Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Sadová 528, Klášterec nad Ohří

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Vstřícná a empatická lékařka! Vždy pomůže, poradí, léčbu srozumitelně vysvětlí. Pokud má pochybnosti, odesílá na vyšetření k odborníkovi.

A
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Za mne nejlepší doktorka, kterou jsem si mohla vybrat. Je prostě člověk na správném místě. Jsem u ní moc spokojená a nestalo se mi, že by mi někdy nepomohla, vždy se snaží ze všech svých sil. Klobouk dolů

D
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nemoc

Dobrý den,
tohoto lékaře mohu jen doporučit.Pomáhá celé roky mě i celé mé rodině.Jsem místní.
Zkuste si celé roky sedět v ordinaci poslouchat a nahlížet do zdravotních a soukromých problémů lidí ,kteří Vám tam stále docházejí.A k tomu se jěště se na ně stále usmívat a dělat svou práci.Žádný doktor či lékař nemá rentgenové oči nebo věšteckou kouli je to také jen člověk.
Takže usměvavá, při problémech profesionální přístup a sesetřičkou dobrý tým.Děkuji.Ledecký


H
Ověřený profil

Ochotná, velmi dobrý přístup a profesionální jednání.


B
Ověřený profil

K této prakt.lékařce chodím 10 let a mohu potvrdit rozcházející se názory. Je hodná,milá a naposledy byla např.velmi bystrá a při předoperačním vyš. mi nalezla nežádoucí bulku v nadklíčku a ihned poslala na sono, což jsem ocenila. Myslím,že kdyby nato prděla,nenašla by nic. Ale pravdou je,že před třemi lety mi psala zbytečná ATB, jelikož se sekla ve čtení výsledků pozitivity Chlamidií...a několikrát za sebou!!! Řekl mi to lékař v Mostě MUDr. Cee,který je pro tuto chorobu specialista. Trápila jsem se 6 měsíců,přičemž jsem chorobu neměla,pouze dobré protilátky...Neštěstí se nakonec proměnilo ve štěstí a já jsem šťastlivka,kterou nemůže choroba ani potkat :-)


Mohu jen doporucit!!!!!Velmi mila,hodna a ochotna.Rozumi svemu oboru!


Vynikající lékař.


Nerozumím tomu, že jsou zde na paní doktorku pouze pozitivní hodnocení. Chodím k ní, protože v tak slabém výběru v Klášterci bohužel musím volit špatnou mezi špatnými. MUDr. Musilová sice milá je, ale problémy podceňuje, na druhou stranu antibiotika předepisuje jako bonbóny. Máte-li možnost, například jste-li z jiného města, rozhodně hledejte jinde. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Po té co moje lékařka ukončila lékařskou praxi,mne v místě bydliště odmítli (nadbytek pacientů).Zaregistroval jsem se u paní doktorky Musilové a přes to,že k ní musím dojíždět bych již neměnil.Příjemná,pečlivá,trpělivá.


P
Ověřený profil

velmi příjemná a dobrá lékařka, obětavá


Došlo k chybě, zkuste to znovu