MUDr. Věra Bambasová

Pediatr Více

Havlíčkův Brod 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod

Paní doktorka je sice milá , ale její diagnostické praktiky jsou velmi podivné a zastaralé. Při každém zakašlání hned píše antibiotika, aniž udělá nejaké výtěry nebo jiné vyšetření. Vše pozná pouze poslechem průdušek (asi vědma). Při prohlídce mého sina ve třech letech mu natrhla pindíka a on chudák z toho začal koktat a když k ní má jít na prohlídku tak se mu to koktání z toho stresu zhoršuje. pak nás poslala k urologovy a ten když to vyděl tak jen nevěřícně vrtěl hlavou a ptal se kdo mu to udělal. potom jsme musely čekat až se mu to zahojí, aby mu to mohl dát do pořádku. Nechápu že je tu tolik pozitivních komentářů, ale já bych paní doktorku rozhodně nedoporučil. Hledám jinou.

Pani doktorka i sestricka jsou obe skvele, vzdy nam pomohly a to i mimo ordinacni dobu po telefonu. Jsme nadmiru spokojeni! Nedava zbytecne antibiotika a s detmi to opravdu umi.

Mám 2 dcery,obě chodí k paní doktorce.Je vždy moc milá,trpělivá,je to opravdu výborná paní doktorka.A sestřička je také moc milá.Velká spokojenost!Doporučuji.

S paní doktorkou mám jen ty dobré a výborné zkušenosti.

Skvělá lékařka, dcera ji zbožňuje.

je to moje detska lekarka a je velmi dobra

Nejlepší dětská pediatrička.

Na paní doktorku jsme slyšeli jenom chválu. Takže po porodu jsme se přihlásili k ní. Jenomže postupem času o ní měníme trochu názor. Paní doktorka je hrozně náladová. Dokáže ve své ordinaci sprdnout jak malé děti,tak i rodiče. Pokud k ní jdete s miminkem na poňunínkování a přihlášení se, tak je miloučká. Neřekli byste do ní že může být i jiná. Pokud ovšem o něco jde a případně si neví rady,tak je velmi,velmi nepříjemná!!! Problém pokaždé řeší antibiotiky a střídá 4 výrobce. Výtěry od ní nechtějte!!! Vždy dopadnou dobře!! Raději si vezměte žádanku do nemocnice. Na případný stav sedimentace se raději zeptejte 2x. Stalo se nám,že po telefonu říkala něco jiného a druhý den také. Rádi bychom změnili lékařku,ale na maloměstě je to velmi velmi obtížné. Všechny 4 pediatričky v HB se znají velmi dobře. Takže pokud byudu chtít děti přehlásit jinam,tak mám problém. Nechápu,že na 25000 tis město jich není víc. Ahlavně že si vlastně nekonkurují!! Založení ordinace+sehnat klientelu je asi velmi náročné pro nového pediatra. Co jsem slyšel,tak v Praze není abs. problém jít k někomu jinému. Jenomže my jsme na periferii.

Výborný pediatr, chodila jsem k ní jako dítě a nyní jsem k ní přihlásila i svoje děti. Je vždy vstřícná, s ničím ji člověk neotravuje, skvělý odborník a profesionál a navíc kardioložka. Prostě vše užásné, péče skvělá a sestra je taky úžasná.Přesně takhle to u dětským lékařů má vypadat.

Vynikající paní doktorka je opravdový poklad pro děti i rodiče. Do HB jsme se před 25 lety přistěhovali a měli jsme veliké štěstí, že jsme k ní tzv.patřili. Vždy byla velice milá, příjemná a usměvavá, stejně jako její sestřička. Odborník ve svém oboru, taková máma pro všechny. Naše děti moc nemarodily, ale když jsme je v 18 letech museli odhlásit upřímně jsme litovali, že není rodinnou lékařkou. Chapu, že má spoustu práce s malými caparty a všem přeji jen to nejlepší zdraví. Pokud zvolíte pro své dítě paní doktorku Bambasovou nemohli jste volit lépe. S velkým poděkováním Alena B.