoznali o co se jedná a hospitalizovali mě. Později jsem se dozvěděla, že můj stav byl dost vážný a kdyby léčba nepřišla včas, mohlo to dopadnout velmi, velmi špatně.
Tímto chci velmi poděkovat nejen paní doktorce Plechaté, ale i lékařce Karině Vavrekové která mě měla na starosti počas léčby a lékařce Zuzaně Dančové z téhož oddělení. Jsou všechny nejen skutečné profesionálky na svém místě, ale i s nesmírně lidským přístupem k pacientovi, snaží se maximálně pomoci a záleží jim i na tom aby se pacient cítil dobře po celou dobu hospitalizace. V neposlední řadě chválím i tým sester na tomto oddělení.
Děkuji!!!