Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie
Růžová 359, Jaroměř

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

30 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

Paní doktorka s manželem , jsou nejlepší lékaři co jsem kdy poznala . Lidskost , úžasné jednání s pacienty a s dětmi. Nikdy na ně nedáme dopustit .

L
Ověřený profil

Velmi hodna a dobra doktorka. To same plati i o jejim manzelovi. Opravdu sikovni lide na svem miste. Sem by meli chodit doktori na skoleni jak se starat o pacienta. Tady nema clovek pocit ze by lekare zdrzoval s nejakou banalitkou. Osetreni bezbolestne, rychle, profesionalni. Chodime k nim cela rodina. Vrele doporucuji.
LS

L
Ověřený profil

Lenka F.
Ač k doktorům chodíme neradi, o paní doktorce Houfové to neplatí. Je za všech okolností laskavá,vstřícná a i o smutných věcech života dokáže pohovořit s noblesou a pochopením jí vlastní.A může snad mít taková doktorka jinou sestřičku než má? Obě jsou SUPER. Děkujeme!


L
Ověřený profil

také doporučuji příjemná a pečlivá doktorka :o) a nejlepší prostředí je to doma než aby ordinovala někde v nemocnici


J
Ověřený profil

Je super jezdila jsem k ní jako mala a ted se ji chystam navstivit zase a věřte mi že se na ni těším :-)


R
Ověřený profil

Paní doktorka mě zná od mala a nikdy, když jsem k ní šla, jsem se nebála. Je to nejen užasná doktorka, ale i užasný člověk. Je strašně hodná. Neznám nikoho, kdo by ji neměl rád :)


V

Paní doktorka je nejenom velký odborník ( a to vím nejen z vlastní zkušenosti, ale i z doslechu jiných pacientů), ale má i úžasný DAR - RUCE strašně šikovné (ta se jako jedna z mála neminula povolání) a umí s člověkem pohovořit, vysvětlit....- zkrátka slova od ní přímo pohladí. Amosféra v její ordinace je něco neuvěřitleného - se sestrou jsou absolutně sehraný tým, obě velmi veselé a srdečné. Jak říkám - já bych si od ní klidně nechala i hlavu uříznout a ještě bych jí poděkovala :-).


Můj oblíbený lékař.


paní doktorka Houfová je úžasný člověk. Její přístup k pacientům je vynikající. S lepším jsem se snad nikdy ještě nesetkala. A po odborné stránce jsou její výkony a rady na špičkové úrovni. To mohu říci jak z vlastní zkušenosti tak i z doslechu od ostatních pacientů. Kromě toho dokáže se sestřičkou navodit takovou atmosféru, že každý při vstupu do ordinace pocítí úžasnou pohodu a klid, což samozřejmě na každého pacienta působí více než kladně.


Jsem velice spokojený.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti