Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Jsem spokojený k paní doktorce chodím prvně ,poradí zhodnotí znaménka není co vytknout.Na další příjemnou návštěvu se těším.

Věřím, že paní doktorka je velmi zkušená, ale já s ním moc spokojená nebyla. Vodička na akné, kterou mi předepsala mi pleť tenkrát hodně vysušovala. Když jí moje matka řekla, že by chtěla, aby moje pihy byli vyříznuté, že se bojí, aby nebyli rakovinotvorné, paní Koudelková se na ně skoro nepodívala a objednala mě na vyříznutí u pana manžela. Pihy rakovinotvorné nebyli, ale zbyli po nich ohromné jizvy. (s tím jsem se nějak smířila, přecijen jsem ráda, že se zjistilo, že jsem zdráva.) Ale teď v únoru jsem přišla s vyrážkou na rukou, která se mi rozrůstala a sestra mi řekla, že mají na mě čas až v dubnu. Šla jsem k paní doktorce Henslové a ta si s vyrážkou hravě poradila. Nevím jak bych dnes vypadala, kdybych se objednala až na ten duben. Paní doktorka je hold asi moc zaneprázdněná a když už má tak dost pacientů tak se o další nezajímá. Když přehlédnu nepříjemnou sestřičku a extrémně dlouhé čekání, tak věřím, že je to milá doktorka, která dokáže poradit a vyléčit. Bohužel já takové štěstí neměla.

vždy my pomohla a poradila ikdyž sem za ní přišla s hloupostí:) jeto dobrá doktorka nic by určitěnenechala náhodě doporučuji

Je skvělá ve všem!!!

Velmi dobrá lékařka, akné mi díky ní zmizelo během dvou měsíců

Výborná kožní lékařka moc nám pomohla.

nejlepší lékařka, která má zájem o pacienta, a hlavně mu pomůže

Paní doktorka je nejen skvělý diagnostik je i velmi příjemná a vše dobře vysvětlí.Moc milá je i setřička.

Příjemná, odbornice.Doporučuji.

S paní doktorkou jsem byla vždy velice spokojená. Profesionální a přitom milá a hodná, nebála jsem se ji nikdy na cokoli zeptat, vždy byla ochotná a hlavně, vždy mi pomohla a ještě byla i všímavá a díky jejímu postřehu se mi velice zlepšila pleť. Mohu doporučit. A i já si na kvalitu ráda počkám.