Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Štefánikova 7, Nový Jičín
Zařízení klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
15 názorů

D
Ověřeny pacient

Velmi chytrá žena na pravém místě,profesionál ve Svém oboru.Příjemné prostředí,umí naslouchat.Vždy se na návštěvu těším,dodává mi sílu.Odcházím pozitivně naladěna.
Stejně tak se chová i její sestřička,zvolila dobrý výběr.Vnímám dobré vztahy lékařky a sestry.
Dana Š.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka podivně ukončuje léčbu s odůvodněním, že není už co řešit. Velice zlehčuje diagnózu. Po létech tahle diagnóza přerostla v invalidní důchod. Dále po mnoha létech není schopná vydat lékařskou zprávu. Nereaguje. Hodnotím, jako blízký bývalého pacienta paní Matúšové.


Z
Ověřeny pacient

Pani, pisici 27.11.2010, musim vzkazat, ze jde pravdepodobne o nejakou bezduvodnou pomstu, a pokud byla z ordinace vyhozena, tak se pani doktorce ani nedivim. Znam ze sveho okoli jedince, naprosto bez pokory a respektu k druhym lidem, vydavajici naprosto negativni energii, tim, jak mluvi o druhych, a kteri nevahaji navstivit psychologa a psychiatra, a zacnou na ne blit svoje negativni nalady a plivat ohen a siru, s tim, aby si jen potvrdili, ze vsechno to zlo, ktere kolem sebe salaji, je spravne! A pritom si jeste mysli, ze to doktor musi stuj co stuj vydrzet a neselhat! Takove lidi bych do ordinace ani nepustila!!!!


H
Ověřeny pacient

Já jsem paní doktorku navštěvovala dlouhodobě a moc mi pomohla. Svůj život jsem si díky ní dala do pořádku a již téměř 10 let nemám předchozí problémy. Žiju šťastný a vyrovnaný život:) Pořád na ní moc ráda vzpomínám. Moc děkuji.tak to je napsaná pohádka.
Psychologové nemůžou přece být jako počasí,tak proměnliví...
nebo ano?
Málo komunikativní..na poprvé a za hod.?!Výkon.Možná,že by se našli
takové šikulky,ale přece...nevím.


Před lety jsme já a mé děti potřebovali pomoc s psychickými problémy po rozvodu. Poznala jsem díky problémům svých dětí i jiné psychology. Proto mám srovnání. S odstupem času mohu jen komentovat, že je to výborný psycolog,který nám velmi zásadně pomohl.


Dobrý den paní nespokojená,
souhlasím s vašim názorem na paní doktorku,jen bych podotkla,
že v Novém Jičíně jsou už sluníčka dvě.
Někde bylo napsáno:
Poušť je krásná právě tím,že někde skrývá studnu.


Ověřeny pacient

Této paní doktorce patří titul PhDr. právem. ne jako ostatním. Je vlídná, milá, s obrovskou dávkou porozumění a emaptie. DOPORUČUJI! V Novém Jičíně není lepší psycholog. Mám zkušenosti s Dr. Bývmovou - děs a s Dr. Juříkovou - hrůza.tak to já taky hledím!!To je samozřejmě NESMYSL.
Kdyby tak opravdu s vámi jednala,tak by nemohla toto
povolání už nějakou dobu dělat,není to žádná začátečnice.
Je to obyčejná,hnusná POMLUVA co píšete!!!


tak to hledím, ja mám negativní zkušenosti a namísto toho aby mě léčila mě každé sezení kárala a snižovala, ve zkratce jsem měla strach dělat zadané domácí úkoly, namísto toho aby pracovala na tom proč z toho mám strach mě ponižovala, napomínala jako malé děcko a nakonec poslala pryč. No nevím jestliže má někdo problém tak jde k psychologovi ho řešit, je nezvyklé že po dvou sezeních vás psycholog pošle pryč, považuji to za jeji selhání a to ještě nemluvě o tom, že v průběhu sezení mluvila o svých rodinných trablech. Pardon, ale koho to zajímá, že jo? Nakonec jsem se dala dohromady díky známé, která pracovala s pozitivním myšlením a energií. A pouze díky naším dlouhým konverzacím o životě jsem se mých psychických problémů zbavila. Tam kde bohužel doktorka nepomohla a zájem ani neměla. Navíc je nutno podotknout, že doktorka sama měla velké kruhy pod očíma a celkově vypadala nezdravě. Nevím jak může někdo léčit, když sám očividně není v pořádku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Nevim jak nebo s kym bych to mel resit, tak se chci o tom podelit s vami... Vec se ma tak, ze at koukam na film, neco si ctu a nebo jen neco posloucham (hudbu, ale i behem konverzace), tak mam nutkani si zapisovat poznamky, ktere si jako kdyby v hlave urcim, ze jsou dulezite. V minulosti jich nebylo tolik, ale za posledni dobu toho pribylo a vetsinou i nekolikrat dokola, proste si na to vzpomenu a mam nutkani si to opet poznacit nekam na papir, do bloku v pocitaci nebo do poznamek v mobilu. Silene me to omezuje a otravuje, nejhorsi na tom ovsem je, ze mi to nedovoli neudelat, je to nejspis nejaka psychicka porucha, cetl jsem neco o ocd... Dnes jsem se nad tim zamyslel, proc to delam, ale sam nevim, nicmene nejde prestat. Kdyz se podivam kolik techto poznamek uz mam, tak je toho uz opravdu hromada. Zaclo to nekdy pred tremi lety, na konci gymnazia a tahne se to az ted na vysce, mozna je to nejaka psychicka vada ze skoly, kde jsem si zvykl vse potrebne zaznamenavat a nejak neumim prepnout do klidneho rezimu kdyz jsem doma apod. Jako kdybych mel strach, ze neco zapomenu... Zaclo to v obdobi maturity, ktere bylo pomerne dosti stresove. Moc nevim komu se sverit, s psychologem nemam zadne zkusenosti, ale nejspis by nebylo na skodu, nejakeho vyhledat.

    Skutečně trpíte OCD. Nepochybně by byla vhodná návštěva psychiatra kvůli medikaci, následně pak kognitivně behaviorální terapie.

    PhDr. Věra Matúšová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti