Šrámkova 3319/2a, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Perfektní přístup, moc milá paní doktorka a všechny sestřičky. Navíc nám vyšly vstříc s brzkým objednáním.

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělý přístup, empatická, milá, vždy vše vysvětlí. Chodila jsem k ní do svých 19 a za to dobu mě z mé nemoci dostala :). Určitě doporučuji.

Mám syna s ťažkým onemocnením-je to genetická nemoc a majú ju len 4 deti v ČR.(Je to metachromatická leukodystrofia) Prognóza života je 12 rokov maximálne s velkými zdravotnými komplikáciami.Pani doktorka k nám pristupuje maximálne citlivo a syna vyšetruje tak aby sa čo najmenej stresoval.Keď sa zo syna stala bezvládna panenka a postupne potreboval v rýchlich sledoch za sebou zdravotné pomocky,vždy bez váhania potvrdila a vydala poukazy na tieto pomocky,velké dík patrí aj zdravotnej poisťovni OZP ktorá stav syna vzala na vedomie a synovi pomocky preplatila.Pani doktorka Novotná je hlavne človek s velkým Č a za to jej patrí jej moj velký dík ♥

Nejlepsi detska lekarka co jsem kdy poznala, je uzasna :)

znám pani doktorku po pracovní i lidské stránce. Je velmi uznalá a každému dovede pomoci. Pokud pomoc již neni v její moci, vždy paienta odkáže tam, kde mu bude pomoženo.Je to opravdu velmi těžký, ale i zajímavý obor a člověk ho musí dělat z láskou,což se u pani doktorky děje.
Mám s ní zkušenosti i jako s lékařkou mé mladší dcery, kdy nám léčebně pomohla.
Takže vřele doporučuji.
A na ty kritické vítky odpovídám,že žádný člověk i když je lékařem, je jenom člověkem a tudíž má právo i na to, že mýlit se a chybovat je lidské.

Pani doktorka Novotná je strašně příjemná a perfektní doktorka.

Paní doktorka je z pro mně nepochopitelného důvodu v posudkové komisi MPSV ČR, kde společně s MUDr. Lazarem tvoří dvojku, která by dle mého měla vrátit diplom a nebo se držet pouze své praxe. Při posuzování zdravotního styvu našeho postiženého syna kolem něj pouze běhala s kladívkem, ačkoliv jeho postižení je dáno geneticky a kdyby si dala alespoň trošku práce s tím, aby si zjistila jaké symptomy provází syndrom, kterým syn trpí, ušetřila nám spoustu trápení a sobě z ostudy kabát. Místo toho se jej snažila rozmluvit, ačkoliv jedním z hlavních příznaků Angelmanova syndromu je to, že tito lidé śe mluvit nikdy nenaučí. Jestli sedí ve všech komisích ignoranti a nevzdělanci jako ona a pan Lazar, tak se nedivím, že mají handicapovaní napříč celou ČR problémy dovolat se svého práva a získat tu trošku výhod, které by jim usnadnily život. Nezbývá tak nic jiného než se odvolat na ministerstvo respektive podat žalobu.
Jako neurolog je možná dobrá, jako posudkový lékař však ne.

Doporučuji:-)

Paní doktorka Novotná je nejlepší doktorka, kterou jsem potkala. Má srdce na správném místě a to je taky důležité. Nebýt jí, měla bych v životě velké problémy. Moc jí děkuju...

hodnotím pani doktorku Novotnou ke špičkám v oboru neurologie.Naší dceři se věnuje od narození a musim uznat že je skvělá ať už k přístupu k malým pacientům ale i k rodičům.Vždy podá srozumitelné informace.Tím ji velice děkuji.