Odborný lékař neurologie a EEG
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní dok;torka je moc hodná a ochotná. velmi hojně navštěvuje odborné semináře, odebírá mnoho odbornéliteratury, má dlouholetou praxi, mohu jen doporučit, pomohla mi.

Hodnotím, jak nejlépe mohu. Trápily mne migrény, ze zoufalství jsem vyzkoušela lék, který dostal předepsán někdo úplně jiný. Zabral přímo zázračně, tak jsem sebrala odvahu a nechala se k paní doktorce objednat s doporučením přes obvodní lékařku. Vše jsem přiznala a ono se nic negativního nedělo, čekala jsem nadřazené poučování a dostalo se mi jen vlídného chování a upřímné radosti od paní doktorky, že tím pádem mám vyzkoušený vhodný a lék a nemusím tudíž absolvovat tolik vyšetření, jen se vyloučí ty nejzávažnější zredukovaným vyšetřením a uvedené léky mi předepisuje, mám tím pádem k dobru 6 dnů kvalitního života každý měsíc, takto dlouho jsem byla měsíc co měsíc vyřazená z normálního života...A setřička je taky velice příjemná. Tímto jim oběma děkuji. Vděčná pacientka.

Maximální spokojenost. Paní doktorka vždy pomohla, odborný a vstřícný přístup. Mohu jen doporučit.

Je to lékařka na pravém místě,vždy hledá pro pacienta to nejlepší co může udělat.Je velmi ochotná pomoci,jsem u této lékařky už přes 10 let a vždy mi pomohla.Jsem jí vděčná za mnohé a nikdy mě nezklamala.Mohu jen doporučit a věřím,že vděčných pacientů bude víc.

pomáhá mi zvládnout migrénu a zatím úspěšně...

nepomohla mi
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore,
je mi 29 let , před rokem jsem začala mít mírné problémy s pamětí (hledání telefonu,klíčů,občas nějaký prošvihnutý termín) ,ale vzhledem k tomu,že mám docela velké stresy jsem tomu nevěnovala moc velkou pozornost.Jenže postupně se mi to začalo docela hodně zhoršovat,přidali se velké problémy s komunikací (v hovoru zapomínám co jsem chtěla říct,vypadávají mi slova nebo úplně zapomenu o čem jsme mluvili,po pár vteřinách si nepamatuji ani obsah rozhovoru .Na chůzky sem začala chodit mimo domluvené termíny,protože si často nepamatuji datum natož čas.
Když například odejdu s bytu , několikrát se vracím aby jsem znova zkontrolovala zda jsem zamkla,zhasla,zavřela okna na terasu o nakupování ani nemluvím, poslední dobou je to pro mě horor a většinu věcí domu ani nedonesu.
Vím, že jsem mladá,ale je možné aby jsme měla třeba Alzheimerovu chorobu?Dělala jsem si orientační test a vyšlo mi,že kognitivních schopnosti nejsou v normě..... Moc Vám děkuji za odpověď
A.J

souhlasím s názory mých kolegů uvedených výše,organické onemocnění mozku je v tomto věku málo pravděpodobné, ale bez neurologického vyšetření a dalších vyšetření to samozřejmě nelze vyloučit. Doporučuji kontaktovat se na neurologické pracoviště v místě bydliště, které se zabývá kognitivními poruchami a jejich léčbou, kde je v týmu zapojen i psycholog apod. Tyto potíže jsou v mladším věku často spíše na vrub poruchy pozornosti apod.

MUDr. Věra Králová