Praktický lékař pro děti a dorost
Smetanova 1540, Strážnice

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Jsem zklamaná z p.doktorky. Vnučka kašle dva měsíce a odmítla jí udělat odběry. Kašle přes den a v noci taky a navíc se dáví. Asi je to normální. To je takový problėm vzít krev a udělat stěry z krku,asi práce navíc.Zdravotnictví nestojí za nic

My jsme od paní doktorky odešli zvýcero dúvodú,mezi nimi i to že nás vždy rychle vybavila,já se potřebovala zeptat na pár vecí(jsem prvorodička) jenže než jsem se vspamatovala byli sme už venku.Syn má 2roky,a skončil na JIPce v Hodoníne protože paní doktorka nedokázala po 2 návštevách za sebou rozpoznat zápal plic!!!k tomu se přidalo ješte zvracení a teploty,na to mi bylo řečeno od p.doktrorky že je to z očkování!vna pohotovosti jse nás pani primářka A.Kudličková(mimochodem úplne skvělá) zeptala,jestli už byl někdy syn tak moc nemocný!!!dávali ho dohromady přes týden,z toho 4dny na infuzce!takže už nikdy víc,zdravý mého syna je na prvním místě!

S paní doktorkou jsem byla až do jisté doby spokojena, ta doba nastala když moje dcera měla jet do lázní a paní doktorce se nechtěli očividně vypisovat papíry tak nám pořád říkala že ji stejně do lázní nepošlou a že na to nemá nárok, nepolevila jsem a dceru do dvou měsíců do lázní poslali, kdyby jsme dali na paní doktorku tak bychom žádost nikdy ani neposlali. A ještě jednu negativní zkušenost mám, díky tomu že mou dceru místo toho aby nasadila silné antibiotika léčila homeopatiky tak teď každou chvíli řešíme to že se jí vrací záněty močových cest, na urologii nám bylo řečeno že kdyby se první zánět vyléčil pořádně nikdy by k tomu nemuselo docházet.

Jsme s paní doktorkou spokojení. Když jsme se na ni obrátili pro radu i mimo pracovní dobu ochotně nám poradila.Je dobré, že se teď s dětma nemusí v čekárně dlouho čekat díky objednání.

Zatím k ní chodím s dcerkou krátce, ale jsem spokojená. Jen ty schody do ordinace jsou škoda, s kočárkem se tam špatně jede, ale s tím se nic nenadělá.
A telefonování předem mně nevadí, jen chudák sestřička - pořád zvedat telefony :), ale aspoň člověk nesedí věčnost v čekárně.

S paní doktorkou jsme spokojeni,v případě problému a nemoci dětí vždy ochotně poradí a pomůže.

Zklamala mě, víckrát už bych k ní nešla.

Znám paní doktorku velmi dlouho. Je velmi milá,ochotná, pečlivá - zkrátka profesionál. Vždy dovede poradit a povzbudit.Můžu se na ní obrátit i mimo ordinační dobu.
Neměnila bych.

Tato paní doktorka je MACHR na homeopatii!!!