Praktický lékař stomatolog
Divadelní 12, Rýmařov

K paní doktorce chodím už od dětství a jsem s ní naprosto spokojená. Díky ní mám krásné a rovné zuby, i když jsem si hodně vytrpěla. Kdykoliv jsem měla nějaký problém a zavolala jí, nikdy mě neodmítla a vždycky mi pomohla. Mohu jen doporučit!

Příjemná paní doktorka, ochotná sestřička. Nikdy se mi nestalo, když zavolám, aby mi nevyšly vstříc. Vždy se dalo domluvit. Dceři srovnala zuby, má je krásné, zdravé a rovné jen díky paní doktorce. Oběma velký dík a doporučuji !!!!!! Jen se člověk také musí chovat slušně a nemyslet si, že když je to zdravotník, musí vždy a všechno jen proto, že já právě chci. Ohleduplnost a osobní přístup je to, co si na nich cením nejvíce.

profesionální přístup, příjemná návštěva

Je to vždy a za všech okolností velice příjemná paní doktorka, snaží se vyjít vstříc, navíc se snaží držet krok s novými technologiemi a postupy, a to jako stomatolog i jako ortodentista. Mohu jen a jen doporučit. Že někoho neošetří, když se zjeví u jeho dveří v neděli v poledne, se nedivím, má tu výhodu i smůlu, že má ordinaci ve svém domě a proto si někteří lidí myslí, že by mohla pracovat 24 hodin denně. Domnívám se, že pokud by se jednalo o opravdu o akutní stav a zvonění by předcházel např. telefonický kontakt, akutního pacienta by navíc ošetřila, zvláště pokud by to byl její pacient, mám tu zkušenost. Po zkapckané stomatologické operaci provedené na Fak.nemocnici v Olomouci, mi čistila ráno každý den snad po dobu deseti dní včetně víkendu. Šest týdnů trvající ukrutná bolest po tomto zákroku byl sice můj nejstrašlivější životní zážitek, na péči paní doktorky ovšem v žádném případě nezapomenu.

Velmi příjemná paní doktorka,každý má právo na odpočinek,i lékař.Mimo ordinační dobu existuje pohotovost,což ale asi spousta lidí neví,proto není potřeba lékaře obtěžovat v jejich volnu,obzvlášť když má návštěvu.Doktorku doporučuji.

Paní doktorka mě neposkytla lékařskou péči v akutním případě !!! Řekla, že má návštěvu, poté mě popřála hezký zbytek neděle a zavřela dveře...

Výborný odborník. Specializace na rovnátka. Ochotná, příjemné vystupování.