MUDr. Věra Hejzlarová

Pediatr Více

Havlíčkův Brod 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod

K paní doktorce jsem chodila já, bratr a nyní dvě dcery. Klidná, Usměvava, ale nikdy moc nemluví, neporadi, rekne že neví. Dcerám zanedbává těžké alergie, nezjistil a zápal plic u mladší dcery. S tezkym stavem duseni dcery me oznamila, ze jdou na obed, at prijdu pozdeji. Pote s následnou hospitalizaci v nemocnici jsem se dozvěděla, že při nelecbe problémů dítěte bude mít asi astma. Přešly jsme jinam. Už nikdy více :-(

K paní doktorce jsem chodila se všemi svými třemi dětmi. Jelikož jsme k paní doktorce přešli od jiné paní doktorky, tak můžu srovnávat a můžu hovořit jen o naprosté spokojenosti. Děti měly spoustu problémů a ne zrovna banálních a paní doktorka vždy pomohla, poradila nebo objednala kam bylo třeba. Vždy příjemná, usměvavá a citlivá, jak k dětem, tak k nám rodičům. Tuto paní doktorku můžu jen doporučit, děti na ni vzpomínají, i když jsou již dávno dospělé.

Paní doktorka je milá, usměvavá a to i když je v podstatě rozčilená. Pokud uvažujete nedodržet klasický očkovací kalendář, doporučí Vám najít si někoho jiného. V čekárně čekáte na "poradnu" dlouho (přes hodinu) a uvnitř jste pak hotoví šup šup. Ani Vám toho moc neporadí. Snad jen přitahovat miminko za ručičky do sedu, což, jak jsem se pak dozvěděla od neuroložky, se prý s miminky dělat nesmí. Takže sama za sebe paní doktorku doporučit nemůžu. Připouštím však, že nemám srovnání s jinými pediatry v okrese.

Šli jsme k paní doktorce (po ohlášení), protože dělala zástup za naší. Byly jsme v čakárně 3 maminky, trvalo to 1,5 hodiny, než jsme se dostali na řadu, větší část této doby v ordinaci nikdo nebyl. Mnoho zájmu jsem u paní doktorky neviděla, radši se bavila se sestřičkou o jiném pacientovi.

Pokud se týká pouze vážení, měření, či jiných úkonů spojených s běžnými prohlídkami, naprosto v pořádku. Ovšem jak je nějaký problém, paní doktorka je celkem bez zájmu, neporadí. Momentálně uvažujeme o změně, ale v HB to není žádná hitparáda.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě společně se svou sestrou a nemůžeme si stěžovat. Dnes sem chodím se svou dcerou a opět si nemůžu stěžovat. Paní doktorka je velmi pečliv a ochotná.

Paní doktorka je velice milá a ochotná mi s čímkoliv poradit i po telefonu. Chodila jsem k ní jako dítě a vždy byla péče perfektní, nyní k ní chodím se svojí dcerou a jsem moc spokojená. I sestřička je moc hodná. Prostě si není na co stěžovat, naopak!

Paní doktorka má úžasný a vřelý přístup k dětem (i rodičům) :-).Ještě se nám nepodařilo zastihnout ji ve špatné náladě. Sestřičky přístup je také skvělý. Jsem moc ráda, že jsem si paní doktorku nechala doporučit.

je skvělá, vždy velmi příjemná.

Velmi vstřícná a vždycky přijemná paní doktorka, k dětem velmi milá. Sestřička také bezva.