Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Růžová 359, Jaroměř
Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

Paní doktorka s manželem , jsou nejlepší lékaři co jsem kdy poznala . Lidskost , úžasné jednání s pacienty a s dětmi. Nikdy na ně nedáme dopustit .

L
Ověřený profil

Velmi hodna a dobra doktorka. To same plati i o jejim manzelovi. Opravdu sikovni lide na svem miste. Sem by meli chodit doktori na skoleni jak se starat o pacienta. Tady nema clovek pocit ze by lekare zdrzoval s nejakou banalitkou. Osetreni bezbolestne, rychle, profesionalni. Chodime k nim cela rodina. Vrele doporucuji.
LS

L
Ověřený profil

Lenka F.
Ač k doktorům chodíme neradi, o paní doktorce Houfové to neplatí. Je za všech okolností laskavá,vstřícná a i o smutných věcech života dokáže pohovořit s noblesou a pochopením jí vlastní.A může snad mít taková doktorka jinou sestřičku než má? Obě jsou SUPER. Děkujeme!

L
Ověřený profil

také doporučuji příjemná a pečlivá doktorka :o) a nejlepší prostředí je to doma než aby ordinovala někde v nemocnici

J
Ověřený profil

Je super jezdila jsem k ní jako mala a ted se ji chystam navstivit zase a věřte mi že se na ni těším :-)

R
Ověřený profil

Paní doktorka mě zná od mala a nikdy, když jsem k ní šla, jsem se nebála. Je to nejen užasná doktorka, ale i užasný člověk. Je strašně hodná. Neznám nikoho, kdo by ji neměl rád :)

V

Paní doktorka je nejenom velký odborník ( a to vím nejen z vlastní zkušenosti, ale i z doslechu jiných pacientů), ale má i úžasný DAR - RUCE strašně šikovné (ta se jako jedna z mála neminula povolání) a umí s člověkem pohovořit, vysvětlit....- zkrátka slova od ní přímo pohladí. Amosféra v její ordinace je něco neuvěřitleného - se sestrou jsou absolutně sehraný tým, obě velmi veselé a srdečné. Jak říkám - já bych si od ní klidně nechala i hlavu uříznout a ještě bych jí poděkovala :-).

Můj oblíbený lékař.

paní doktorka Houfová je úžasný člověk. Její přístup k pacientům je vynikající. S lepším jsem se snad nikdy ještě nesetkala. A po odborné stránce jsou její výkony a rady na špičkové úrovni. To mohu říci jak z vlastní zkušenosti tak i z doslechu od ostatních pacientů. Kromě toho dokáže se sestřičkou navodit takovou atmosféru, že každý při vstupu do ordinace pocítí úžasnou pohodu a klid, což samozřejmě na každého pacienta působí více než kladně.

Jsem velice spokojený.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti