Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nad Hliništěm 1138, Chotěboř
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

K paní doktorce dojíždím už 20 let. Ona i sestřičky jsou velmi příjemné a milé, vždy ochotné pomoci. Odpouštím i dlouhé čekání v čekárně, aspoň něco přečtu :-)


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je báječná...vždycky, když mě něco trápí, tak mi správně poradí a pomůže. Čekací doby jsou delší, ale na jiné věci čekáme mnohem dýl. Není to nic strašného...Rozhodně jsem s ní velmi spokojená a k jinému lékaři bych ani nešla :)


J
Ověřeny pacient

s paní doktorkou nemám rozhodně žádný problém.na co se zeptám mě vysvětlí,od čeho máme pusu,že jo?Testy dělá pravidelně.a dlouhé čekání?Kvůly zdraví budu čekat i hodiny.A dlouho se tam čeká asi proto,že má paní doktorka hodně pacientek...kdyby tam seděla jedna ženská tak je jasný že tam nikdo nechodí,ale bohužel pro nespokojené je plno...


J

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Pravidelně mi dělá citologické testy a když mám nějaký problém mohu jí kdykoliv zavolat a probrat to s ní. Je to doktorka na pravém místě!


Paní doktorka je velice milá a ochotná, sestřičky velice vstřícné. Nemám výhrad.


Paní doktorka velmi příjemná a soucítící s pacientem... Můžeme mít sebelepší odborníky, ale když nebudou mít rádi lidi je nám to, jako pacientům k ničemu... Nemohu si stěžovat ani na dlouhé čekací doby... popřípadě si vezmu knížku a je vše vyřešeno... viz kolik strávíme hodin u TV... a kdykoli jsem potřebovala, když byly malé děti nepamatuji si, že bych čekala déle než 30 min. I po odborné stránce jsem v těch nejlepších rukou....


Je příjemná a pečlivá.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K paní doktorce jsem chodila 5 let proto, že jiní lékaři v okolí nepřijímali. Paní doktorka jako taková ochotná, ale žádná vyšetření, nebo nějaké pravidelné odběry, testy. Proto nyní trpým chronickým zánětem.
Samozřejmě dlouhá čekací doba (i 2 hodiny) a sestřičky, které v čekárně (místnost, kde již nesedí všechny pacientky, ale pouze 1-2, které po zvážení a změření jdou už do ordinace) se svojí známou hovoří před vámi o nemocech jiné pacientky...Není to nic příjemného, když víte, že mohou hovořit třeba o vás když zrovna nechcete, aby každý věděl, že jste těhotná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Velmi příjemná paní doktorka s laskavým přístupem a kvalitní odborník.
Kdo dává přednost kvalitě určitě promine i delší čekací dobu.


J

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená,sestřičky jsou příjemné.Paní doktorku jsem měla u obou dvou porodů,sice už je to přes 20 let,ale neměnila bych ani náhodou.Lepší bych nenašla.V ordinaci i u sestřiček je příjemné prostředí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti