Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou
Ordinace specialisty - kožní

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

“Nedoporučuji. Jímá mě hrůza, když vidím pacienty povinně si odkládat boty před vstupem do ordinace. V létě i naboso....co na to hygienici??? Zřejmě si paní doktorka vytváří nové pacienty s plísněmi na nohou a dalšími nepříjemnostmi po předchozích pacientech...dobrý kšeft. Nepříjemné je i to, že se zde neobjednává, je stále plná čekárna, neboť v Kralupech n/Vlt. není konkurence, navíc se berou pacienti podle známosti, takže se zde člověk pěkně načeká, někdy nedočká...hrůza a běs.”

K paní doktorce chodím přes 10let jsem nadmíru spokojen s jejím přístupem, odborností a ochotou.Je na ní vždy vidět zájem, že chce pacientovi pomoci s problémem, což je podle mne základ k zjištění diagnózy a jeho řešení.

Osobně jsem s paní doktorkou byla velmi spokojená. je velmi příjemná a myslím jako lékařka skvělá,c o se týče lékařského oboru.

Mel jsem ošklivou kožní infekci,Dr.felixová mě zní dostala,rozumí své profesi.Jan B

Je to podle mě ta nejlepší kožní lékařka co znám!

Jsem s paní doktorkou velmi spokojena. Navíc je velmi milá.

Velmi milá a vstřícná, odborník ve svém oboru.Petra

Milá, umí, prostě nejlepší.

Nejhlepší kožařka co znám

Můžu říct, že tato kožní lékařka, je opravdu moc dobra, a příjemná a z dětmi to umí, takže jedno velikánské plus:-))