Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie
Růžová 359, Jaroměř

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

Paní doktorka s manželem , jsou nejlepší lékaři co jsem kdy poznala . Lidskost , úžasné jednání s pacienty a s dětmi. Nikdy na ně nedáme dopustit .

Velmi hodna a dobra doktorka. To same plati i o jejim manzelovi. Opravdu sikovni lide na svem miste. Sem by meli chodit doktori na skoleni jak se starat o pacienta. Tady nema clovek pocit ze by lekare zdrzoval s nejakou banalitkou. Osetreni bezbolestne, rychle, profesionalni. Chodime k nim cela rodina. Vrele doporucuji.
LS

Lenka F.
Ač k doktorům chodíme neradi, o paní doktorce Houfové to neplatí. Je za všech okolností laskavá,vstřícná a i o smutných věcech života dokáže pohovořit s noblesou a pochopením jí vlastní.A může snad mít taková doktorka jinou sestřičku než má? Obě jsou SUPER. Děkujeme!

také doporučuji příjemná a pečlivá doktorka :o) a nejlepší prostředí je to doma než aby ordinovala někde v nemocnici

Je super jezdila jsem k ní jako mala a ted se ji chystam navstivit zase a věřte mi že se na ni těším :-)

Paní doktorka mě zná od mala a nikdy, když jsem k ní šla, jsem se nebála. Je to nejen užasná doktorka, ale i užasný člověk. Je strašně hodná. Neznám nikoho, kdo by ji neměl rád :)

Paní doktorka je nejenom velký odborník ( a to vím nejen z vlastní zkušenosti, ale i z doslechu jiných pacientů), ale má i úžasný DAR - RUCE strašně šikovné (ta se jako jedna z mála neminula povolání) a umí s člověkem pohovořit, vysvětlit....- zkrátka slova od ní přímo pohladí. Amosféra v její ordinace je něco neuvěřitleného - se sestrou jsou absolutně sehraný tým, obě velmi veselé a srdečné. Jak říkám - já bych si od ní klidně nechala i hlavu uříznout a ještě bych jí poděkovala :-).

Můj oblíbený lékař.

paní doktorka Houfová je úžasný člověk. Její přístup k pacientům je vynikající. S lepším jsem se snad nikdy ještě nesetkala. A po odborné stránce jsou její výkony a rady na špičkové úrovni. To mohu říci jak z vlastní zkušenosti tak i z doslechu od ostatních pacientů. Kromě toho dokáže se sestřičkou navodit takovou atmosféru, že každý při vstupu do ordinace pocítí úžasnou pohodu a klid, což samozřejmě na každého pacienta působí více než kladně.

Jsem velice spokojený.