Zařízení klinické psychologie
Štefánikova 7, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Skvělá dáma, velmi dobrý pocit. Empatičtí profesionálové jak paní doktorka, tak její asistentka, vřele doporučuji. Vyšetření způsobilosti pedagogického pracovníka proběhlo přesně podle dohody.

Velmi chytrá žena na pravém místě,profesionál ve Svém oboru.Příjemné prostředí,umí naslouchat.Vždy se na návštěvu těším,dodává mi sílu.Odcházím pozitivně naladěna.
Stejně tak se chová i její sestřička,zvolila dobrý výběr.Vnímám dobré vztahy lékařky a sestry.
Dana Š.

Paní doktorka podivně ukončuje léčbu s odůvodněním, že není už co řešit. Velice zlehčuje diagnózu. Po létech tahle diagnóza přerostla v invalidní důchod. Dále po mnoha létech není schopná vydat lékařskou zprávu. Nereaguje. Hodnotím, jako blízký bývalého pacienta paní Matúšové.

Pani, pisici 27.11.2010, musim vzkazat, ze jde pravdepodobne o nejakou bezduvodnou pomstu, a pokud byla z ordinace vyhozena, tak se pani doktorce ani nedivim. Znam ze sveho okoli jedince, naprosto bez pokory a respektu k druhym lidem, vydavajici naprosto negativni energii, tim, jak mluvi o druhych, a kteri nevahaji navstivit psychologa a psychiatra, a zacnou na ne blit svoje negativni nalady a plivat ohen a siru, s tim, aby si jen potvrdili, ze vsechno to zlo, ktere kolem sebe salaji, je spravne! A pritom si jeste mysli, ze to doktor musi stuj co stuj vydrzet a neselhat! Takove lidi bych do ordinace ani nepustila!!!!

Já jsem paní doktorku navštěvovala dlouhodobě a moc mi pomohla. Svůj život jsem si díky ní dala do pořádku a již téměř 10 let nemám předchozí problémy. Žiju šťastný a vyrovnaný život:) Pořád na ní moc ráda vzpomínám. Moc děkuji.

tak to je napsaná pohádka.
Psychologové nemůžou přece být jako počasí,tak proměnliví...
nebo ano?
Málo komunikativní..na poprvé a za hod.?!Výkon.Možná,že by se našli
takové šikulky,ale přece...nevím.

Před lety jsme já a mé děti potřebovali pomoc s psychickými problémy po rozvodu. Poznala jsem díky problémům svých dětí i jiné psychology. Proto mám srovnání. S odstupem času mohu jen komentovat, že je to výborný psycolog,který nám velmi zásadně pomohl.

Dobrý den paní nespokojená,
souhlasím s vašim názorem na paní doktorku,jen bych podotkla,
že v Novém Jičíně jsou už sluníčka dvě.
Někde bylo napsáno:
Poušť je krásná právě tím,že někde skrývá studnu.

Této paní doktorce patří titul PhDr. právem. ne jako ostatním. Je vlídná, milá, s obrovskou dávkou porozumění a emaptie. DOPORUČUJI! V Novém Jičíně není lepší psycholog. Mám zkušenosti s Dr. Bývmovou - děs a s Dr. Juříkovou - hrůza.

tak to já taky hledím!!To je samozřejmě NESMYSL.
Kdyby tak opravdu s vámi jednala,tak by nemohla toto
povolání už nějakou dobu dělat,není to žádná začátečnice.
Je to obyčejná,hnusná POMLUVA co píšete!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Nevim jak nebo s kym bych to mel resit, tak se chci o tom podelit s vami... Vec se ma tak, ze at koukam na film, neco si ctu a nebo jen neco posloucham (hudbu, ale i behem konverzace), tak mam nutkani si zapisovat poznamky, ktere si jako kdyby v hlave urcim, ze jsou dulezite. V minulosti jich nebylo tolik, ale za posledni dobu toho pribylo a vetsinou i nekolikrat dokola, proste si na to vzpomenu a mam nutkani si to opet poznacit nekam na papir, do bloku v pocitaci nebo do poznamek v mobilu. Silene me to omezuje a otravuje, nejhorsi na tom ovsem je, ze mi to nedovoli neudelat, je to nejspis nejaka psychicka porucha, cetl jsem neco o ocd... Dnes jsem se nad tim zamyslel, proc to delam, ale sam nevim, nicmene nejde prestat. Kdyz se podivam kolik techto poznamek uz mam, tak je toho uz opravdu hromada. Zaclo to nekdy pred tremi lety, na konci gymnazia a tahne se to az ted na vysce, mozna je to nejaka psychicka vada ze skoly, kde jsem si zvykl vse potrebne zaznamenavat a nejak neumim prepnout do klidneho rezimu kdyz jsem doma apod. Jako kdybych mel strach, ze neco zapomenu... Zaclo to v obdobi maturity, ktere bylo pomerne dosti stresove. Moc nevim komu se sverit, s psychologem nemam zadne zkusenosti, ale nejspis by nebylo na skodu, nejakeho vyhledat.

Skutečně trpíte OCD. Nepochybně by byla vhodná návštěva psychiatra kvůli medikaci, následně pak kognitivně behaviorální terapie.

PhDr. Věra Matúšová