Adresa

Smetanova 1540, Strážnice
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
9 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Jsem zklamaná z p.doktorky. Vnučka kašle dva měsíce a odmítla jí udělat odběry. Kašle přes den a v noci taky a navíc se dáví. Asi je to normální. To je takový problėm vzít krev a udělat stěry z krku,asi práce navíc.Zdravotnictví nestojí za nic

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

My jsme od paní doktorky odešli zvýcero dúvodú,mezi nimi i to že nás vždy rychle vybavila,já se potřebovala zeptat na pár vecí(jsem prvorodička) jenže než jsem se vspamatovala byli sme už venku.Syn má 2roky,a skončil na JIPce v Hodoníne protože paní doktorka nedokázala po 2 návštevách za sebou rozpoznat zápal plic!!!k tomu se přidalo ješte zvracení a teploty,na to mi bylo řečeno od p.doktrorky že je to z očkování!vna pohotovosti jse nás pani primářka A.Kudličková(mimochodem úplne skvělá) zeptala,jestli už byl někdy syn tak moc nemocný!!!dávali ho dohromady přes týden,z toho 4dny na infuzce!takže už nikdy víc,zdravý mého syna je na prvním místě!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


.
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem byla až do jisté doby spokojena, ta doba nastala když moje dcera měla jet do lázní a paní doktorce se nechtěli očividně vypisovat papíry tak nám pořád říkala že ji stejně do lázní nepošlou a že na to nemá nárok, nepolevila jsem a dceru do dvou měsíců do lázní poslali, kdyby jsme dali na paní doktorku tak bychom žádost nikdy ani neposlali. A ještě jednu negativní zkušenost mám, díky tomu že mou dceru místo toho aby nasadila silné antibiotika léčila homeopatiky tak teď každou chvíli řešíme to že se jí vrací záněty močových cest, na urologii nám bylo řečeno že kdyby se první zánět vyléčil pořádně nikdy by k tomu nemuselo docházet.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Jsme s paní doktorkou spokojení. Když jsme se na ni obrátili pro radu i mimo pracovní dobu ochotně nám poradila.Je dobré, že se teď s dětma nemusí v čekárně dlouho čekat díky objednání.


S

Zatím k ní chodím s dcerkou krátce, ale jsem spokojená. Jen ty schody do ordinace jsou škoda, s kočárkem se tam špatně jede, ale s tím se nic nenadělá.
A telefonování předem mně nevadí, jen chudák sestřička - pořád zvedat telefony :), ale aspoň člověk nesedí věčnost v čekárně.


S

S paní doktorkou jsme spokojeni,v případě problému a nemoci dětí vždy ochotně poradí a pomůže.


Zklamala mě, víckrát už bych k ní nešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

Znám paní doktorku velmi dlouho. Je velmi milá,ochotná, pečlivá - zkrátka profesionál. Vždy dovede poradit a povzbudit.Můžu se na ní obrátit i mimo ordinační dobu.
Neměnila bych.


Z

Tato paní doktorka je MACHR na homeopatii!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti