Věra Hejzlarová, pediatr Havlíčkův Brod

MUDr. Věra Hejzlarová

Uložit

Pediatr Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila já, bratr a nyní dvě dcery. Klidná, Usměvava, ale nikdy moc nemluví, neporadi, rekne že neví. Dcerám zanedbává těžké alergie, nezjistil a zápal plic u mladší dcery. S tezkym stavem duseni dcery me oznamila, ze jdou na obed, at prijdu pozdeji. Pote s následnou hospitalizaci v nemocnici jsem se dozvěděla, že při nelecbe problémů dítěte bude mít asi astma. Přešly jsme jinam. Už nikdy více :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila se všemi svými třemi dětmi. Jelikož jsme k paní doktorce přešli od jiné paní doktorky, tak můžu srovnávat a můžu hovořit jen o naprosté spokojenosti. Děti měly spoustu problémů a ne zrovna banálních a paní doktorka vždy pomohla, poradila nebo objednala kam bylo třeba. Vždy příjemná, usměvavá a citlivá, jak k dětem, tak k nám rodičům. Tuto paní doktorku můžu jen doporučit, děti na ni vzpomínají, i když jsou již dávno dospělé.

Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, usměvavá a to i když je v podstatě rozčilená. Pokud uvažujete nedodržet klasický očkovací kalendář, doporučí Vám najít si někoho jiného. V čekárně čekáte na "poradnu" dlouho (přes hodinu) a uvnitř jste pak hotoví šup šup. Ani Vám toho moc neporadí. Snad jen přitahovat miminko za ručičky do sedu, což, jak jsem se pak dozvěděla od neuroložky, se prý s miminky dělat nesmí. Takže sama za sebe paní doktorku doporučit nemůžu. Připouštím však, že nemám srovnání s jinými pediatry v okrese.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Šli jsme k paní doktorce (po ohlášení), protože dělala zástup za naší. Byly jsme v čakárně 3 maminky, trvalo to 1,5 hodiny, než jsme se dostali na řadu, větší část této doby v ordinaci nikdo nebyl. Mnoho zájmu jsem u paní doktorky neviděla, radši se bavila se sestřičkou o jiném pacientovi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Pokud se týká pouze vážení, měření, či jiných úkonů spojených s běžnými prohlídkami, naprosto v pořádku. Ovšem jak je nějaký problém, paní doktorka je celkem bez zájmu, neporadí. Momentálně uvažujeme o změně, ale v HB to není žádná hitparáda.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě společně se svou sestrou a nemůžeme si stěžovat. Dnes sem chodím se svou dcerou a opět si nemůžu stěžovat. Paní doktorka je velmi pečliv a ochotná.

Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá a ochotná mi s čímkoliv poradit i po telefonu. Chodila jsem k ní jako dítě a vždy byla péče perfektní, nyní k ní chodím se svojí dcerou a jsem moc spokojená. I sestřička je moc hodná. Prostě si není na co stěžovat, naopak!

Paní doktorka má úžasný a vřelý přístup k dětem (i rodičům) :-).Ještě se nám nepodařilo zastihnout ji ve špatné náladě. Sestřičky přístup je také skvělý. Jsem moc ráda, že jsem si paní doktorku nechala doporučit.

je skvělá, vždy velmi příjemná.

Velmi vstřícná a vždycky přijemná paní doktorka, k dětem velmi milá. Sestřička také bezva.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti