Věra Plechatá, dermatolog Kolín

Dermatolog

1 názor

Žižkova 146, Kolín
Kožní oddělení, Oblastní nemocnice Kolín

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

1 názor

Umístění: Kožní oddělení, Oblastní nemocnice Kolín Jiný

Musím napsat velkou chválu a poděkování celému týmu na kožním oddělení v nemocnici v Kolíně, kde je paní Věra Plechatá primářkou. Toto je můj příběh:
Objevil se mi akutní problém, kde se v celé "kráse" projevila neschopnost českého zdravotnictví, kde mi žádný z několika navštívených lékařů nebyl schopen diagnostikovat co mi je, můj kožní lékař mi předepsal mastičku a poslal domů. Byla jsem skutečně zoufalá protože jsem cítila že můj problém je vážnější a mastička ho nevyřeší. Obvolávala jsem lékaře v celém kraji a všichni mě odmítali s tím, že akutní případy neberou a musím se objednat na bůhvíkdy. Ani neporadili, kam se mám obrátit.
Až teprve kožní ambulance v Kolínské nemocnici mě přijala hned, okamžitě rozpoznali o co se jedná a hospitalizovali mě. Později jsem se dozvěděla, že můj stav byl dost vážný a kdyby léčba nepřišla včas, mohlo to dopadnout velmi, velmi špatně.
Tímto chci velmi poděkovat nejen paní doktorce Plechaté, ale i lékařce Karině Vavrekové která mě měla na starosti počas léčby a lékařce Zuzaně Dančové z téhož oddělení. Jsou všechny nejen skutečné profesionálky na svém místě, ale i s nesmírně lidským přístupem k pacientovi, snaží se maximálně pomoci a záleží jim i na tom aby se pacient cítil dobře po celou dobu hospitalizace. V neposlední řadě chválím i tým sester na tomto oddělení.
Děkuji!!!