Věra Plechatá, dermatolog Kolín

Prim. MUDr. Věra Plechatá

Dermatolog Více

1 názor

Uložit


Adresa

Žižkova 146, Kolín
Kožní oddělení, Oblastní nemocnice Kolín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
1 názor

L
Ověřeny pacient
Umístění: Kožní oddělení, Oblastní nemocnice Kolín Jiný

Musím napsat velkou chválu a poděkování celému týmu na kožním oddělení v nemocnici v Kolíně, kde je paní Věra Plechatá primářkou. Toto je můj příběh:
Objevil se mi akutní problém, kde se v celé "kráse" projevila neschopnost českého zdravotnictví, kde mi žádný z několika navštívených lékařů nebyl schopen diagnostikovat co mi je, můj kožní lékař mi předepsal mastičku a poslal domů. Byla jsem skutečně zoufalá protože jsem cítila že můj problém je vážnější a mastička ho nevyřeší. Obvolávala jsem lékaře v celém kraji a všichni mě odmítali s tím, že akutní případy neberou a musím se objednat na bůhvíkdy. Ani neporadili, kam se mám obrátit.
Až teprve kožní ambulance v Kolínské nemocnici mě přijala hned, okamžitě rozpoznali o co se jedná a hospitalizovali mě. Později jsem se dozvěděla, že můj stav byl dost vážný a kdyby léčba nepřišla včas, mohlo to dopadnout velmi, velmi špatně.
Tímto chci velmi poděkovat nejen paní doktorce Plechaté, ale i lékařce Karině Vavrekové která mě měla na starosti počas léčby a lékařce Zuzaně Dančové z téhož oddělení. Jsou všechny nejen skutečné profesionálky na svém místě, ale i s nesmírně lidským přístupem k pacientovi, snaží se maximálně pomoci a záleží jim i na tom aby se pacient cítil dobře po celou dobu hospitalizace. V neposlední řadě chválím i tým sester na tomto oddělení.
Děkuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti