MUDr. Věra Chvátalová

Pediatr Více

Valašské Meziříčí 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

K paní doktorce Chvátalové jsem chodil odmalička až do dospělosti.Je to vynikající a sympatická lékařka,které jsem se jako dítě vůbec nebál,naopak,chodil jsem k ní rád.5 hvězdiček jak po odborné,tak po lidské stránce.

I když jsou zde samé skvělé hodnocení, my jsme byli nuceni odejít. Paní doktorka zanedbala péči našeho novorezence, zvracel obloukem, nepříbíral a přesto to neřešila. Já jako prvorodička jsem ji věřila. Teď vím že to byla chyba. Syn si následky její péče nese do dneška.

Paní doktorka Chvátalová je vynikající jako lékař i jako člověk. Navštěvujeme ji dost často se svým synem a nedám na ni dopustit.

Pamatuju si ji z dětství. Byla druhá v pořadí od mého narození. První byla MUDr. Dimitriadisová, pak MUDr. Chvátalová, pak MUDr. Opltová. Paní doktorka Chvátalová z nich byla nejsympatičtější. Víc nemohu soudit, ale pamatuju si, že jsem se u ní nikdy nebál. Je to už 30 let. Neuvěřitelné, jak ten čas letí.

spokojenost!!!! vždycky dobře poradí, a je ochotná o problémech mluvit i přes telefon

Velmi příjemná paní doktorka vše ví chová se j dětem, že jim to vysvětlí
a pak to děti ani tak moc nebolí

Nejlepší doktor, kterého znám.

Kotrlová

Paní doktorka Chvátalová je odbornice s lidským přístupem. Její odpovědnost a zájem o své malé pacienty je vysoce profesní. Je to úžasný člověk.

Ikdyž nejsem ani pacientem, ani rodičem malého pacienta u paní doktorky Chvátalové, musím říct, že je super. Jelikož jsem finanční poradce přes pojišťovny atd. vyřizuji malým klientům hlášení pojistných událostí. Rychlost vyplnění těchto formulářů je u ní udivující. Prostě super. S pozdravem Goláň Otakar, tel. 721641557.